Įkraunama...
Įkraunama...

Rūbai lėlėms

dar ne bandysiu šitą įveikt iki galo g.gif o sekančios dar nesugalvojau jos visos ten nuostabios. o dėl mezgimo greičio tai tikrai čia nepaskubėsi prie šitos dirbau keturias dienas vis pribėgdama po truputį na dar teko ardyti nes platėjo negražiai nėra taip paprasta kaip atrodo nuotraukoj ar ne ? 4u.gif o kurią tu mezgi
Atsakyti
Is ano puslapio kur visos tos sukneles nemezgu kolkas nei vienos, tik seile pavarvinu i tuos grozius ir viskas, kolkas dar savo nuoziura mezgineju ir tiek, bet kazkada zadu pabandyti ir is tu sudetingu sukneliu ka nors.
Atsakyti
man labai patiko tavo nerta nešyklė ant pečių barbės kaip tu ją mezgei gal turi kokią schemą arba bent jau aprašyk jei gali bandyčiau ir aš nunerti labai gražu ir dar kaškaip nesiryštu nunerti skrybėlę
hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(juraciukaslt@ @ 2008 04 02, 19:19)
Mano nerti drabuzeliai dukrytes lelytems.
http://public.fotki....no-rankdarbiai/



SUPER thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mamytės ar jūs galėtumėte maždaug parašyti kiek reikia akių rinkti barbei? Kada maždaug platinti?
Atsakyti
na aš tiesiog pasidedu šalia barbę kuriai skirta suknelė ir mezgu beveik kiekvienoj eilutėj matuodama jei kas negerai ar negražu mažiau ardyti reikia dauguma barbių irgi skirtingos vienos plonesnės kitos aukštesnės tiesiog matuoju ir viskas
Atsakyti
As tai ir visada matuoju ir tiek, tik viska pradedu nerti nuo liemens, isneriu kilpeliu tiek, kad per klubus tilptu, o paskui zemyn neriu.
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2008 04 06, 10:42)
man labai patiko tavo nerta nešyklė ant pečių barbės kaip tu ją mezgei gal turi kokią schemą arba bent jau aprašyk jei gali bandyčiau ir aš nunerti labai gražu ir dar kaškaip nesiryštu nunerti skrybėlę
hihihi.gif

As pabandysiu tau pabraizyti rytoj, tada ikelsiu jei iseis, bet viska neriu is akies be jokiu schemu, tiesiog sugalvoju ir neriu, o skrybele nerti lengviau nei tu manai, na rytoj darbe budama pasuksiu galva kaip tau aprasyti, butinai padesiu:)
Atsakyti
iš anksto ačiū labai juračiukui 4u.gif kad nereiktų sijonui užsegimo ir nebūtų per platu per liemenį apneriu nedidelį kanceliarinį gumuką jų būna pirkti kanceliarinių prekių parduotuvėj visas krepšys kainuoja apie 2lt pridedu nuotraukėlę gal kam pravers mano išradimas lotuliukas.gif user posted image
jei nuotraukos nesimato nuoroda internete :
http://picasaweb.goo...866218404234482
Atsakyti
Man kadangi tokia super mintis nesove i galva tai vargstu su uzsegimais nugaros pusej, dabar zinosiu:)
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2008 04 08, 16:34)
iš anksto ačiū labai  juračiukui 4u.gif  kad nereiktų sijonui užsegimo ir nebūtų per platu per liemenį apneriu nedidelį kanceliarinį gumuką jų būna pirkti kanceliarinių prekių parduotuvėj visas krepšys kainuoja apie 2lt pridedu nuotraukėlę gal  kam pravers mano išradimas  lotuliukas.gif [img]

O tai čia ir gaunasi juosmuo, ar ne taip supratau?
Atsakyti
QUOTE(neringata @ 2008 04 09, 13:40)
O tai čia ir gaunasi juosmuo, ar ne taip supratau?

tiksliai taip supratai kad nereiktų siūti sagutės ar karoliuko užsegimui aš apmezgu tokį gumuką ir gaunasi sijono juosmuo
Atsakyti