Įkraunama...
Įkraunama...

Rūbai lėlėms

QUOTE(jokunda2 @ 2008 08 19, 23:29)
Vogels labai gražūs jūsų rūbeliai. Gerbiu, kurios moka ir gražiai neria vašeliu. rolleyes.gif Žinot aš taip pat pabandžiau vieną nunert tik vašeliu, tik gal, kad siūliukų gražių neturėjau, tai mezgiau su tais kokius turėjau. Pirmasis blynas gavos biškutį prisvilęs, bet vis tiek rodomės. Gal kiti išeis gražesni. Visai patiko nert  lotuliukas.gif

Graži suknutė thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Pirmas blynas dažniausiai prisvyla blush2.gif , bet užtat paskui kokie gaunasi thumbup.gif
Nuo siūliukų daug kas priklauso, aš mėgstu nerti iš plonų "Altin Basak", o irisiniai man per stori ir jau ne taip žiūrisi mezginys schmoll.gif

QUOTE(vaidilutė @ 2008 08 20, 18:57)
prisiziurejau cia visokiu grozybiu wub.gif ir nutariau pabandyti savo merginu barbikes aprenkti blush2.gif na va pirmas blynas ax.gif tik labai nebarkit lotuliukas.gif

Mes nebaram, o tik giriam thumbup.gif ir džiaugiamės, kad mūsų gretos didėja group.gif
Labai labai gražu 4u.gif thumbup.gif

QUOTE(jokunda2 @ 2008 08 21, 18:36)
Na o čia naujausias mano darbelis beby bornui  blush2.gif

Man labai patinka tavo mezginiai baby bornui thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(inginė @ 2008 08 23, 10:32)
Man labai patinka tavo mezginiai baby bornui  thumbup.gif


Ačiū 4u.gif Nusipirkau ir aš karoliukų ir normalių siūlų nėrimui. Pabandysiu ką nors ir aš su jais nunerti, jau baisiai gražiai gaunas čia jum visom lotuliukas.gif tad pati usimaniau. Tik dar ne greitai pasirodysiu išvykstu truputuką pailsėti, bet kaip ir vogel žadu prigriebti siūliukų, maža kas doh.gif Tad jei kas išeis pasirodysim tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(jokunda2 @ 2008 08 23, 18:37)
Ačiū  4u.gif  Nusipirkau ir aš karoliukų ir normalių siūlų nėrimui. Pabandysiu ką nors ir aš su jais nunerti, jau baisiai gražiai gaunas čia jum visom  lotuliukas.gif tad pati usimaniau. Tik dar ne greitai pasirodysiu išvykstu truputuką  pailsėti, bet kaip ir vogel žadu prigriebti siūliukų, maža kas  doh.gif Tad jei kas išeis pasirodysim  tongue.gif

Labai lauksim rezultato 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inginė: 24 rugpjūčio 2008 - 09:39
Sveikos. Neiškenčiau jum nepasigyrus. Pradėjau nert su karoliukais. Tik dabar supratau koks tai sunkus ir kruopštus darbas karsta.gif Kol perpratau kaip iš tikrųjų reikia nerti gal kokius 3 kartus ardžiau. bet kaip fainai gaunas wub.gif Manau nuoitraukose nesimato puse grožio. Didžiulė pagarba visom kurios tai mokat daryti. Tikiuosi iūr aš kaip nors išmoksiu rolleyes.gif Na kai baigsiu, dar nežinau kas gausis, bet būtinai pasirodisim tongue.gif
Atsakyti
jokunda2 kai pabaigsi savo grožį būtinai pasirodyk ax.gif
Papildyta:
Ir aš galiu parodyti dar vieną savo darbuką:
user posted image
user posted image
Barbei naktinukai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kristi13 @ 2008 08 24, 21:50)
Ir aš galiu parodyti dar vieną savo darbuką:

Gražūs naktinukai thumbup.gif Ne tik į lovą, bet ir į puotą galima eiti biggrin.gif

Jokunda2, greičiau savo kūrinius rodyk. Netveriam iš smalsumo ax.gif
Atsakyti
Čia savaitgalio darbelis:
user posted image
user posted image
Atsakyti
ingine labai graži suknutė wub.gif Ką pirma nėriai? Viršutinę ar apatinę dalį.
Atkreipiau dėmesį-kuo plonesniu siūliuku neriamas lėliai tuo jis būna gražesnis. Žinoma darbo padaugėja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristi13: 25 rugpjūčio 2008 - 16:06
Kristi 13. Sutinku su Ingine. Su ta suknute tikrai ne tik į lovą bet ir į puotą galima.
Ingine labai gražiai neriate, iš kur išmokot tokių gražių raštų? Pas mus Mažeikiuose nelabai yra iš ko mokytis. Mezgimo enciklopediją radau nusipirkt, tikrai gera knyga ir raštai idomūs, o štai nėrimui vašeliu kažko panašaus neradau verysad.gif Buvo tik viena knygutė, bet ten daugiau darbeliai su 4-5 tais pačiais rašteliais, o štai kad daugiau ko idomaus nėr. O gal jūs žinot kokią gerą knygą-parašykit, ar interneto puslapį, kur būtų galimą kažką idomaus surast. jei taip brūkštelkit. Jei knyga būtinai įsigyčiau mirksiukas.gif 4u.gif

Na o mano suknios taip nelaukiį, juk pirmasis toks darbas su karoliukais. Kad netektų nusivilt. blush2.gif Šiandien užbaigsiu, tik nuotraukytę įkelsiu rytoj, nes vakare fotikas prastai fotkina 4u.gif
Atsakyti
Jokunda, nenusimink taip dėl raštų. Juk internetas pilnas įvairiausių gėrybių. Pamėgink panaršyt po SM nėrimo temas. Neabejoju, kad rasi nemažai nuorodų į nėrimo raštus. mirksiukas.gif
O aš taip pat neriu suknelę lėlei. Juolab, kad oras už lango bjaurus, o dukrelė šiandien tokis gerutė ir leidžia pamezginėt, tai ir naudojuos proga. 4u.gif
Atsakyti
Na visgi rodomės neiškenčiau lotuliukas.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
jokunda2 labai graži suknutė. Nesakyk kad nemoki nerti. Nepasakyčiau kad nemokša neria. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Labai patiko. Raštelių niekada neieškau pasižiūriu į kokį darbuką ir neriu.
Nebloga raštų nuorodėlė. Gal kas patiks
http://dnl.7ya.ru/7y...96904927625.jpg
Papildyta:
Ir šiaip galėtum pasiknisti šioje temelėje. Ne vieną gerą idėja rastum thumbup.gif
http://www.supermama...showtopic=40476
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristi13: 26 rugpjūčio 2008 - 06:40