Įkraunama...
Įkraunama...

Rūbai lėlėms

Kristi13,
Jokunda2

Kaip gražu thumbup.gif Ir kada gi jūs spėjat tokius grožius numegzti?
Atsakyti
QUOTE(inginė @ 2008 09 13, 09:46)
Kristi13,
Jokunda2

Kaip gražu  thumbup.gif Ir kada gi jūs spėjat tokius grožius numegzti?


Na mane šis darbas ramina blush2.gif Tai kai tik laisva minutėlę randu ir mezgu arba neriu. Tik labai gaila, kad nematau kristės 13 paskutinės suknutės su karoliukais verysad.gif Jei gali pabandyk dar įkelti foto blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jokunda2 @ 2008 09 13, 10:07)
Na mane šis darbas ramina  blush2.gif  Tai kai tik laisva minutėlę randu ir mezgu arba neriu.
Mane irgi ramina, tik aš dabar labiau siuvinėju, kad nusiraminčiau... Tai lyg malda smile.gif


QUOTE(jokunda2 @ 2008 09 13, 10:07)
Tik labai gaila, kad nematau kristės 13 paskutinės suknutės su karoliukais  verysad.gif Jei gali pabandyk dar įkelti foto blush2.gif
Aš įdėsiu kristi13 nerta suknelę blush-anim-cl.gif (nuotrauka pasididina)
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ruci @ 2008 09 13, 15:04)
Mane irgi ramina, tik aš dabar labiau siuvinėju, kad nusiraminčiau... Tai lyg malda smile.gif
Aš įdėsiu kristi13 nerta suknelę blush-anim-cl.gif (nuotrauka pasididina)
[


Ačiū. mirksiukas.gif Labai gražu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Būtų įdomu pamatyti suknelių užsegimus irgi g.gif
Atsakyti
http://picasaweb.google.com/Nettiemac
http://picasaweb.goo...justice.rainger
Atsakyti
QUOTE(ruci @ 2008 09 13, 22:39)

Ačiū 4u.gif
Ir vėl akis pražiūrėsim biggrin.gif
Atsakyti
Na, aš vakar pabandžiau padaryti foteliuką - skubėjau, tai kruoštumo trūksta, bet vietos fantazijai ir apdailai tikrai daug liko thumbup.gif wub.gif blush-anim-cl.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ruci @ 2008 09 15, 08:29)
Na, aš vakar pabandžiau padaryti foteliuką - skubėjau, tai kruoštumo trūksta, bet vietos fantazijai ir apdailai tikrai daug liko thumbup.gif wub.gif blush-anim-cl.gif
user posted image


Šaunuolė. thumbup.gif Gavos tikrai fainai. Biškuti skaitai mano mintis. Prieš kokias tris dienas pas savo krikštadukrą mačiau minkštų baldelių barbėm iškarpas, aprašymus kaip megzti, galvojau pati pabandysiu kai laiko daugiau turėsiu. Jos tėtis jai iš intiko parsiuntė, reiks į pieštuką įsirašyt. Jei bus laiko sukelsiu kada į mūsų bendrą internetinį puslapį barbiurubai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(inginė @ 2008 09 13, 18:07)
Būtų įdomu pamatyti suknelių užsegimus irgi  g.gif
Aš vietoj sagų naudoju karoliukus... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ruci @ 2008 09 15, 08:29)
Na, aš vakar pabandžiau padaryti foteliuką - skubėjau, tai kruoštumo trūksta, bet vietos fantazijai ir apdailai tikrai daug liko thumbup.gif wub.gif blush-anim-cl.gif
user posted image

Idėja puiki, dar šiek tiek apdailos ir bus thumbup.gif

QUOTE(ruci @ 2008 09 15, 09:23)
Aš vietoj sagų naudoju karoliukus... blush2.gif

Aš taip pat karoliukus naudoju dažniausiai.
Bet aš turėjau omenyje, kad parodytumėte kartu su demonstruojamu rūbeliu
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2008 09 11, 10:30)
na dabar rusijos rublių kursas yra toks 100 rublių - 10,37 litų tai tokia suknutė kainuoja  jei 400 rublių - 42 lt , 300 rublių - 31,11 lt  , 200 rublių 20,74 litų ir t.t  na rusijoj truputį kitaip pas juos ne tokia didelė infliacija ir kainos parduotuvėse daug mažesnės  ir jų atlyginimai 3 kart mažesni nei pas mus. jiems 300-400 rublių tai labai dideli pinigai o lyginant su mūsų kainom tai visai nedaug  pvz iš rusijos parveštas cukraus 1 kg  kainuoja 2,20 lt tai kiek jis ten kainuoja ? nes žmogus važiavo apie 80 km į vieną galą nupirko užsidėjo kad uždirbtų o pas mus parduotuvėj kiek cukrus visos žinot. o jeigu paimtume kitą kainą kokioj croatijoj kai kiaulienos 1 kg kainuoja 60 lt  o pas mus tik 8-12 lt tai jiem pas mus čia viskas atrodys labai pigu kaip mums dabar rusijoj todėl kiekvienoj šalį savos kainos bent jau aš taip manau  g.gif

sorry, kad įlindau ne į temą blush2.gif bet jei kalbat apie Rusijos kainas... gyvenu Rusijoj, žinau. kainos didesnės nei LT. 300-400 rublių maži pinigai.neužteks net duonai, sviestui ir pienui smile.gif palyginimui kainos: aliejus 6-8 litai, faršas paprastas 14-16 litų, kiaulienos kumpis 22-25 litai.... ir t.t. kai galiu, būtiniausių produktų atsivežu iš LT mirksiukas.gif pramoninės prekės-rūbai, avalynė ir kt- kainos neatitinka kokybės, brangu ir prasta.
viskas kas Rusijoj pigu - cukrus ir degalai....
atsiprašau dar kartą už ne į temą 4u.gif
Atsakyti