Įkraunama...
Įkraunama...

Rūbai lėlėms

na va jei pastebėjote mus jau sukėlė į vieną temą 4u.gif 4u.gif 4u.gif ruci gražūs apatiniai mirksiukas.gif šaunuolė . ar galiu paklausti ? o mažoji žaidėja ar sugebės užrišti kelnaites ? mano pirmoji suknelė buvo irgi su raišteliais dar tada mano 4-metė atlėkė ir sako mama ar supranti, kad aš dar nemoku užrišti tai kaip man dabar aprengti ? nuo tada visi užsegimai su karoliukais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2008 09 19, 09:44)
na va jei pastebėjote mus jau sukėlė į vieną temą  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Aš vakar paprašiau moderatorių, kad sukeltų blush-anim-cl.gif Tikiuos, kitos nesupyks, bet kad ir vienoj temoj, ir kitoj buvo ir barbių, ir ne barbių...

QUOTE(vogels @ 2008 09 19, 09:44)
ruci gražūs apatiniai  mirksiukas.gif  šaunuolė . ar galiu paklausti ? o mažoji žaidėja ar sugebės užrišti kelnaites ? mano pirmoji suknelė buvo irgi su raišteliais  dar tada mano 4-metė atlėkė ir sako mama ar supranti,  kad aš dar nemoku užrišti tai kaip man dabar aprengti ? nuo tada visi užsegimai su karoliukais  ax.gif
Gerai tu čia man pastabą davei. Įtariu, kad tie apatiniai ir kiti tokie kruopštūs apatiniai daugiau žaislas man, nei mažajai... Manoji dar net trijų metų neturi... Barbes planuoju duoti kai bus mažiausiai 6 metai... Iki tol žaisim su minkštomis lėlėmis, kurioms po truputį irgi siuvu...
Atsakyti
Prisikūriau įvairių schemų apatinių siuvimui, tai kai mažoji užmigs arba vakare išbandysiu tongue.gif Jei kas gausis, pasirodysiu blush-anim-cl.gif Geros dienos visoms!
Atsakyti
QUOTE(ruci @ 2008 09 19, 09:13)
O aš vakar štai ką nuveikiau... blush-anim-cl.gif

Čia jau visa erotinė fotosesija wub.gif
Labai gražu thumbup.gif
Ir ačiū už vis naujas nuorodas 4u.gif

QUOTE(vogels @ 2008 09 19, 09:44)
na va jei pastebėjote mus jau sukėlė į vieną temą  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Seniai reikėjo mirksiukas.gif
Atsakyti
Kaip man patiko šie apatiniai: wub.gif wub.gif
user posted image user posted image
Atsakyti
Dar radau truputį...
Fantastiška suknelė:
user posted image
Gražus derinys:
user posted image
Liemenėlė:
user posted image
Papildyta:
Radau dar vieną neblogą rusų puslapį, kru yra siuvimo iškarpos pdf formate, t.y. jų atidarymui reikia Acrobat Reader programos.
http://www.detki-74..../barbie_vse.php
Atsakyti
oho....
kaip grazu thumbup.gif
bet speju, kad cia laaabai daug kruopstumo reikia doh.gif ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Na, dar pasirodau blush-anim-cl.gif
user posted image user posted image user posted image
Rytoj bandysiu daryt batus... Nusipirkau fimo...
Atsakyti
QUOTE(ruci @ 2008 09 19, 23:24)
Na, dar pasirodau blush-anim-cl.gif
user posted image user posted image user posted image
Rytoj bandysiu daryt batus... Nusipirkau fimo...

thumbup.gif Super thumbup.gif nėra ko bepridurti mirksiukas.gif
Atsakyti
Oi merginos, senokai bebuvau čia užklydus, o jūs toookių grožybių prikūrusios... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Na aš irgi po truputį narplioju savo lėlytėms, kai pabaigsiu pasirodysiu. biggrin.gif Beje, pas mane namuose atsirado nauja lėlytė (dėvėtų rūbų parduotuvėj radau tokią simpatukę ir parsinešiau namo). Lėlytė jau iššukuota, išprausta, trūksta tik drabužėlių. Taigi, kai pasipuošim, pasirodysim. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmuliux @ 2008 09 20, 13:15)
Taigi, kai pasipuošim, pasirodysim.  mirksiukas.gif
Oi, laukiam, laukiam wub.gif
Atsakyti
labai grazus jusu darbeliai 4u.gif
Atsakyti