Įkraunama...
Įkraunama...

6 men

QUOTE(Raganiauskiene @ 2008 05 05, 11:28)
mirasevindik kaip laikais? kaip mergyte? 4u.gif  su mamyciu svente 4u.gif

labutis!! laikausi neblogai aciu!!!! dukra taip pogi!!! o kaip jums sekasi?? kraukimes lagaminus nes ryt jau keliames!!! birthday.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
geros kelionės visiems, šiandien išsikraustantiems 4u.gif
mes lagaminą krausimės rytoj ir susitiksim jau 7 mėn.

sėkmės pasiliekantiems - aukit sveikučiai ir vykitės mus. Iki 4u.gif
Atsakyti
labutis,mes jau irgi galime prisijungti prie pusmetinuku 4u.gif ,o dukrytes pasiekimai yra tokie: labai daznai kartoja te-te-te-te...tai jau teveliui laimes blush2.gif ,o kai sakau sakyk mama tai tik isisiepia ir nieko nesako smile.gif ,vartosi jau puikiai,viena visiskai nenori buti doh.gif ,seiliu upeliai o dantuko nei vieno verysad.gif ,sedeti jau beveik sedi viena,bet dar svyra i sonus,neropoja,sikniuka kartais pakelia,bet tik tiek.Dar iki siol nereikejo supti,uzmiega pati,tai labai ja didziujuos wub.gif Norejau paklausti ar jus mamytes sodinat savo aukselius i beguna?ar jau galima?
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Mano mažas aną dieną sėdėjo vežimuke pusiau gulom, kuitės, kuitės ir atsisėdo thumbup.gif Truputį pasėdėjo ir vėl atsigulė. O šiaip dar nesėdim, tai vis laukiu kada, nes tada ir rankos pailsės rolleyes.gif O šiaip augam pagal visas normas kaip ir priklauso. Labai mėgsta lavinimo kilimėlį, domisi žaisliukais. Kai parodau nematytą žaislą net krykštauja iš laimės. Patinka žiūrėti į savo atvaizdą veidrodyje. Vartosi jau kokios 3 savaitės, gan vėlokai pradėjom. Pastačius ant žemės ir prilaikant už pažastų stovi tvirtai.

doviliuke, turėjai omenyje vaikštynėj ar jau galima dėt? g.gif man gydytoja aiškino, kad vaikštynės nieko gero, kad deformuojasi krūtinės ląsta, tai aš jaučiu net nedėsiu į vaikštynes. O taip tai kažkur nuo 9 mėn tik deda kiek esu girdėjus.
Atsakyti
Pasiskaitinejau SM apie tas vaikstynes, tai kiek mamu tiek nuomoniu smile.gif ,as del krutines deformacijos tai negirdejau,bet del stuburo galvoju,ar nepakenks g.gif ,bet ji ar taip ar taip jau praktiskai pati sedi,tai gal jau ir stuburas tirtas?Jei negalima i vaikstyne,tai ir i sokliuka ne?net nezinau g.gif O dar klausimelis iskilo blush2.gif ,ar duodat maziukam zuvu taukus?kurie geresni?Man vieni sako duot,kiti kad nereikia doh.gif ,kokia mamos jusu nuomone apie juos?
Atsakyti
Laba dienuke mamukes mirksiukas.gif
Ar priimsit y savo gretas dar viena beveik pusmetinuka?
Mes mokam vartytis, sakyti bu bu, mu mu, gu gu, kelias minutes vienas pasedeti, issirinkti ir pasimti norima zaisla is keliu, patinka guleti ant pilvuko. Valgom kosytes, darzoviene kartais, ir geriam misinuka.
Kazko tai mazius sloguot pradejo is po nakties, ir pakoseja nelabai graziai, g.gif vaz pas gydytoja. Ak, tie pavasariai orai tokie apgaulingi, nezinau nei kaip rengti maziu kad nesukaistu ir nesusaltu.
Atsakyti
violetuke sveika prisijungus mirksiukas.gif ,vat ir as norejau pasiguosti,ir mano mazute vis nusikosti verysad.gif ,nedaznai, bet kiekvienakart kai isgirstu ja kosint tiesiog suspaudzia sirdi : verkiu : ,jau atrodo taip stengies kad tam mazam zmoguciui kuo geriau butu,kad nieko netruktu,kad nesirgtu, o cia va ima ir koks nelemtas virusas ilenda ,siandien dar geriam hedeliksa,matysiu kaip rytoj bus,bet jauciu leksim pas gyd. Vat ir silti orai ka atnese,atrodo silta, o vejukas turbut ir perpute verysad.gif
Atsakyti
Sveikutes mamytes tongue.gif
Mes irgi norim prisijungti i pusmetinuku gretas 4u.gif Pasiekimai musu dantu srityje gana nemazi - jau turim keturis lotuliukas.gif tai maziukas net lovytes viena pagaliuka apgrauze blink.gif kaip bebriukas biggrin.gif taip pat ropojam.. dar ne visai ant ranku, bet nuo lovos vieno galo iki kito per pora minuciu nusikereplinam.. net nuo lovos nudundejo mazius doh.gif vos sirdis neplyso is isgascio man unsure.gif o kalbet, tai maniskis irgi be pretenziju.. biski pagurguliuoja, o i rimtesnes snekas net nesileidzia unsure.gif ir sedi dar kaip grybukas netvirtai, bet su kiekviena dienele vis tvirciau lotuliukas.gif

Beje, mes irgi neseniai kosejom, tai dvi savaiteles hedelix'a gerem, tai mazius atsikoseja, bet iskoset nesugeba.. tai israse daktariuke ambrohexal, tai kaip mat pasveikom.. dabar po ligu sveikuciai mirksiukas.gif zaidziam, krykstaujam..
Atsakyti
Buvom pas gyd, tai sake lengvas persalimas, gerklyte truputuka paraudus, nosyte valomes juros vandeniu ir purskiames Vibrocili, o krutinele ir padukus tepames Resorban tepaliuku. Nu pakolkas lyg ir nieko, labai bijau, kad nuo tos slogos nebutu ausyciu uzdegimas doh.gif
Atsakyti
sveikos mamytes, mes jau ir norim i tuos pusmetinukus isijungti ax.gif
ziuriu visos apie virusiukus kalbate tai ir as pasisakysiu sia tema doh.gif mano mazius tai pakosti tai lyg slogyte, bet nuejus pas gydytoja vienintelis paaiskinimas nuo ko, kad per sausas namuose oras ir patarimas kuo daugiau lauke buti mirksiukas.gif taip ir yra kaip lauke bunam viskas puikiai, o is po nakties, kad ir langus prasidare miegam rytais turim uzsikisusia nosyte ir pakrenksciam siek tiek, bet tik i lauka ir vel kaip nebuta jokiu blogumu thumbup.gif

dar maciau del zuvies tauku klausimuka smile.gif mum gydytoja patare vasarai pakeisti D vitamina zuvies taukais tai taip ir padarem, sake pirkti gamtos namu tai tokius ir pirkom, maziukui labai patinka, tokie tirsti ir vaisiu skonio, bet kaina... bigsmile.gif tevelio nenudziugino doh.gif (beveik 50lt, o buteliuko manau uzteks tik kokiam menesiukui doh.gif )

Atsakyti
sveikos, nu kas čia su tom ligom darosi doh.gif va ir maniškis su varvančia noryte sėdi, o savaitgalį krikštynos mirksiukas.gif , pas gydytojus dar kaip ir nebuvau, gal sakau kaip nors patys slogutę įveiksim. Dauguma giriatės, kad jau mažiai ropoja..o mano net verstis nei ant nugaros, nei ant pilvo nerodo jokio noro, nors persikreipęs siekia žaislų, atrodo čiut, čiut ir versis, bet ne - sustoja ties vertimosi riba ir nei pirmyn , nei atgal biggrin.gif Gal sakau, dar nėra pervėlu mums išmokt vartytis ax.gif .Valgom tik daržovių košytę ir vaisinius skanėstus, bei mišinukas eina į trasą dar tiktai taip biggrin.gif Manau, kad tuoj į racioną įtrauksiu ir kruopas. Na šiam kartui tiek
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 13 gegužės 2008 - 12:39
sveikutes mirksiukas.gif
Na sloguojam toliau...bet jau truputuka maziau....
Ak tie pavasariniai orai doh.gif
Sakykit mamytes, gavom dovanu vaikstyne, nuo kiek laiko jau galima ten leliu sodinti? ax.gif Prisiskaiciau internete cia apie tas vaikstynes, sako negerai maziui, o kaip Jus galvojat?
Atsakyti