Įkraunama...
Įkraunama...

Rūbai lėlėms

QUOTE(Crowned @ 2008 08 27, 00:44)
Kokie groziai cia  biggrin.gif  As pati dar viena suknelyte nuneriau, bet jau ryt foto idesiu... O dar paklausti norejau, kaip ten su tais karoliukais. Taip ir nesuprantu as  blush2.gif  Gal kokiu nuorodeliu turite kad nuo A iki Z butu paprastai paaiskinta?  smile.gif


Sveika. Na aš taip pat su jais nelabai iš pradžių supratau, tai teko gerokai pasimaudyti, tai pabandysiu truputuką paaiškint, kad nekartotum mano klaidų blush2.gif . Pirmiausia susiveriam karoliukus, geriau nepamažink,tada išsimezgi akis-pinutę, toliau išmezgi paprastu stulpeliu be užmetamos akies, na kai ištrauki siūlą iš pinutės ir palieki ir tada vėl trauki siūlą per dvi akis (nežinau gal galima ir iš kart jį ištraukus pernerti ir per akį ant vašelio, aš dariau kaip rašiau, tik iš karto nenerk su karoliukais baisiai nedailiai gaunas schmoll.gif - 1 mano klaida buvo lotuliukas.gif )
Taigi išnėrėm dvi eilutes. dabar galima nerti su karoliukais. galima į kiekvieną akį arba kas antrą ar dar kitaip kaip nori. Karoliukai lieka kitoj pusėj ne veido. (aš iš pradžių juos bandžiau net pirštu į save atsukti kol pamačiau, kad taip nieko nesigaus doh.gif ). Na paskui vėl tuščias stulpelis ir vėl su karoliukais ir t.t. Tikiuosi ką nors suprasi ir nereiks kaip man tris kartus ardyti doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jokunda2: 27 rugpjūčio 2008 - 06:14
QUOTE(Crowned @ 2008 08 27, 00:44)
Kokie groziai cia  biggrin.gif  As pati dar viena suknelyte nuneriau, bet jau ryt foto idesiu... O dar paklausti norejau, kaip ten su tais karoliukais. Taip ir nesuprantu as  blush2.gif  Gal kokiu nuorodeliu turite kad nuo A iki Z butu paprastai paaiskinta?  smile.gif

Gal čia pavyks susigaudyti?
Nėrimas su karoliukais
Atsakyti
thumbup.gif ot ACIU abiem didelis! Va jums balioneliu 4u.gif 4u.gif 4u.gif Mano fotikas issikrove, tai neidejau siandien foto kaip zadejau... Ryt idesiu butinai smile.gif O jau tada bandysiu su karoliukais nerti grozius biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Crowned: 27 rugpjūčio 2008 - 23:54
na va jau užbaigiau mūsų Ievutė smile.gif jau su nauja suknele numegsta virbalais. nepykit fotkinau tamsį tai nuotrauka nelabai kokybiška ax.gif labai jau norėjosi pasirodyt
user posted image rolleyes.gif
Atsakyti
vogels, daug darbo ideta, man tai net kantrybes nera nunerti barbei suknele iki keliu ar ilgesne doh.gif lotuliukas.gif O cia mano zadeta suknyte, nieko ypatingo, panasi i ankstesnes smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2008 08 28, 22:15)
na va jau užbaigiau mūsų Ievutė  smile.gif jau su nauja suknele numegsta virbalais. nepykit fotkinau tamsį tai nuotrauka nelabai kokybiška  ax.gif labai jau norėjosi pasirodyt

Labai graži suknutė. wub.gif Ir man reikėtų pradėti nerti beibiukui drabužiukų.

QUOTE(Crowned @ 2008 08 29, 02:20)
vogels, daug darbo ideta, man tai net kantrybes nera nunerti barbei suknele iki keliu ar ilgesne  doh.gif  lotuliukas.gif  O cia mano zadeta suknyte, nieko ypatingo, panasi i ankstesnes  smile.gif

Puikiai neri thumbup.gif Sakoma gera pradžia pusė darbo po trupučiuką tobulėji.
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2008 08 28, 22:15)
na va jau užbaigiau mūsų Ievutė  smile.gif jau su nauja suknele numegsta virbalais. nepykit fotkinau tamsį tai nuotrauka nelabai kokybiška  ax.gif labai jau norėjosi pasirodyt

Nuostabi Ievutės suknelė thumbup.gif Aš tai net nepamenu doh.gif , kada mezgiau ką nors didesnio nei barbei (išskyrus vaikučiams kepures ir kojines biggrin.gif )

QUOTE(Crowned @ 2008 08 29, 02:20)
...man tai net kantrybes nera nunerti barbei suknele iki keliu ar ilgesne  doh.gif  lotuliukas.gif  O cia mano zadeta suknyte, nieko ypatingo, panasi i ankstesnes  smile.gif

Gal su laiku ir kantrybė atsiras mirksiukas.gif Svarbiausia - pastangos, o jų tikrai yra, nes suknelės tikrai gražios gaunasi thumbup.gif
Atsakyti
taip mergaitės darbo nemažai . Po 5 metų pertraukos prisiminiau mezgimą. paguldė mano mažutę į ligoninę ir teko man pačiai su ja gulėti tai kad laikas neprailgtų kol laša lašelinė prisiminiau nėrimą. nieko nesugalvojau geriau kaip nunerti barbei sijoną taip ir prasidėjo prie sijono reikia švarko dar šaliko ir kelnių ir t.t ir mergaitei džiaugsmas ir mano dienos slinko greičiau o dabar jau darbeliai didėja. labai įsijaučiau. jau nusipirkau siūlus megsiu vyresnėlei megstuką tai va taip ax.gif
Atsakyti
na merginos jusu darbeliai labai ,labai wub.gif good.gif
kadangi pirmaji komplektuka taip isgyret pabandziau nunarplioti kitai barbei suknute blush2.gif ir stai kas gavosi ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(vaidilutė @ 2008 08 30, 09:52)
na merginos jusu darbeliai labai ,labai wub.gif  good.gif
kadangi pirmaji komplektuka taip isgyret pabandziau nunarplioti kitai barbei suknute blush2.gif ir stai kas gavosi ax.gif

Suknutė irgi verta pagyrimų thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Iš kokių siūliukų nėrei? Iriso?
Atsakyti
QUOTE(vaidilutė @ 2008 08 30, 10:52)
na merginos jusu darbeliai labai ,labai wub.gif  good.gif
kadangi pirmaji komplektuka taip isgyret pabandziau nunarplioti kitai barbei suknute blush2.gif ir stai kas gavosi ax.gif


labai gražiai gavosi first.gif tikra dama thumbup.gif
na jau rudenėlis ne už kalnų teks pradėt nerti rubelius tinkančius rudeniui šiltesnius pūkuotus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(inginė @ 2008 08 30, 13:30)
Suknutė irgi verta pagyrimų  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Iš kokių siūliukų nėrei? Iriso?


aciukas uz pagirimus jie mane stumteli kitas leles aprengti doh.gif
taip ,buvo likes likutis
Papildyta:
QUOTE(vogels @ 2008 08 30, 14:40)
labai gražiai gavosi first.gif  tikra dama  thumbup.gif
na jau rudenėlis ne už kalnų teks pradėt nerti rubelius tinkančius rudeniui šiltesnius pūkuotus  biggrin.gif


aciuks.gif bandysim ir siltesnius blush2.gif gal pavyks doh.gif
Atsakyti