Įkraunama...
Įkraunama...

Rūbai lėlėms

QUOTE(jokunda2 @ 2008 08 25, 22:23)
Na visgi rodomės neiškenčiau  lotuliukas.gif



na tikrai grožis wub.gif labai labai. na ir mūsų suknelė beibi bornui į pabaigą jau greit pasirodysim
Atsakyti
QUOTE(kristi13 @ 2008 08 25, 17:05)
ingine labai graži suknutė wub.gif Ką pirma nėriai? Viršutinę ar apatinę dalį.
Atkreipiau dėmesį-kuo plonesniu siūliuku neriamas lėliai tuo jis būna gražesnis. Žinoma darbo padaugėja.

Ačiū, kristi13 Pirmiau apačią nėriau.
Sutinku, kad darbo daugiau ir jis ilgiau užtrunka neriamas iš plonų siūlų, bet taip daug gražiau gaunasi.

QUOTE(jokunda2 @ 2008 08 25, 17:43)
Ingine labai gražiai neriate, iš kur išmokot tokių gražių raštų? Pas mus Mažeikiuose nelabai yra iš ko mokytis. Mezgimo enciklopediją radau nusipirkt, tikrai gera knyga ir raštai idomūs, o štai nėrimui vašeliu kažko panašaus neradau  verysad.gif Buvo tik viena knygutė, bet ten daugiau darbeliai su 4-5 tais pačiais rašteliais, o štai kad daugiau ko idomaus nėr. O gal jūs žinot kokią gerą knygą-parašykit, ar interneto puslapį, kur būtų galimą kažką idomaus surast. jei taip brūkštelkit. Jei knyga būtinai įsigyčiau  mirksiukas.gif  4u.gif

Ačiū, jokunda2 Tavo suknutė su karoliukais iš tiesų gavosi puiki thumbup.gif ir raštai nuostabūs thumbup.gif Tik eksperimentuok ir rodyk mums biggrin.gif
Mano pagrindinis mokytojas - internetas biggrin.gif Radau kelis superinius rusų puslapiukus ir iš ten sėmiausi patirties. Iš pradžių bandžiau pagal aprašymus nerti ir megzti, o dabar labiau eksperimentuoju, pasižiūriu kokį patikusį modeliuką ar raštelį ir bandau ką nors sukurti.
Čia tikrai rasite nuostabių dalykų su visais aprašymais:
Barbėms
Barbėms
Atsakyti
Ačiū merginos už palaikymą, jei ne jūs, tai nė nebūčiau žinojus, kad galima su karoliukais nerti blush2.gif Ir už internetines nuorodas labai ačiū. Aš taip pat kol kas iš galvos neriu, bet būtų neblogai pasisemti patirties g.gif Tiesa vakar gavau savo bratcę, tai ant speigo ir jai sukurpiau suknytę sūnus baisiai prašė, kad ir jai padaryčiau. Tad ir ją rodau. na dabar greitu laiku nieko nebeparodysiu-ruošiuos kelionei. Kai gryšiu tikiuosi pamatysiu daug naujų gražių , įkvėpiančių jūsų darbelių wub.gif
Atsakyti
Nuotraukytę pamiršau doh.gif
user posted image

Mano merginos: lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(jokunda2 @ 2008 08 26, 16:11)
Nuotraukytę pamiršau  doh.gif
user posted image

Mano merginos:  lotuliukas.gif
user posted image

Tiesiog super thumbup.gif
O tu dar abejojai mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=jokunda2,2008 08 26, 16:11]
Gražu wub.gif Bet vis dėlto man gražiausia lėlė Barbė blush2.gif
Atsakyti
[quote=leluxs,2008 08 26, 16:39]
[quote=jokunda2,2008 08 26, 16:11]
Gražu wub.gif Bet vis dėlto man gražiausia lėlė Barbė blush2.gif
[/quote]

Tiesą pasakius man barbė taip pat mylimiausia. Bratz lėlytės pradžioj net baisios atrodė, o dabar jau ir jos gražios, matyt akis priprato lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jokunda2 @ 2008 08 26, 16:50)
Tiesą pasakius man barbė taip pat mylimiausia. Bratz lėlytės pradžioj net baisios atrodė, o dabar jau ir jos gražios, matyt akis priprato  lotuliukas.gif

Bratzes gal ir mielos, tik kuno proporcijos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(inginė @ 2008 08 26, 17:02)
Bratzes gal ir mielos, tik kuno proporcijos  doh.gif


Tikra tiesa lotuliukas.gif
Atsakyti
Jokunda, labai gražios suknelės. thumbup.gif O jeigu nori raštelių nėrimui, galiu įmest į elektroninį paštą, tik tu man į AŽ parašyk. Turiu šiek tiek prisirinkus. Ir motyvų visokiausių. Galiu pasidalint. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmuliux @ 2008 08 26, 17:42)
Jokunda, labai gražios suknelės.  thumbup.gif O jeigu nori raštelių nėrimui, galiu įmest į elektroninį paštą, tik tu man į AŽ parašyk. Turiu šiek tiek prisirinkus. Ir motyvų visokiausių. Galiu pasidalint.  mirksiukas.gif


Oi Ačiū Tau labai wub.gif parašiau į az
Atsakyti
Kokie groziai cia biggrin.gif As pati dar viena suknelyte nuneriau, bet jau ryt foto idesiu... O dar paklausti norejau, kaip ten su tais karoliukais. Taip ir nesuprantu as blush2.gif Gal kokiu nuorodeliu turite kad nuo A iki Z butu paprastai paaiskinta? smile.gif
Atsakyti