Įkraunama...
Įkraunama...

Rūbai lėlėms

na dabar rusijos rublių kursas yra toks 100 rublių - 10,37 litų tai tokia suknutė kainuoja jei 400 rublių - 42 lt , 300 rublių - 31,11 lt , 200 rublių 20,74 litų ir t.t na rusijoj truputį kitaip pas juos ne tokia didelė infliacija ir kainos parduotuvėse daug mažesnės ir jų atlyginimai 3 kart mažesni nei pas mus. jiems 300-400 rublių tai labai dideli pinigai o lyginant su mūsų kainom tai visai nedaug pvz iš rusijos parveštas cukraus 1 kg kainuoja 2,20 lt tai kiek jis ten kainuoja ? nes žmogus važiavo apie 80 km į vieną galą nupirko užsidėjo kad uždirbtų o pas mus parduotuvėj kiek cukrus visos žinot. o jeigu paimtume kitą kainą kokioj croatijoj kai kiaulienos 1 kg kainuoja 60 lt o pas mus tik 8-12 lt tai jiem pas mus čia viskas atrodys labai pigu kaip mums dabar rusijoj todėl kiekvienoj šalį savos kainos bent jau aš taip manau g.gif
Atsakyti
Dėl inflecijos ir panašių dalykėlių tu teisi, tačiau ar atsirastų norinčių lėlytei suknutę su visais pribumbasais pirkti už 42 litus. Jaučiu kad nelabai. Jei duotų 25 litukus su skaudanč širdele ir tiek.Tai tik mano nuomonė.
Atsakyti
QUOTE(kristi13 @ 2008 09 11, 10:14)
Dėl inflecijos ir panašių dalykėlių tu teisi, tačiau ar atsirastų norinčių lėlytei suknutę su visais pribumbasais pirkti už 42 litus. Jaučiu kad nelabai. Jei duotų 25 litukus su skaudanč širdele ir tiek.Tai tik mano nuomonė.


Sutinku. Pati tą patį žadėjau sakyti. Žinoma kainos pas mus turėtų būt didesnės nei rusijoj, bet už rūbelius barbėm tikrai vargu ar kas mokėtų 50-60 ar net 70 lt.Todėl ir sakau, kad pas mus su jais biznio nepadarysi,gali daryt tik savo malonumui. Na tiesa visada išlieka tikymybė, kad atsiras žmonių kurie įvertins mūsų triūsą. Juk ir mes pačios ne viską sau galim leisti parduotuvėj nusipirkti. Vieni gali sau leisti brangiau, kiti pigiau. tad jei darbo daug idėta, nemanau, kad reiktų už centus atiduot. schmoll.gif Gal ne iš karto parduosi, bet kas žino gal rūbelis ir atras savo pirkėją. rolleyes.gif 4u.gif
Papildyta:
Ir dar. Nežinau čia tik mano nuomonė, bet man šioj temoj nelabai noris apie pinigus kalbėtį, gal reiktų atskirą temikę tam atidaryt. Arba kap supratau yra dvi panašios temos. Tai vieną palikt piniginėm diskusijom, o kitą paskirt tik lėlyčių rūbeliams. Kaip jūs manot? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kristi13 @ 2008 09 11, 10:14)
Dėl inflecijos ir panašių dalykėlių tu teisi, tačiau ar atsirastų norinčių lėlytei suknutę su visais pribumbasais pirkti už 42 litus. Jaučiu kad nelabai. Jei duotų 25 litukus su skaudanč širdele ir tiek.Tai tik mano nuomonė.



ir aš sutinku, kartais net ir suaugusiems ar vaikams kai mezgu tai irgi kainytę nuleidžiu sukandusi dantis, o čia kalbam apie drabužiukus lėlėms, kurie beveik tike pat kainuoja, gaila, kad ne visis žmonės supranta koks tai darbas...
Atsakyti
QUOTE(jokunda2 @ 2008 09 11, 11:06)

Ir dar. Nežinau čia tik mano nuomonė, bet man šioj temoj nelabai noris apie pinigus kalbėtį, gal reiktų atskirą temikę tam atidaryt. Arba kap supratau yra dvi panašios temos. Tai vieną palikt piniginėm diskusijom, o kitą paskirt tik lėlyčių rūbeliams. Kaip jūs manot?  unsure.gif

Kiek atsimenu yra sukurta temelė apie rankdarbių įkainius. Va ten ir galima diskutuoti.
Papildyta:
http://www.supermama...howtopic=317788
na šta radau įkainių temelę
Atsakyti
Sveikos,
radau daug informacijos mėgstančioms Barbes thumbup.gif Nuoroda: http://picasaweb.goo...com/lilalligood
Atsakyti
QUOTE(ruci @ 2008 09 11, 13:50)
Sveikos,
radau daug informacijos mėgstančioms Barbes thumbup.gif Nuoroda: http://picasaweb.goo...com/lilalligood

Ačiū ruci, šauni nuoroda, thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ruci @ 2008 09 11, 13:50)
Sveikos,
radau daug informacijos mėgstančioms Barbes thumbup.gif Nuoroda: http://picasaweb.goo...com/lilalligood


Oho, kokiu groziu prisiziurejau... bigsmile.gif
Atsakyti
RUBAI LELEMS wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ruci @ 2008 09 11, 13:50)
Sveikos,
radau daug informacijos mėgstančioms Barbes thumbup.gif Nuoroda: http://picasaweb.goo...com/lilalligood


Tikrai fainas puslapiukas. Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2008 09 03, 16:11)
na jei norisi padalinti į šitą temą galima  tada dėti didesnių lėlių tokių kaip bebi born rūbelius arba  baldus arba siūtus rūbelius o kitoj liktų tik barbės kaip jūs manot g.gif

Na nėra mūsų tiek daug prijaučiančių lėlėms kad turėtumia kelias temeles. Su pirma tema vos pakrutėjom. O atsiradus dviem. Visai baigiam sustoti. Mažai kas rodo savo darbelius. Norėtūsi daugiau. Šiandien turiu nufotkinti beibiuką aprengtą nauja suknute ir įmesiu.
Na kam iš pat ryto aš su savo pesimistinėm replikom. Gal tuo ir baigsiu


Lachelis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif puikus darbelis taip ir toliau. Lauksiu naujų tavo darbukų.
caramell puiki nuoroda įkvėpimui thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Beja jei kam įdomu pasidariau bloką. Rasit po parašu.Ten sukėliau visus savo darbukus. Kviečiu į svečius ir laukiu komentarų
Atsakyti
QUOTE(leluxs @ 2008 09 11, 14:54)
Ačiū ruci, šauni nuoroda,  thumbup.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti