Įkraunama...
Įkraunama...

Rūbai lėlėms

pritariu kepurė super man kažkaip jos neišeina g.gif
Atsakyti
Gražus komplektukas, bet jau kepurė - tai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 05 02, 10:22)
Laisvalaikio stiliukas, gražu. Bet kepurė tai išvis superinė  thumbup.gif



QUOTE(vogels @ 2008 05 02, 13:49)
pritariu kepurė super man kažkaip jos neišeina  g.gif



QUOTE(Surfinija @ 2008 05 02, 14:19)
Gražus komplektukas, bet jau kepurė - tai thumbup.gif


aciu visoms 4u.gif na dar salika esu prie sitos kepures nunerus bet nebeuzdejau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(justina_r @ 2008 05 02, 10:09)
kaizkaip cia labai tylu pas mus  g.gif  vat ka reiskia geri orai  biggrin.gif
o stai amno vakarykstis darbelis  ax.gif  megztukas, kepure ir rankine, o kelnytes tai jau seniau buvo pirmoje temoje rodytos  4u.gif

Labai gražu thumbup.gif
Gal kepurę stambesniu planu parodyti galėtum? Iš viršaus...
Orai tikrai neleidžia namie sėdėti vacation1.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inginė: 02 gegužės 2008 - 14:37
QUOTE(inginė @ 2008 05 02, 15:36)
Labai gražu  thumbup.gif
Gal kepurę stambesniu planu parodyti galėtum? Iš viršaus...

aciu ingine 4u.gif na bandau deti is virsaus foto, bet kazko nekaip nufotkinti isejo labai susiliejes vaizdas gaunasi g.gif na dedu geriausiai isejusia foto is virsaus ir viena su salikiuku (nuotrauka truputi anksciau padaryta mirksiukas.gif ) ax.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo justina_r: 02 gegužės 2008 - 14:53
na o aš paskutinėm dienom rengiau ne barbę o lėlę ir va kas gavosi 4u.gif
user posted image
didesnė foto čia http://picasaweb.goo...783012307845666
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vogels: 02 gegužės 2008 - 16:17
jau užbaigiau dar vieną kostiumą megstukas ir kelnės mažutė dar nematė pirmiausiai jūsų teismui biggrin.gif user posted imageuser posted image

neišeina įkelt didesnes tai čia http://picasaweb.goo...815482260603474
http://picasaweb.goo...815503735439970
Atsakyti
vogels, visi modeliukai labai mieli
Atsakyti
vogels, labai grazus rubeliai thumbup.gif as tai niekaip neprisiruosiu dukrytes baby born papuosti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(inginė @ 2008 04 24, 16:21)
Apžiūrėjau suknutę iš visų pusių  bigsmile.gif ir pabandžiau aprašymą sudaryti (kadangi nėriau iš galvos):


Ačiū už aprašymą. Pabandžiau pagal jį nunerti suknytę barbei ir išėjo super thumbup.gif . Dukra patenkinta, dabar turėsiu daugiau prinert sakė. Giruosi savo rezultatu
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renatėlė: 06 gegužės 2008 - 22:24
[/QUOTE]Ačiū už aprašymą. Pabandžiau pagal jį nunerti suknytę barbei ir išėjo super thumbup.gif . Dukra patenkinta, dabar turėsiu daugiau prinert sakė. Giruosi savo rezultatu[QUOTE] Renatėlė tikrai labai graži suknytė gavosi tik aš nesupratau aprašyme kas tos užpakalinės kilpos g.gif norėčiau pabandyti tokia nunerti 4u.gif man dar labai gražūs rūbeliai numegsti iš mocheros arba angoros siūlų jie tokie pūkuoti švelnučiai ir minkšti thumbup.gif user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Renatėlė @ 2008 05 06, 23:23)
Ačiū už aprašymą. Pabandžiau pagal jį nunerti suknytę barbei ir išėjo super  thumbup.gif . Dukra patenkinta, dabar turėsiu daugiau prinert sakė. Giruosi savo rezultatu

Gavosi super thumbup.gif
QUOTE(vogels @ 2008 05 07, 09:22)
...tik aš nesupratau aprašyme kas tos užpakalinės kilpos  g.gif  norėčiau pabandyti tokia nunerti  4u.gif

Užpakalinės kilpos
Kilputė yra iš dviejų dalių. Paprastai neriant kabiname per visą kilputę, o šiuo atveju tik galinę
Atsakyti