Įkraunama...
Įkraunama...

Rūbai lėlėms

QUOTE(vaidilutė @ 2008 10 12, 12:36)
cia buvo nuogas vyrukas teko renkti lotuliukas.gif


O ko čia gėdytis. Šaunus vyriokas ir rūbeliai dailūs. Šaunuolė 4u.gif Lauksim ir daugiau darbelių. Svarbiausia pradėt mirksiukas.gif

Na aš irgi turiu dar kai ką parodyt. Mezgiau Anabelei, bet pasiaurinau doh.gif , tai baigiau beby bornui lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jokunda2: 12 spalio 2008 - 14:33
QUOTE(jokunda2 @ 2008 10 12, 15:32)
Na aš irgi turiu dar kai ką parodyt. Mezgiau Anabelei, bet pasiaurinau doh.gif , tai baigiau beby bornui  lotuliukas.gif
Mielas wub.gif

Papildyta:
QUOTE(vaidilutė @ 2008 10 12, 12:36)
cia buvo nuogas vyrukas teko renkti lotuliukas.gif
thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ruci @ 2008 10 12, 15:51)
Mielas wub.gif


Na man irgi patiko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jokunda2 @ 2008 10 12, 16:32)

Na aš irgi turiu dar kai ką parodyt. Mezgiau Anabelei, bet pasiaurinau doh.gif , tai baigiau beby bornui  lotuliukas.gif



labai gražu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2008 10 12, 17:32)
labai gražu  thumbup.gif

Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ruci @ 2008 10 12, 19:58)
user posted image


Kaip matau naujos basutės thumbup.gif O ar jos laikos barbei ant kojytės ir ar nėra labai sunkios? Ir kaip tu sugrabalioji tokias mažutes doh.gif Super

Na aš neiškenčiau ir nufotkinau, ką barbei užbaigiau. Ruošiamės šaltesniems orams hihihi.gif

user posted image

Papildyta:
Baigias mūsų temukė g.gif , gal kas naują jau už-vedėt? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(jokunda2 @ 2008 10 12, 22:48)
Kaip matau naujos basutės  thumbup.gif O ar jos laikos barbei ant kojytės ir ar nėra labai sunkios? Ir kaip tu sugrabalioji tokias mažutes  doh.gif Super
Naujos tapkytės tiksliau mirksiukas.gif Sunkios tikrai nėra, nes labai plonas modelino sluoksnis. O aš dabar visokias technologijas bandau, tai šios darytos ypač paprastai - iškočiojau modelino blyną, aplink koją su peiliuku apipjoviau ir kepiau. Iškepus šiek tiek dildinau ir klijavau raištelį... blush-anim-cl.gif

QUOTE(jokunda2 @ 2008 10 12, 22:48)
Na aš neiškenčiau ir nufotkinau, ką barbei užbaigiau. Ruošiamės šaltesniems orams  hihihi.gif
Labai gerai, kad ruošiatės žiemai. Beje, tokias kojines padarei kaip aš batus norėjau nerti nusižiūrėjus internete... thumbup.gif blush-anim-cl.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ruci @ 2008 10 13, 08:32)
Labai gerai, kad ruošiatės žiemai. Beje, tokias kojines padarei kaip aš batus norėjau nerti nusižiūrėjus internete... thumbup.gif blush-anim-cl.gif
user posted image


Na, kažkada ir aš batukus buvau pradėjus bet taip ir nebaigiau, gal ne nuo to galo pradėjau ir siūlai perstori buvo. na man nepavyko-pritrūko kantrybės. taip nerti kojines patogiau ir lebgviau. Internete taip pat panašių mačiau tongue.gif
Atsakyti
Sveikos,
o kai bus nauja tema, tai verta ką nors iš šios perkelti į naują, t.y. ar yra naudingos info ar tik mūsų darbeliai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ruci @ 2008 10 14, 09:45)
Sveikos,
o kai bus nauja tema, tai verta ką nors iš šios perkelti į naują, t.y. ar yra naudingos info ar tik mūsų darbeliai? g.gif


Našioje temukėje yra gerų nuorodų. Gal užvedant naują temą reiktų įkelti 1 ir 2 temukės nuorodas? g.gif Ir jei kam ko reikės galės susirasti mirksiukas.gif
Atsakyti
visom aciu labai uz palaikyma biggrin.gif notworthy.gif yess.gif
Atsakyti