Įkraunama...
Įkraunama...

6 men

QUOTE(maman8 @ 2008 05 26, 19:56)
labai jau sparčiai vystosi jūsų vaikutis, mano tai dar sedeti gerai nemoka  verysad.gif

Neliūdėk, žiūrėk rytoj jau ir sėdės biggrin.gif . Tie mažiai tokie nenuspėjami...mano "mažius" tik prieš savaitę pradėjo vartytis, o kai nuėjom pas gydytojus, tai net išsižiojo - lenkiam visus rekordus: mes sveriam 10200kg.ūgis 75 cm. stovim kaip "cvekas" jau net ir žingsniuojam - bet nuo nugarytės ant pilviuko niekaip, nu nedaug trūksta, bet nesiverčia nors tu ką, matyt nenori tai ir nereikia.Ir dantų nei vieno neužgyvenom, bet ryjam viską ir iš eilės, nu tik į brokolius kreivai vis dar žiūri. Viskam savas laikas, svarbu, kad augtumėt sveiki mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Grike @ 2008 05 26, 13:55)
Mum pradejo kaltis iltiniai dantukai.. tai jau trecia diena vaikiukas nabagelis toks


Vargelis jums console.gif

O mano mergina pasodinta jau labai ilgai pasedi viena, neatsiremus, bet pati atsisesti dar nemoka schmoll.gif o ir apsiverte tik pora kartu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rossini: 26 gegužės 2008 - 20:59
Labutis 4u.gif prisijungiam ir mes i pusmetinuku gretas ax.gif mano mazyte yra tikra tinginiuke,nemoka nei sliauzti nei vartytis normaliai doh.gif (nuo nugaros at pilvo kaip mat apsivercia bet atgalne visai sekas) uztat stovi jau tvirtai,tik nemoka zengt zingsiuku... dantuku taip pat neturim ir valgom tik MP.Daktare su primaitinimu patare dar palaukt,tai laukiam... mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba diena,
Mums taip pat jau 6men., jau turim du dantukus, maistu nesiskundziam, ka duodu ta valgo biggrin.gif vartomes jau gerai, tik sedet labai nenori ir net nesistengia, jam norisi tik stoveti, kai duodi rankutes tai stojasi ir zingsniuoja.
Atsakyti
na mes jau iseinam i kita menesiuka biggrin.gif

per si menesi jau pagaliau vartomes i visas puses pirmyn atgal, sedim jau tvirtai. Bet sliauzti tik bandom, o iki stovejimo tai dar oho kaip toli smile.gif Daug juokiames ir isdykaujam smile.gif
Valgom nenoriai, geriau tik darzoves su mesyte, svorio priaugam nedaug, i ilgi tik stiebiames. Miegam diena vis maziau.
Ir va per 2 dienas islindo pirmas dantukas smile.gif

iki mamytes!
Atsakyti
Sobieska tai kiek tas tavo vaikis sveria, ner tiek kg tai jau nejuokinga butu bigsmile.gif
mano mazius jau 2 men kaip sunkiai svorio priauga, bet as kazkaip nelabai jaudinuos, jis iki siol labai sparciai man augo tai dabar jau tik dziuagiuosi , kad nesunkeja, nes atkelti neina doh.gif vakar pasveriau tai 9.8kg, nes uosviene pakilnojo tai ,,labai jau palengvejes" pasirode anukas tai stresas lotuliukas.gif tai per 2 sav. nieko nepriauges, bet ir nepalengvejes tai galvoju ar jau cia reikia sunerimti ar cia viskas gerai? g.gif
kiek jusu maziukai priauga paskutiniu metu?
Atsakyti
QUOTE(egliukasm @ 2008 05 27, 11:54)
Sobieska tai kiek tas tavo vaikis sveria, ner tiek kg tai jau nejuokinga butu bigsmile.gif
mano mazius jau 2 men kaip sunkiai svorio priauga, bet as kazkaip nelabai jaudinuos, jis iki siol labai sparciai man augo tai dabar jau tik dziuagiuosi , kad nesunkeja, nes atkelti neina doh.gif  vakar pasveriau tai 9.8kg, nes uosviene pakilnojo tai ,,labai jau palengvejes" pasirode anukas tai stresas  lotuliukas.gif tai per 2 sav. nieko nepriauges, bet ir nepalengvejes tai galvoju ar jau cia reikia sunerimti ar cia viskas gerai? g.gif
kiek jusu maziukai priauga paskutiniu metu?

Mano tai paskutini men. apie 0,5kg.
Atsakyti
manoji,tai per 2 men. priaugo tik 1.300kg, dabar 7.800kg sveria smile.gif
Atsakyti
Mes tai pastaruoju metu kas menesi mazdaug po 0,5 kg priauuga.Manau gerai kad svoris nekrenta.Gal tiesiog vaikas pastaruoju metu judresnis ir viska isnaudoja ax.gif
Atsakyti
kaip tik šiandien buvom pas gydytoą tai svėrėmės ir matavomės ūgį. Ūgis buvo per mėnesį nepakitęs, o svoris 400g didesnis. Ir kiekvieną mėnesį mano sūnelis daugiau kaip 500g nepriauga.
Atsakyti
:Sveikos visos mamytes smile.gif prisijungsiu ir as pusmetinuku skyrelyje smile.gif mes irgi vis augam ir didejam:)2.5 men pasirode suneliui iskart 2 dantukai, o dabar jau mum 5 menesiai ir daugiau nei savaite biggrin.gif virsuje matyt irgi ne uz ilgo dantukai kalsis, dantenos paburkusios, viska ima, kramto, niezti jau labai smile.gif valgom misinuka, darzovienes, krupu kosytesnakti visa dar karteli atsikeliam panemniot smile.gif verciames nuo nugarytes ant pilvuko, tik paskui atgal ant nugarytes nekaip neiseina atsiverst smile.gif sveriam 7.840kg, ugis 68cm
Atsakyti
Mes per menesi priaugom 0.740 gr, o i ugi istysom dar 4 cm, tai dabar sveriam 8.440 kg, o ugis 74 cm
Atsakyti