Įkraunama...
Įkraunama...

Rūbai lėlėms

QUOTE(leluxs @ 2008 09 23, 15:56)
Niekaip nesuprantu, kodėl šios temos man nerodo bendram sąraše, aš ją turiu susirasti per paieška doh.gif Ar ir jums , mergaitės, taip pat ,kaip ir man nerodo??? O gal taip atsitiko sujungus temas?


Man taip pat buvo, po tai kai temukės susijungė, senoji dingo, tai išnaujo ieškojau ir prenumeravau, dabar jau viskas gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2008 09 23, 16:22)
todėl ir buvo kita tema tarp mezgimo nes šitos neidavo rasti na  nieko nedaug liko  biggrin.gif kitą pratesimą atidarysim normaliai tarp nėrimo ir viskas bus gerai  ax.gif
O aš tai nelabai nerianti... Daugiau mezganti... blush-anim-cl.gif
Atsakyti
Na, bet dar pasirodau... blush-anim-cl.gif (nors tikiu, kad Jums jau atsibodau)
Man reikia Jūsų patarimo, ar batams palikti ilgus raištelius ar juos nukirpti paliekant tik mazgą g.gif

Ruci, superiniai batukai. man visaip gerai. O tuos raištelius jau į modeliną iš anksto įdedi, lipdydama? na nežinau ar dar bandysiu batelius nes jau labai greitai tas mo9delinas išminkštėja ie pradeda tyžti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ruci @ 2008 09 23, 17:27)
O aš tai nelabai nerianti... Daugiau mezganti... blush-anim-cl.gif

panašu kad paskutiniu metu daugiau lipdanti 4u.gif o dėl raištelių tai jeigu pabandytum ploną blizgų gumuką gal irgi tiktų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2008 09 23, 16:22)
todėl ir buvo kita tema tarp mezgimo nes šitos neidavo rasti na  nieko nedaug liko  biggrin.gif kitą pratesimą atidarysim normaliai tarp nėrimo ir viskas bus gerai  ax.gif

Ačiū, mergaitės, nuraminot 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jokunda2 @ 2008 09 23, 16:28)
Ruci, superiniai batukai. man visaip gerai. O tuos raištelius jau į modeliną iš anksto įdedi, lipdydama? na nežinau ar dar bandysiu batelius nes jau labai greitai tas mo9delinas išminkštėja ie pradeda tyžti  doh.gif
Aš padarau tik paduką, o paskui galvoju kaip jį "pritaisyti" prie kojos... Tai raištelius priklijuoju paskui.
Papildyta:
QUOTE(vogels @ 2008 09 23, 16:38)
panašu kad paskutiniu metu daugiau lipdanti  4u.gif o dėl raištelių tai jeigu pabandytum ploną blizgų gumuką gal irgi tiktų  ax.gif
Reikės pasiieškoti gražios gumos pirkti - gerą idėją pasiūlei... 4u.gif
Atsakyti
Ruci, o kiek tu kaitini modelina. Aš pabandžiau kiek nurodyta, bet man vis tiek ne visai suketėjo. g.gif Lovytę darau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(jokunda2 @ 2008 09 23, 19:51)
Ruci, o kiek tu kaitini modelina. Aš pabandžiau kiek nurodyta, bet man vis tiek ne visai suketėjo. g.gif  Lovytę darau  tongue.gif
Na, pas mane ant pakuotės parašyta, kad 20-30 min., ir, kad jis galutinai sukietėja kai atvėsta... mirksiukas.gif
Rodykis greičiau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ruci: 23 rugsėjo 2008 - 20:33
QUOTE(ruci @ 2008 09 23, 21:32)
Na, pas mane ant pakuotės parašyta, kad 20-30 min., ir, kad jis galutinai sukietėja kai atvėsta...  mirksiukas.gif
Rodykis greičiau  4u.gif


tai gal rytoj. nes šiandien jau tamsu, nesigaus nuotraukos kokybiškos. pas mus tai FIMO modelino iš vis nėra, tai pabandžiau su dviejų rūšių, vienas kur ore sustingsta, o kitą kepiau. Tiesa, jei gali įmesk tą temukę apie modeliną, nes pati neradau blush2.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jokunda2 @ 2008 09 23, 22:24)
tai gal rytoj. nes šiandien jau tamsu, nesigaus nuotraukos kokybiškos. pas mus tai FIMO modelino iš vis nėra, tai pabandžiau su dviejų rūšių, vienas kur ore sustingsta, o kitą kepiau. Tiesa, jei gali įmesk tą temukę apie modeliną, nes pati neradau  blush2.gif Ačiū  4u.gif
Kaip laukiu tavo nuotraukų, nes pas mane jau irgi galvoj visokios idėjos kirba... Aš dar sugalvojau, kad galima visokių kepurių padaryti, vėduoklių ir pan. aksesuarų...
Tema apie modeliną.
Atsakyti
Dar dvejos kelnaitės:
user posted image
Jų nugarinė dalis:
user posted image user posted image
Atsakyti
Ruci, tu jau kosminiu greičiu pradėjai darbuotis bigsmile.gif
Labai gražūs batukai thumbup.gif Kelnaitės irgi thumbup.gif
Atsakyti