Įkraunama...
Įkraunama...

Rūbai lėlėms

QUOTE(vogels @ 2008 09 04, 14:14)
Na va rodomės dar viena suknia barbei  ax.gif

oho, superinė. Dukra turbūt labai patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
Jokunda2 ir vogels puikūs drabužėliai lėlėms. Man labai, labai patinka. wub.gif wub.gif wub.gif
O štai maniškis darbas. Darželio auklėtoja paprašė, kad apnerčiau lėlytę tai gavosi va toks variantas.
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristi13: 07 rugsėjo 2008 - 07:48
QUOTE(kristi13 @ 2008 09 07, 08:47)
Jokunda2 ir vogels puikūs drabužėliai lėlėms. Man labai, labai patinka. wub.gif  wub.gif  wub.gif
O štai maniškis darbas. Darželio auklėtoja paprašė, kad apnerčiau lėlytę tai gavosi va toks variantas.
user posted image
user posted image


Ačiū. Labai fainai atrodo tavo lėlytė wub.gif , apsidžiaugs manau ne tik mergytės, bet ir auklėtoja. Ppasiūlymų puošti lėlytes neatsiginsi lotuliukas.gif
Atsakyti
niu gi labai grazu thumbup.gif clap_1.gif
Atsakyti
Tiesa, Kriste 13 dar norėjau tavęs paklausti ar tu rankovytes atskirai prisiuvi ar prineri iškarto?
Atsakyti
QUOTE(jokunda2 @ 2008 09 07, 10:09)
Tiesa, Kriste 13 dar norėjau tavęs paklausti ar tu rankovytes atskirai prisiuvi ar prineri iškarto?

Viską prineriu iš karto. Man taip lengviau. blush2.gif
Atsakyti
Kriste 13, labai gražiai papuošei lėlytę thumbup.gif O kokio dydžio ji?
Mane darželio auklėtoja taip pat įdarbino rengti lėlytes doh.gif bus ką veikti dabar biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inginė: 07 rugsėjo 2008 - 10:15
QUOTE(kristi13 @ 2008 09 07, 09:47)
Jokunda2 ir vogels puikūs drabužėliai lėlėms. Man labai, labai patinka. wub.gif  wub.gif  wub.gif
O štai maniškis darbas. Darželio auklėtoja paprašė, kad apnerčiau lėlytę tai gavosi va toks variantas.

na labai grožis thumbup.gif vieną tokią seną rusišką lėlytę pernai ir aš puošiau darželiui tik kad nesugalvojau nufotkint gaila doh.gif būtume pasirodę doh.gif
Atsakyti
Gal ne visai gerai įsiskaičiau, bet noriu pasitikslinti - ar galima Jūsų darbelių įsigyti? Domina rūbai barbėms smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MaršuA @ 2008 09 07, 11:54)
Gal ne visai gerai įsiskaičiau, bet noriu pasitikslinti - ar galima Jūsų darbelių įsigyti? Domina rūbai barbėms smile.gif

Galima drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(inginė @ 2008 09 07, 12:01)

Į ką konkrečiai tad kreiptis? Į Jus galima? Per až ar temoje viskas aptariama?
Atsakyti
QUOTE(MaršuA @ 2008 09 07, 12:03)
Į ką konkrečiai tad kreiptis? Į Jus galima? Per až ar temoje viskas aptariama?

Šiuo atveju, kalbu tik už save ir savo darbelius. Jei kas domina, rašykite į až.
Atsakyti