Įkraunama...
Įkraunama...

Rūbai lėlėms

user posted image user posted image
Daugiau čia.
Atsakyti
QUOTE(ruci @ 2008 10 09, 10:07)


Kaip žiūriu nesnaudi lotuliukas.gif Šaunuolė. Su tais lapeliais super sugalvojai. Labai gražu thumbup.gif Kaip matau ruoši lėlytes rudeniui 4u.gif

Na aš taip pat kai ką nuveikiau. Tokios mamytės prašymu numezgiau kostiumėlį beby bornui:
user posted image

galimi dar keli nešiojimo variantai:

user posted image

user posted image

Ir dar. mano krikštadukrai labai patiko viena Inginės suknutė, tai numezgiau pagal jos aprašymą. gavos super. Tikrai labai idomus raščiukas. Šios suknutės nepardavinėsiu, nes čia ne mano idėja, bet nuotrauką įkelsiu. nes aš juk pati mezgiau blush2.gif Tik parašysiu, kad pagal Inginės scemutę. Ar gerai? Nesupyksi Ingine? Na, o jei kuri mamytė jos panorės pirmiausia jai pasiūlysiu kreiptis į tave. Na jei būsi užsiėmus ir neprieštarausi gal tada ir padarysiu. blush2.gif Ar gerai?Na jei ką rašyk 4u.gif
Dedu kas gavos:
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(jokunda2 @ 2008 10 09, 16:23)
yahoo.gif
Atsakyti
Na ir panos darbuojatės. thumbup.gif Tiesiog gražu pažiųrėti į jūsų darbelius wub.gif
Atsakyti
Tai , kad žiūriu mes su ruci tik dviese su lėlėm dar žaidžiam lotuliukas.gif . Kitos mamytės matyt rimtesniais darbais užsiima g.gif . bet aš negaliu nors truputį nepamezgus lėlėm eiti miegot doh.gif Rimtai sergu blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jokunda2 @ 2008 10 09, 23:16)
Tai , kad žiūriu mes su ruci tik dviese su lėlėm dar žaidžiam  lotuliukas.gif . Kitos mamytės matyt rimtesniais darbais užsiima g.gif . bet aš negaliu nors truputį nepamezgus lėlėm eiti miegot  doh.gif Rimtai sergu  blink.gif  lotuliukas.gif
lotuliukas.gif console.gif doctor.gif
Atsakyti
Nesigauna man su tais batais, bet darau aš juos toliau blush-anim-cl.gif
Ruošinys:
user posted image
Nesigavo (susitraukė, tapo per maži) frusty.gif
user posted image user posted image
Štai kas gavos:
user posted imageuser posted image
user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
console.gif Bet šaunuolė-nors keli batukai gavos ir tikrai dailūs. Aš tai modelina dėsiu į šalį, baisiai jau brangus malonumas. Iš visų kur atsiuntei tik vieną foteliuką išėjo padaryti. Taigi neapsimoka. Geriau iš jūros putos ar kt medžiagų juos daryt. g.gif Kai baigsiu visiškai, su visom medžiagytėm parodysiu. Kol kas nelabai yra į ką žiūrėt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jokunda2 @ 2008 10 10, 22:48)
console.gif Bet šaunuolė-nors keli batukai gavos ir tikrai dailūs. Aš tai modelina dėsiu į šalį, baisiai jau brangus malonumas. Iš visų kur atsiuntei tik vieną foteliuką išėjo padaryti. Taigi neapsimoka. Geriau iš jūros putos ar kt medžiagų juos daryt.  g.gif  Kai baigsiu visiškai, su visom medžiagytėm parodysiu. Kol kas nelabai yra į ką žiūrėt  blush2.gif
Matai, jei pirktum didesnį kiekį, tai gal pigiau kainuotų... g.gif O kokio dydžio lėlei darai foteliuką? Gal storas fotelis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ruci @ 2008 10 11, 10:37)
Matai, jei pirktum didesnį kiekį, tai gal pigiau kainuotų... g.gif O kokio dydžio lėlei darai foteliuką? Gal storas fotelis? g.gif


Padariau barbei. Plono nelabai ir eina padaryti, nes tada formytė nesilaiko. Bet tikrai nestoras išėjo. bet vistiek darysiu iš kitų medžiagų tongue.gif
Atsakyti
Atkreipiau dėmesį, kad pirmoji temelė rūbai lėlėms nusimetė tad dabar ją čia įkeliu
http://www.supermama...?...115560&st=0
Jei kuri ruoš trečią rūbai lėlėms temą nepamirškite įkelti ir pirmosios temos adresiuką. Ten labai daug gerų nuorodų yra. mirksiukas.gif
Atsakyti
merginos na ir grozybiu prigaminot wub.gif
net kazkaip nesinori savo rodyti blush2.gif ax.gif
cia buvo nuogas vyrukas teko renkti lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti