Įkraunama...
Įkraunama...

Rūbai lėlėms

QUOTE(Naktibalda @ 2008 10 04, 12:09)
labai gražūs tavo darbai  thumbup.gif , viskas yra gerai kurk temą čia
rankdarbių skelbimų lenta ir tada galėsi prekiauti , tik reiks palaukti kol temą patvirtins moderatoriai


Ačiū už informaciją, nes jau buvau pasimetus, nesinorėtų piknaudžiaut 4u.gif O ana temukę visgi paliksiu kol ištrins, gaila pačiai trinti verysad.gif smile.gif
Ir ačiū už nuoroda-pati neradau 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jokunda2: 04 spalio 2008 - 12:52
QUOTE(jokunda2 @ 2008 10 03, 16:15)
Jei čia apie mane, tai džiaugiuos, kad patiko.

Apie tave, apie tave biggrin.gif Stulbinamai greitai tavo kolekcija pildosi thumbup.gif
QUOTE(jokunda2 @ 2008 10 03, 22:26)
Atyleisk, kad tave iš taiptoli atrausiau, bet taip idomu, žinoma, jei nufotografavai, kai lėlytė atrodė po plaukų atauginimo blush2.gif

QUOTE(ruci @ 2008 10 04, 12:02)
Man irgi įdomu blush-anim-cl.gif

Ir man labai smalsu, bet tikriausiai ši SM čia nebeužsuka verysad.gif
Atsakyti
O ko neklausiat į az. Supermamose ji dažnai būna mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba diena nu mamukai saunuoles thumbup.gif fantastiski darbai, net netagalvojau kad tokiu grozybiu gai prididrbti, yra teke ir man nunerti megstuka ir kepurelias barbems, bet tikrai negalvojau kad tokus dalykus gai taip kruopsciai padaryti kaip sukneles liuks saunuoles
Atsakyti
Pasirodau...
user posted image user posted image
user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ruci: 06 spalio 2008 - 10:48
QUOTE(adrianos mama @ 2008 10 05, 14:49)
Laba diena nu mamukai saunuoles  thumbup.gif  fantastiski darbai, net netagalvojau kad tokiu grozybiu gai prididrbti, yra teke ir man nunerti megstuka ir kepurelias barbems, bet tikrai negalvojau kad tokus dalykus gai taip kruopsciai padaryti kaip sukneles liuks saunuoles



labai laukiam pasirodant su megstuku ir kepure clap_1.gif ir prisijungiant su naujais darbeliais
Papildyta:
QUOTE(ruci @ 2008 10 06, 12:30)
Pasirodau...




labai gražu ir švarkelis super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2008 10 06, 11:35)
labai gražu ir švarkelis super  thumbup.gif
Kaip aš tingiu daryt užsegimus frusty.gif blush-anim-cl.gif
Atsakyti
labai noreciau jus visas pagirt,kaip grazei israitot drabuzelius lelytem,pasaka tiesiog,reik kada ir man pabandyt prie jusu prisijungt,kai mano mergyte prades zaist su lelytem mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(myliuvasara @ 2008 10 06, 18:50)
labai noreciau jus visas pagirt,kaip grazei israitot drabuzelius lelytem,pasaka tiesiog,reik kada ir man pabandyt prie jusu prisijungt,kai mano mergyte prades zaist su lelytem mirksiukas.gif


jau dabar reikia apie tai galvoti g.gif ir skubiai imtis darbo ax.gif nes dienos bėga kaip minutės o prie tokių grožių reikia laiko ir kantrybės ir kai jau mažoji pradės žaisti turės didžiulę spintą rūbų biggrin.gif todėl kviečiam prisidėti ir būtinai pasirodyti thumbup.gif


mano darbeliai lėlėms
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vogels: 06 spalio 2008 - 17:14
Pagaliau baigiau savo mažiui liemenę ir dar kai ką nuveikiau barbei.Bet kaip matau ruci taip pat nesnaudžia 4u.gif Šaunūs tavo rūbeliai thumbup.gif
na o čia mano rudeniškas grožis barbei wub.gif

user posted image

user posted image

Sijonukas iš arčiau:

user posted image

user posted image

Tiesa, Ruci, žinai man atrodo kodėl tau nesigavo ilgaauliai barbei. man atrodo kad jų neįmanoma iš modelino barbei padaryt. nes ir plastmasiniai daromi nugaroj su tarpu. Idedu savo pusilgių batukų nuotrauką iš nugaros:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(jokunda2 @ 2008 10 07, 16:20)
Pagaliau baigiau savo mažiui liemenę ir dar kai ką nuveikiau barbei.Bet kaip matau ruci taip pat nesnaudžia  4u.gif Šaunūs tavo rūbeliai  thumbup.gif
na o čia mano rudeniškas grožis barbei  wub.gif
Ačiū už komplimentus aciuks.gif Koks kruopštumas drabužėlių wub.gif Gražu mirksiukas.gif


QUOTE(jokunda2 @ 2008 10 07, 16:20)
Tiesa, Ruci, žinai man atrodo kodėl tau nesigavo ilgaauliai barbei. man atrodo kad jų neįmanoma iš modelino barbei padaryt. nes ir plastmasiniai daromi nugaroj su tarpu. Idedu savo pusilgių batukų nuotrauką iš nugaros:
Skaitai mano mintis - jau norėjau prašyti, kad įdėtum nuotrauką blush-anim-cl.gif Žinok, man pats modelinas perkaito sad.gif Forma tai būtų gavusis... blush-anim-cl.gif Bet orkaitėje buvo per karšta doh.gif
Atsakyti
Ačiū 4u.gif batukus dėl tavęs ir dėjau blush2.gif
Atsakyti