Įkraunama...
Įkraunama...

Rūbai lėlėms

Sveikutės. Nardžiau nardžiau po rusaičių puslapėlius ir vis grožėjaus jų sukurtais rūbeliais ir perdarytais baldais lėlėms. Tai vis galvoju, kad reikėtų pamėginjt ir man nebrangius rožinius lėlių baldus perdažyt, pagražint - labai jau knieti išbandyt... blush2.gif Dažų šiokių tokių turiu, bereikia įsigyt baldelių rinkinį... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Renatėlė @ 2008 05 11, 15:40)
aš irgi nežinojau ką padaryt, tai įsiuvau kabliukus, ir labai gerai. o kaip kitos darot?

aš suknelei irgi siuvu karoliukus o sijonui (jau rašiau ankstesnėj temoj) apneriu kanceliarinį gumuką tai nereikia jokio užsegimo labai patogu user posted image
Atsakyti
na va mūsų nėštukė jau pasiruošus vasarai 4u.gif
user posted imageuser posted image
Atsakyti
[quote=vogels,2008 05 12, 11:40]
na va mūsų nėštukė jau pasiruošus vasarai 4u.gif

Labai grazi nestuke thumbup.gif a svakar dar vis is tu paciu siulu nuneriau dukrytes Bratzei sijona ir bliuskyte, reiks nufotkint vakare smile.gif
Atsakyti
thumbup.gif nėštukė net nežinojau, kad nėščių lėlių būna
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 05 12, 13:20)
thumbup.gif nėštukė net nežinojau, kad nėščių lėlių būna

Būna, būna smile.gif Ir po to dar lėliukas iš pilvo išsiima biggrin.gif
Atsakyti
tik mūsų leliuką draugės lauke nusavino ir negrąžina verysad.gif labai liūdėjom bet kitaip jau bebus., o gal jau kurios mergaitė užaugo ir leliukas atliko būtume dėkingos 4u.gif
o čia paskutinis darbelis nėštukei liemenė
user posted image
user posted image
Atsakyti
Gražu smile.gif
Mano panelytės pamačiusios šią foto http://keep4u.ru/img...a9e19c3629d.jpg pradėjo šaukti: mama, mama, žiūrėk, čia ir teta matosi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Surfinija @ 2008 05 12, 15:26)

tikrai, kokios pastabios panelytės ,ten lėlytės veidrodis biggrin.gif tuoj taisom biggrin.gif
Atsakyti
Vogels, labai stilinga nėštukė... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(inginė @ 2008 05 11, 17:13)
Kokia graži suknelė  thumbup.gif  Iš kokių siūlų nėrei? Labai gražiai atrodo  thumbup.gif

dėkui už pagyras
o siūlai tai ALTIN BASAK su blizgučiu, plonesni už irisus, labai gražiai atrodo servetėlėms
Atsakyti
QUOTE(Irmuliux @ 2008 03 13, 10:14)
Sveikutės, merginos. Na, štai, pagaliau prisiruošiau įmest violetinės suknelės aprašymą:

originalas
Pagal tai štai kas man išėjo ax.gif
user posted image
Atsakyti