Įkraunama...
Įkraunama...

6 men

QUOTE(alves @ 2008 05 15, 16:31)
vibrocil tik iki sacvaites galima naudoti
pabanyk su sildanciu tepaliuku nugara ir krutine, bei pedutes nakciai itrinti, ir i vonele i lasinti
mum padejo rolleyes.gif

mums vibrocili slogą panaikino momentaliai, gal nebuvo ant tiek įsisenėjusi g.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2008 05 15, 22:38)
mums vibrocili slogą panaikino momentaliai, gal nebuvo ant tiek įsisenėjusi g.gif



jo matyt uzleidau
dabar eucobal tepu, lyg tai einam i pabaiga smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif

Mano mergina taip pat jau pusmetinuke. Jau turim 2 dantukus, pora kartu apsiverte ant pilvuko. Valgom misineli beveik nuo gimimo, tik vat turiu problemyte, kad visiskai nevalgo kosiu it tyreliu, net nzn ka ir daryti g.gif nei pirktu, nei mano virtu.
Gal kas irgi turit tokia problema?
Atsakyti
sveikutes 4u.gif
kaip smagu, akd maziukai ir maziukes jau sveiksta smile.gif ir orai kaip tik gereja thumbup.gif busim kuo daugiau lauke reik manyt ir ligos issilakstys mirksiukas.gif

norejau jusu paklausti ar jau pakrikstijot savo lelius? g.gif

Atsakyti
tikrai smagu,kad visi mazyliai sveiksta,o tie kurie sveikuciai tikiuos nesirgs smile.gif ,nes vasara ant nosies cool.gif mes savo dukryte kita vasara krikstysim,truputeli didesne bus,protingesne biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes mirksiukas.gif ,siaip vibrocil ir mums visada padedavo,bet si karta nelabai, tai snd daktaryte israse sirupo actifed,labai tikiusi,kad pades ax.gif O jau lauke kaip faina buvo snd thumbup.gif ,niu vejukas sioks toks yra ,bet nelabai saltas,tai pavaikstinejom su dukryte laukuty ir parkeliavom namo,nes jau apsiniauke,tai dabr parpia pilvuza ismetus wub.gif
Krikstyti mes savo turteli planuojam sia vasara, liepos menesi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rossini @ 2008 05 16, 10:11)
Sveikos mamytes  4u.gif

Mano mergina taip pat jau pusmetinuke. Jau turim 2 dantukus, pora kartu apsiverte ant pilvuko. Valgom misineli beveik nuo gimimo, tik vat turiu problemyte, kad visiskai nevalgo kosiu it tyreliu, net nzn ka ir daryti  g.gif nei pirktu, nei mano virtu.
Gal kas irgi turit tokia problema?


Maniske irgi nevalgo - kai tik sauksteli prie burnos pridedu, zviegt pradeda cry.gif Nors zinau, kad yra alkana. Tai tada duodu pienuko - geria. Bandziau ir neduot nieko, o veliau pasiulyt vel kosytes ar tyreles - nieko neisejo, nevalge schmoll.gif Nezinau, ka daryt - gal dar prades, o jeigu ne?
Atsakyti
QUOTE(Vija1 @ 2008 05 16, 16:40)
Maniske irgi nevalgo - kai tik sauksteli prie burnos pridedu, zviegt pradeda cry.gif Nors zinau, kad yra alkana. Tai tada duodu pienuko - geria. Bandziau ir neduot nieko, o veliau pasiulyt vel kosytes ar tyreles - nieko neisejo, nevalge  schmoll.gif Nezinau, ka daryt - gal dar prades, o jeigu ne?


tikrai prades, juk MP nebus gyvi iki pilnametystes blush2.gif mano mazius tai skanauja viska tik neviska noriai, bet turim rysku saukstuka tai pats griebia uz jo ir i burna, jei skonis naujas ilgai raukos, bet apsipranta ir tada tik spek duoti mirksiukas.gif bus ir jum gerai tik reikia kantrybes mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Mano vaikinas dar dantukų neturi schmoll.gif Bet varosi nuo pilvuko ant nugarytės ir nuo nugarytės ant pilvuko labai gerai mirksiukas.gif Tik sėstis dar tingi. O mano darytas košytes labai noriai valgo, kaip paukščiukas vis žiojas rolleyes.gif Pirktinių košių nei iš tolo, tik vaisines tyreles.
Atsakyti
QUOTE(doviliuke @ 2008 05 09, 20:50)
Pasiskaitinejau SM apie tas vaikstynes, tai kiek mamu tiek nuomoniu  smile.gif ,as del krutines deformacijos tai negirdejau,bet del stuburo galvoju,ar nepakenks g.gif ,bet ji ar taip ar taip jau praktiskai pati sedi,tai gal jau ir stuburas tirtas?Jei negalima i vaikstyne,tai ir i sokliuka ne?net nezinau g.gif O dar klausimelis iskilo blush2.gif ,ar duodat maziukam zuvu taukus?kurie geresni?Man vieni sako duot,kiti kad nereikia doh.gif ,kokia mamos jusu nuomone apie juos?

sveiki norvegijoje zuvu taukai duodami kudikiams,kaip lietuvoi duodamas vitaminas D3. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Deilina @ 2008 05 16, 19:47)
O mano darytas košytes labai noriai valgo, kaip paukščiukas vis žiojas rolleyes.gif

Va, va, maniskis irgi pamato koses indeli ir sauksteli ir jau ziojasi clap.gif Kol kas tai pati verdu, bet paskui planuoju siek tiek ir pirktiniu pasiulyt, ypac vaisiu tyreliu. Panaus, kad vaikinas bus valgus essen.gif
Atsakyti
sveikos mamytes jusu paskaitau,palyginu su viresniuojiu.tai mazylis mano biski tinginiukas g.gif .nenori sestis nenori ropori,kaip ir nieko neguguoja.tik persivercia ant pilvuko ir sukasi kaip laikrodukas.sveriame9.5kg.ugis75cm.valgimu tai nesiskundziam.valgom vaisiu tireles saldzias ir rugscias.banana,uobuoli.darzoviu tireles ivairias,daugiau pati verdu,bet kartais ir pirktines duobu.sultis,arbateles ivairias geriame.turime 6dantukus,bet kai 4virsui iskart dygo.patikekit atrodziau taip blink.gif biggrin.gif dabar tai juokas biski ima ,bet tada netik sunelis verke,bet ir as.tai tokie musu pasiekimai smile.gif
Atsakyti