Įkraunama...
Įkraunama...

Rūbai lėlėms

prisiziurejau cia visokiu grozybiu wub.gif ir nutariau pabandyti savo merginu barbikes aprenkti blush2.gif na va pirmas blynas ax.gif tik labai nebarkit lotuliukas.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(vaidilutė @ 2008 08 20, 18:57)
prisiziurejau cia visokiu grozybiu wub.gif ir nutariau pabandyti savo merginu barbikes aprenkti blush2.gif na va pirmas blynas ax.gif tik labai nebarkit lotuliukas.gif
user posted image
user posted image


Tikrai gražiai gavos thumbup.gif . O dėl barimos, tai čia mamytės visos jau labai geros ir nieko nebara lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidilutė @ 2008 08 20, 19:57)
prisiziurejau cia visokiu grozybiu wub.gif ir nutariau pabandyti savo merginu barbikes aprenkti blush2.gif na va pirmas blynas ax.gif tik labai nebarkit lotuliukas.gif



na pas mus tikrai niekas nesibara bigsmile.gif ir nepasakytum kad čia pirmas blynas taip gerai gavosi thumbup.gif thumbup.gif lauksim ir daugiau darbelių spalvingesnių ilgesnių ir visokių tokių -esnių. sėkmės ir nepamirškit pasirodyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2008 08 19, 18:22)
o čia mano darbelis .panašu kad mano beibi born šiek tiek didesnis  biggrin.gif

Labai gražu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(inginė @ 2008 08 14, 22:19)

Fantastika - be žodžių... thumbup.gif Čia nerta iš galvos ar pagal schemą?
Papildyta:
QUOTE(Kokere @ 2008 08 19, 14:00)
Uzsikabliavau doh.gif

Ir puikiai sekasi thumbup.gif Su rūbeliais mažiesiems baby born'ams parduotuvėse prastai - ne kažin ką galima rasti...
Atsakyti
QUOTE(jokunda2 @ 2008 08 05, 20:27)
Tiesa, kiek prisdimenu kažkuri iš mamyčių atnaujino darželio lėlytę, tai būtų labai smagu pažiūrėti galutinį variantą. Nu jau baisiai smalsu. labai laukiu  blush2.gif

Va va man irgi nežmoniškai smalsu drinks_cheers.gif
Atsakyti
jokunda2 , vogels labai ačiū jums už gerus žodžius ir palaikymą blush-anim-cl.gif notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(Surfinija @ 2008 08 20, 20:51)


Ir puikiai sekasi thumbup.gif Su rūbeliais mažiesiems baby born'ams parduotuvėse prastai - ne kažin ką galima rasti...

Del to ir prasidėjo viskas, kad neradau nieko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidilutė @ 2008 08 21, 10:49)
jokunda2 , vogels labai ačiū jums už gerus žodžius ir palaikymą  blush-anim-cl.gif  notworthy.gif

Nėr už ką. tai tau ačiū, kad pasirodei. Visada smagu pamatyti naują darbelį, kyla naujų idėjų bigsmile.gif Na o čia naujausias mano darbelis beby bornui blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(jokunda2 @ 2008 08 21, 19:36)
Nėr už ką. tai tau ačiū, kad pasirodei. Visada smagu pamatyti naują darbelį, kyla naujų idėjų  bigsmile.gif  Na o čia naujausias mano darbelis beby bornui  blush2.gif




oho kaip faina ir kada spėji šitiek visko prinerti thumbup.gif
Atsakyti
Kai mažois miega, o didysis su mašinytėm užsižaidžia. Mane mezgimas labai ramina, padeda atsipalaiduoti ax.gif
Atsakyti
Na ir drabužėlių grožiai wub.gif wub.gif wub.gif
jokunda2,vogels puikūs darbeliai thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(inginė @ 2008 08 14, 20:27)
Sveikos  4u.gif
Apmirė per vasarą visai mūsų temelė  doh.gif
Čia mano keli šios vasaros darbeliai:
user posted image


Ingine na išduk paslaptį koks raštelis barbių sijonukų. Labai gražiai žiūrisi. Na man rūpi tų dviejų paskutinių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristi13: 22 rugpjūčio 2008 - 13:52
QUOTE(Surfinija @ 2008 08 20, 20:51)

Fantastika - be žodžių...  thumbup.gif  Čia nerta iš galvos ar pagal schemą?
Papildyta:


Ačiū 4u.gif
Nerta iš galvos, tik idėjų pasisemta iš nuotraukų internete
Atsakyti