Įkraunama...
Įkraunama...

6 men

QUOTE(sobieska @ 2008 05 26, 21:48)
mes sveriam 10200kg.ūgis 75 cm.


Papildyta:
QUOTE(egliukasm @ 2008 05 29, 16:48)
Sobieska, labai saunus tavo berniokas mirksiukas.gif  o klausiau del svorio nes ten buvai labai keistus skaicius irasius mirksiukas.gif
siaip tai tikiu, akd tavo vaikis nestorulis, nes mano pacios sveria 9,8kg tai panasiai tas pats ax.gif


Net nuėjau pasižiūrėt, ką aš ten parašiau biggrin.gif ...nu blatnai, bet ne iki tiek , kad nesuprastumėt lotuliukas.gif aciuks.gif už komplimentą, aš taip pagalvojau, dauguma sveriat 7-8 kg. tai kad neatrodytų 10 kg. kažkam kaip "siaubas" pastačiau faktą rolleyes.gif
Atsakyti
Na, mum vakar irgi puse metuku suejo, tad jungiames i sia grupe.
Sveriam 8 kg, ugis - 67 cm. 2.gif
Nuo nugarytes ant pilvuko ir atvirksciai vartomes pilnu tempu, tiesiog raiciojames. Ant keturiu vis dazniau stovim ir siubuojam siubuojam. Kartais padarom atsispaudimu showoff.gif Sedet nenorim, bet uz tai kaip mielai zingsniuojam, kai kas nors uz pazastyciu prilaiko clap_1.gif
O vat del valgio... Jei koseles saldzios, tai kazkiek valgom, jei ne - spjaudom i visas puses, purskiam ant mamos, rankytem is burnytes isgraibom, aplink tepliojam ir pan. Ir buteliuko nepripazistam visiskai visiskai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2008 05 29, 22:34)
Papildyta:
Net nuėjau pasižiūrėt, ką aš ten parašiau biggrin.gif ...nu blatnai, bet ne iki tiek , kad nesuprastumėt lotuliukas.gif  aciuks.gif už komplimentą, aš taip pagalvojau, dauguma sveriat 7-8 kg. tai kad neatrodytų 10 kg. kažkam kaip "siaubas" pastačiau faktą rolleyes.gif


Mano irgi panasiai 10,7 kg vyrukas sveria lotuliukas.gif niu bet ir ne storiuliukas, o toks tvirtas druckiukas mirksiukas.gif
Sobieska, labai fainuolis tavo lelius lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Kaip jus rengiat savo mazuliukus i lauka? Ar labai isrengiat?
Atsakyti
QUOTE(Ievukis @ 2008 05 30, 21:56)
Kaip jus rengiat savo mazuliukus i lauka? Ar labai isrengiat?


...aha dabar sunku suprasti, kiek rengti maziukus...

Beje, noriu paklausti... Mano mazoji jau tvirtai stovi ant keturiu. Kojomis moka pasispirti, o rankuciu dar neperkelia, todel daznai bumteli nosyte i grindis. ...ir, nors ir patiesta koldra, daznai po tokiu bumtelejimu nosyteje pasirodo kraujukas. Kaip manot, ar tai labai blogai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievukis @ 2008 05 30, 21:56)
Kaip jus rengiat savo mazuliukus i lauka? Ar labai isrengiat?


Vat ir mane kartais nervuoja, kad nezinau kaip aprenti, bijau persaldyti ir bijau, kad nesukaistu.

Papildyta:
QUOTE(Dushke @ 2008 05 30, 22:30)
daznai po tokiu bumtelejimu nosyteje pasirodo kraujukas. Kaip manot, ar tai labai blogai?  g.gif


Manyciau, kad nera labai gerai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dushke @ 2008 05 30, 22:30)

Beje, noriu paklausti... Mano mazoji jau tvirtai stovi ant keturiu. Kojomis moka pasispirti, o rankuciu dar neperkelia, todel daznai bumteli nosyte i grindis. ...ir, nors ir patiesta koldra, daznai po tokiu bumtelejimu nosyteje pasirodo kraujukas. Kaip manot, ar tai labai blogai?  g.gif
Manau kad nera gerai g.gif Geriau pasirodykit gydytojai,nes veliau gali turet bedeliu su nosyte unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ievukis: 31 gegužės 2008 - 22:43
Nava mamytes,tenka su jumis atsisveikinti,bet susitiksim greit 7menesiuke mirksiukas.gif sekmes visoms sunglasses2.gif
Atsakyti
Sekmes kitam menesiuke ir sveikatytes 4u.gif
Atsakyti
O mes siandien suknute trumpom rankovytem apsirengem ax.gif ir kojinytes.Nors yra vejukas,bet maziukei smagiau kai vedinasi viskas o nes sunta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dushke @ 2008 05 30, 22:30)
Beje, noriu paklausti... Mano mazoji jau tvirtai stovi ant keturiu. Kojomis moka pasispirti, o rankuciu dar neperkelia, todel daznai bumteli nosyte i grindis. ...ir, nors ir patiesta koldra, daznai po tokiu bumtelejimu nosyteje pasirodo kraujukas. Kaip manot, ar tai labai blogai?  g.gif

Pasaugok savo mažių mirksiukas.gif , nes kokį kartą,kai trinktels - maža nepasirodys, juk nesinorėtų su sulaužyta nosyte kreiptis į chirurgus, tfu, tfu, tfu...

saviškį rengiu trumpom rankovytėm bodis, ant viršaus treningutis, giedručių schmoll.gif tik koinytės ir treninginės kelnės, kas be ko kepurytė su snapeliu...jaučiasi kinderis thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 01 birželio 2008 - 19:08
Mes savaitgali buvom su dzinsiukais ir kojnytem, bodziukas trumparankovis ir marskinukai su trumpom rankovytem, tokie vyriski lotuliukas.gif ir aisku plona kepuryte biggrin.gif daugiau rubu nedejau.. ex, bet taip gerai, kad nereikia dabar tiek tu rubu aprengt rolleyes.gif ir man maziau vargo, ir kleckas laimingesnis, nes anksciau, tai budavo didziuliai pykciai doh.gif
Atsakyti