Įkraunama...
Įkraunama...

Rūbai lėlėms

Ačiū už komplimentus ir palaikymą aciuks.gif
QUOTE(Egloshke @ 2008 09 22, 15:59)
Ar čia tavo hobis, ar Augustė žaidžia su lėlėmis?
Kol kas tai daugiau mano hobis tongue.gif Bet, tikiuos, ateityje A žais su lėlėmis... wub.gif
Atsakyti
Na ruci tu šaunuolė, o ką darai, kad batukai blizgėtų?
Atsakyti
QUOTE(ruci @ 2008 09 22, 15:42)
user posted image

Juvelyrinis darbas 4u.gif
Fimo - tai kieta medžiaga kaip molis? Tik iš karto spalvotas?
Atsakyti
QUOTE(jokunda2 @ 2008 09 22, 17:51)
Na ruci tu šaunuolė, o ką darai, kad batukai blizgėtų?
aciuks.gif Lakuoju permatomu nagų laku... blush-anim-cl.gif

QUOTE(Surfinija @ 2008 09 22, 18:14)
Juvelyrinis darbas 4u.gif
aciuks.gif
QUOTE(Surfinija @ 2008 09 22, 18:14)
Fimo - tai kieta medžiaga kaip molis? Tik iš karto spalvotas?
Na, fimas kaip plastelinas. Jis būna įvairių spalvų. SM yra atskira tema - modelinas thumbup.gif
Atsakyti
Ruci, clap_1.gif
Atsakyti
Ruci tu auksas, per tave man šovė gera mintis. Juk gaslima ne tik batelius, o ir baldelius iš modelino daryti, pvz, lopšiuką arba lovytę barbei arba mini beby bornui. Pabandysiu ir idėsiu, jei kas gausis thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jokunda2: 22 rugsėjo 2008 - 18:14
QUOTE(jokunda2 @ 2008 09 22, 19:14)
Ruci tu auksas, per tave man šovė gera mintis. Juk gaslima ne tik batelius, o ir baldelius iš modelino daryti, pvz, lopšiuką arba lovytę barbei arba mini beby bornui. Pabandysiu ir idėsiu, jei kas gausis  thumbup.gif
Aš šią mintį ir turėjau omeny, bet pradžiai baldelius darysiu iš degtukų dėžučių... blush-anim-cl.gif
O tu būtinai įdėk... Aš toliau batus kurpiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ruci @ 2008 09 22, 19:27)
Aš šią mintį ir turėjau omeny, bet pradžiai baldelius darysiu iš degtukų dėžučių... blush-anim-cl.gif
O tu būtinai įdėk... Aš toliau batus kurpiu  ax.gif


Žinot.Kol nepabandai viskas atrodo gana paprasta. pabandžiau ir aš beby bornui batelius padaryt doh.gif Šiaip netaip sukurpiau, pasidėjau prie orkaitės ir vyras netyčią uždėjo mentelę. Oi kaip supykau. Tai batuku tikriausiai nebedarysiu. Kiek kruopštumo reikia. Na o baldelius matysiu, gal rytoj kas pavyks blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jokunda2 @ 2008 09 22, 20:38)
Žinot.Kol nepabandai viskas atrodo gana paprasta. pabandžiau ir aš beby bornui batelius padaryt  doh.gif Šiaip netaip sukurpiau, pasidėjau prie orkaitės ir vyras netyčią uždėjo mentelę. Oi kaip supykau. Tai batuku tikriausiai nebedarysiu. Kiek kruopštumo reikia. Na o baldelius matysiu, gal rytoj kas pavyks  blush2.gif
Nenustok. Bandyk. Tikrai pavyks. O kad reikia kruopštumo tai tikrai... Aš tai padaryt padarau, o kai reikia nuimti nuo lėlės kojos, tai visa forma dingsta frusty.gif doh.gif Nes formuoju aš juos ant kojų...
Na, bet dar pasirodau... blush-anim-cl.gif (nors tikiu, kad Jums jau atsibodau)
Man reikia Jūsų patarimo, ar batams palikti ilgus raištelius ar juos nukirpti paliekant tik mazgą g.gif
Pirmi:
user posted image user posted image
user posted image
Antri:
user posted image
user posted image user posted image
user posted image user posted image
Atsakyti
Niekaip nesuprantu, kodėl šios temos man nerodo bendram sąraše, aš ją turiu susirasti per paieška doh.gif Ar ir jums , mergaitės, taip pat ,kaip ir man nerodo??? O gal taip atsitiko sujungus temas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leluxs: 23 rugsėjo 2008 - 14:59
QUOTE(leluxs @ 2008 09 23, 16:56)
Niekaip nesuprantu, kodėl šios temos man nerodo bendram sąraše, aš ją turiu susirasti per paieška doh.gif Ar ir jums , mergaitės, taip pat ,kaip ir man nerodo??? O gal taip atsitiko sujungus temas?

todėl ir buvo kita tema tarp mezgimo nes šitos neidavo rasti na nieko nedaug liko biggrin.gif kitą pratesimą atidarysim normaliai tarp nėrimo ir viskas bus gerai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(leluxs @ 2008 09 23, 15:56)
Niekaip nesuprantu, kodėl šios temos man nerodo bendram sąraše, aš ją turiu susirasti per paieška doh.gif Ar ir jums , mergaitės, taip pat ,kaip ir man nerodo??? O gal taip atsitiko sujungus temas?
Turbūt, kad dėl to taip ir bus, tai tu iš naujo paspausk "Įtraukti/Pašalinti Favorites"
Atsakyti