Įkraunama...
Įkraunama...

6 men

niu as kazkaip dar nedristu berankoviu det g.gif vakar buvom miske tai tik saulyte dingo ir vesu tai mano kostiumukas ilgom rankovem ir bliuzoniukas aprengtas buvo pats tas rolleyes.gif
Atsakyti
Na miske tikiu kad truputi siltesniu drabuziuku g.gif siandien tai apsivilkom trumpo rankovem bodikuti, kombinzoniuka-sortukus ir kojinytes...Bet siandien ir karsta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(egliukasm @ 2008 06 02, 12:42)
niu as kazkaip dar nedristu berankoviu det g.gif  vakar buvom miske tai tik saulyte dingo ir vesu tai mano kostiumukas ilgom rankovem ir bliuzoniukas aprengtas buvo pats tas rolleyes.gif


Niu mes visada atsargai nesames kartu bliuzoniuka ilgom rankovem, jei atvestu tongue.gif Bet mano galva, jau galima rengti vaikucius trumpom rankovytem, tik aisku reik nepamirst patept kremo su filtrais, kad nenusviltu rolleyes.gif
Atsakyti
mamytes, ar jusu vaikiukai valgo kruopu koses? g.gif nu maniskis tai niekiap schmoll.gif tik spek gaudyt doh.gif nu niekiap jokios neisiulau, gal galit pasakyti kokias jusu vaikiukai labiau valgo jau tiek prisistaciau maisiuku ir dezuciu, kad tuoj vietos virtuvej neliks, o jis schmoll.gif ir viskas
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2008 05 28, 10:11)
Aš lygtais minėjau, kad mano mažius nėra tešlius, bet anot gydytojų tvirtai sudėti lenkiam visus rekordus. Nežinau pagal kokius standartus lyginta, bet geriau parodysiu faktą biggrin.gif
user posted image
ir dar
user posted image

Gal kam idomu kuom aš jį "šeriu" tai pasiskaitinėkit čia ir tolyn, su panom diskutavom ax.gif

kokios foto grazios mazylio thumbup.gif wub.gif
Papildyta:
tai va buvom svertis ir skiepytis. Mazius musu sveria 9kg ugis 71cm. Sake normalu viskas. Gavo 2 skiepukus verysad.gif . Liepe pratinti prie darzovieniu nu bet kad jis nevalgo doh.gif , spjauna purskia viska atgal. Sakykit o Jusu mazyliai mielai valgo darzovienes? Kaip Jus verdat jas? Gal as netaip ka darau unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Violetuke @ 2008 06 03, 17:21)
kokios foto grazios mazylio  thumbup.gif  wub.gif
Papildyta:
tai va buvom svertis ir skiepytis. Mazius musu sveria 9kg ugis 71cm. Sake normalu viskas. Gavo 2 skiepukus verysad.gif . Liepe pratinti prie darzovieniu nu bet kad jis nevalgo doh.gif , spjauna  purskia viska atgal. Sakykit o Jusu mazyliai mielai valgo darzovienes? Kaip Jus verdat jas? Gal as netaip ka darau  unsure.gif

truputi pasigirsiu blush2.gif Dovydukas jau vienas pasedi thumbup.gif
jau bando pats atsisesti kartais pavyksta kartais nelabai tai susinervuoja kai neatsiseda pats biggrin.gif .o jau vartosi doh.gif tik spek suziureti kad nenusiverstu nuo lovos.
Atsakyti
QUOTE(Violetuke @ 2008 06 03, 16:23)
tai va buvom svertis ir skiepytis. Mazius musu sveria 9kg ugis 71cm. Sake normalu viskas. Gavo 2 skiepukus verysad.gif . Liepe pratinti prie darzovieniu nu bet kad jis nevalgo doh.gif , spjauna  purskia viska atgal. Sakykit o Jusu mazyliai mielai valgo darzovienes? Kaip Jus verdat jas? Gal as netaip ka darau  unsure.gif
Papildyta:

truputi pasigirsiu  blush2.gif Dovydukas jau vienas pasedi  thumbup.gif 
jau bando pats atsisesti kartais pavyksta kartais nelabai tai susinervuoja kai neatsiseda pats biggrin.gif .o jau vartosi doh.gif   tik spek suziureti kad nenusiverstu nuo lovos.


ačiū 4u.gif

Jeigu verdi daržovienes - tai viską TAIP darai mirksiukas.gif tik va vaikų kategorijos yra dvi: valgiukai ir nevalgiukai, tavo galima priskirti prie pastarosios biggrin.gif Kantrybės ir viskas bus thumbup.gif Pasiskaitinėk temoj vaiko meniu iki 1 metų, tai pastebėsi ką mamytės daro, norėdamos pražiodinti savo kinderį lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 03 birželio 2008 - 17:52
O mums daktare liepe dar neduot papildomo maisto kokias kelias savaites tai dar dziaugiames MP ax.gif
Atsakyti
Nu ka mamytes, mes jau atsisveikinam ir keliaujam i 7-a menesi smile.gif sekmes visoms su savo kleeckiukais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Grike @ 2008 06 05, 16:44)
Nu ka mamytes, mes jau atsisveikinam ir keliaujam i 7-a menesi  smile.gif sekmes visoms su savo kleeckiukais  mirksiukas.gif

Mes irgi po septynių dienų tuoj dalėksim biggrin.gif
Kuo toliau tuo labiau prie savo mažiaus bijau valgyti doh.gif - jam visko reikia:ir ledų ir saldainių ir kotletų biggrin.gif
Atsakyti
mum dar 9 dienikes ax.gif smagu kaip taip sparciai tie musu kleckiukai auga thumbup.gif
Atsakyti
Klausykit mamytes, o kokiu kremuku nuo saulytes tepat mazylius?
As tai nezinau koki cia nusipirkus, nes jau matau tikra vasara ateina, tai tuoj prie ezeriuko kokio ar siaip y gamta lleksim tai manau reikia kazkuo patepti, kad labai jau neidegtu. Patarkit.... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Violetuke @ 2008 06 06, 11:04)
Klausykit mamytes, o kokiu kremuku nuo saulytes tepat mazylius?
As tai nezinau koki cia nusipirkus, nes jau matau tikra vasara ateina, tai tuoj prie ezeriuko kokio ar siaip y gamta lleksim tai manau reikia kazkuo patepti, kad labai jau neidegtu. Patarkit....  blush2.gif


mes dar ir jokio neisigijom bet esu girdejus, kad spirig firmos geri ir vakar maciau iki parduotuvej nuolaidos nivea kremukam buvo, drauge pirko sake geri tai manau tuos isigysim mirksiukas.gif
Atsakyti