Įkraunama...
Įkraunama...

6 men

aciu mamytes uz pasidalijimus mirksiukas.gif
ir sveikos naujai prisijungusios 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egliukasm @ 2008 05 27, 11:54)
Sobieska tai kiek tas tavo vaikis sveria, ner tiek kg tai jau nejuokinga butu bigsmile.gif
mano mazius jau 2 men kaip sunkiai svorio priauga, bet as kazkaip nelabai jaudinuos, jis iki siol labai sparciai man augo tai dabar jau tik dziuagiuosi , kad nesunkeja, nes atkelti neina doh.gif  vakar pasveriau tai 9.8kg, nes uosviene pakilnojo tai ,,labai jau palengvejes" pasirode anukas tai stresas  lotuliukas.gif tai per 2 sav. nieko nepriauges, bet ir nepalengvejes tai galvoju ar jau cia reikia sunerimti ar cia viskas gerai? g.gif
kiek jusu maziukai priauga paskutiniu metu?

Aš lygtais minėjau, kad mano mažius nėra tešlius, bet anot gydytojų tvirtai sudėti lenkiam visus rekordus. Nežinau pagal kokius standartus lyginta, bet geriau parodysiu faktą biggrin.gif
user posted image
ir dar
user posted image

Gal kam idomu kuom aš jį "šeriu" tai pasiskaitinėkit čia ir tolyn, su panom diskutavom ax.gif
Atsakyti
sobieska, o jis jau pats vienas pastovi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rossini @ 2008 05 28, 09:19)
sobieska, o jis jau pats vienas pastovi  bigsmile.gif

čia pašalintos rankos ax.gif ...šiaip tik akimirkai, kol persisveria į kitą pusę pastovi, o vat sėdėt vienas jau ir atsisėda ir pasėdi biggrin.gif
Atsakyti
Pirmiausia noriu pagirti SOBIESKOS vaikuti tikras grazuoliukas wub.gif ir tikrai nera jis perdaug storas,tikras vyras ir neturi kudas smile.gif
O aoie savo mazute tai nelabai turiu ka papasakoti,ji jau sveika,varineja su vaikstyne,atidarineja komodos stalcius ir viska istraukia doh.gif zodziu tik spek eit is paskos ir viska rinkt rolleyes.gif Ir jau sodinu mazaja panele ant puoduko 4u.gif tai po miegelio beveik visada padaro thumbup.gif
Betgi ziuriu as kad mes jau greit kraustysimes i septinta menesiuka,istikruju kaip greit prabego menesis doh.gif net nepastebejau blush2.gif greitai bega laikas unsure.gif
Atsakyti
Ale koks vyras wub.gif mano grazuolyte tai dar sedet pati nemoka...Pastovet prilaikoma tai labai megsta,bet nei sliauzia, nei sedi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(doviliuke @ 2008 05 28, 14:24)
Pirmiausia noriu pagirti SOBIESKOS vaikuti tikras grazuoliukas wub.gif ir tikrai nera jis perdaug storas,tikras vyras ir neturi kudas smile.gif
unsure:



QUOTE(Ievukis @ 2008 05 28, 17:59)
Ale koks vyras wub.gif mano grazuolyte tai dar sedet pati nemoka...Pastovet prilaikoma tai labai megsta,bet nei sliauzia, nei sedi doh.gif

ačiū panikės už širdžiai mielus žodžius biggrin.gif ateis laikas, viską padarys ir išmoks, kad tik sveiki būtų mūsų kinderiai.Sėkmės
Atsakyti
sobieska,grazios nuotraukytes,gal krikstynu? mirksiukas.gif ,o vyras pipiras,tai grazus mazylis 4u.gif 4u.gif 4u.gif thumbup.gif . O mums ryt jau 7 menesiai sueis,tai iskeliausim i kita menesiuka smile.gif mazyle mano,jau po truputi sveiksta,bet sia savaite i lauka dar neisim verysad.gif ,o taip noretus gryno oro mirksiukas.gif .Na linkiu sekmes esamiems ir busimiems pusmetinukams,svarbiausia kad mazyliai butu sveiki thumbup.gif . thumbup.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sekmes kitame menesiuke 4u.gif Bukit sveikos ir nebesirkit mirksiukas.gif
Atsakyti
aciu, 4u.gif o jums dar visas menesiukas prieki,tad nauju pasiekimu biggrin.gif
Atsakyti
na va ir mum siandien 7 menesiai!!!! tai kad jus trumpam paliekam smile.gif iki susitikimo kitam skyrelyje 4u.gif
Atsakyti
Sobieska, labai saunus tavo berniokas mirksiukas.gif o klausiau del svorio nes ten buvai labai keistus skaicius irasius mirksiukas.gif
siaip tai tikiu, akd tavo vaikis nestorulis, nes mano pacios sveria 9,8kg tai panasiai tas pats ax.gif
Atsakyti