Įkraunama...
Įkraunama...

Rūbai lėlėms

QUOTE(justina_r @ 2008 05 09, 15:43)
nu vat kelias dienas neuzsukau ir ziurek kaip tema atgijo  thumbup.gif  saunuoles kiek visokiu groziu lelytem pridaret  wub.gif 
man ir ingines ta suknute superine, bet nesiryztu daryti nes nelabai imantriu rastu moku daryti  blush2.gif

O kad viskas čias labai paprasta ax.gif
Atsakyti
O aš tai užsikabinau ant vąšelio nuo lėlyčių rūbelių, o dabar jau perėjau prie mažiausio vaiko biggrin.gif ir baigiu jam liemenę smile.gif jaučiu rūbeliai turi tendenciją didėti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 05 10, 10:36)
O aš tai užsikabinau ant vąšelio nuo lėlyčių rūbelių, o dabar jau perėjau prie mažiausio vaiko  biggrin.gif ir baigiu jam liemenę  smile.gif jaučiu rūbeliai turi tendenciją didėti  biggrin.gif

thumbup.gif
Tai gal ir tuos šedevrus parodysi blush2.gif
Atsakyti
Neriau sau palaidine, ir liko siuliuku, tai pavarciusi Jusu grazia temute, nutariau siuliukus sunaudoti ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(inginė @ 2008 05 09, 15:19)

Čia pagal kokias iškarpas ar iš akies?

Iš akies blush2.gif
Atsakyti
o čia antra mano nerta suknelė
user posted image
Atsakyti
user posted image

Mano suknele didesniu vaizdu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo beladona: 10 gegužės 2008 - 20:14
Labai grazus visi Jusu lelyciu rubeliai, sukneles superines smile.gif tik va man klausimas, kaip jus padarot kad jos ilystu i sukneles? na as saviske padariau surisama nugaroj, o gal jus turit kokiu gudrybiu, dedat kabliukus ar ka panasaus? ax.gif Pasidalinkit patirtim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(beladona @ 2008 05 10, 21:30)
Labai grazus visi Jusu lelyciu rubeliai, sukneles superines smile.gif tik va man klausimas, kaip jus padarot kad jos ilystu i sukneles? na as saviske padariau surisama nugaroj, o gal jus turit kokiu gudrybiu, dedat kabliukus ar ka panasaus?  ax.gif  Pasidalinkit patirtim smile.gif

Dažniausiai vietoi sagučių prisiuvu karoliukus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(beladona @ 2008 05 10, 21:30)
Labai grazus visi Jusu lelyciu rubeliai, sukneles superines smile.gif tik va man klausimas, kaip jus padarot kad jos ilystu i sukneles? na as saviske padariau surisama nugaroj, o gal jus turit kokiu gudrybiu, dedat kabliukus ar ka panasaus?  ax.gif  Pasidalinkit patirtim smile.gif


aš irgi nežinojau ką padaryt, tai įsiuvau kabliukus, ir labai gerai. o kaip kitos darot?
Atsakyti
Įsiuvau permatomas plastmasines knopkytes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(beladona @ 2008 05 10, 19:59)
Neriau sau palaidine, ir liko siuliuku, tai pavarciusi Jusu grazia temute, nutariau siuliukus sunaudoti  ax.gif

Koks grožis thumbup.gif
Džiugu, kad mūsų temelė gyvuoja ir turime kur akis paganyti bigsmile.gif
QUOTE(Kokere @ 2008 05 10, 20:25)
Iš akies blush2.gif

Kaip iš akies tai superiniai drabužėliai gavosi thumbup.gif
QUOTE(Renatėlė @ 2008 05 10, 21:02)
o čia antra mano nerta suknelė
user posted image

Kokia graži suknelė thumbup.gif Iš kokių siūlų nėrei? Labai gražiai atrodo thumbup.gif
QUOTE(beladona @ 2008 05 10, 21:30)
Labai grazus visi Jusu lelyciu rubeliai, sukneles superines smile.gif tik va man klausimas, kaip jus padarot kad jos ilystu i sukneles? na as saviske padariau surisama nugaroj, o gal jus turit kokiu gudrybiu, dedat kabliukus ar ka panasaus?  ax.gif  Pasidalinkit patirtim smile.gif

Dažniausiai kabliukus arba knopkytes siuvu. Ir karoliukus kartais įsiuvu, ir su raišteliais padarau
Atsakyti