Įkraunama...
Įkraunama...

Rūbai lėlėms

Jau maniau... g.gif
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(inginė @ 2008 08 17, 23:21)
Jau maniau...  g.gif
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Nereik taip blogai manyt doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
na va savaitė prie jūros baigėsi jau namie lauke lijo tai gerai kad išvykdama pagriebiau siūlus ir vašelį štai kas gavosi ax.gif
user posted image
Atsakyti
Nu kaip čia viskas gražu... Net žodžių trūksta... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2008 08 18, 18:09)
na va savaitė prie jūros baigėsi jau namie lauke lijo tai gerai kad išvykdama pagriebiau siūlus ir vašelį štai kas gavosi  ax.gif
user posted image

Kaip gražu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti

Uzsikabliavau doh.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kokere @ 2008 08 19, 15:00)
Uzsikabliavau doh.gif


na labai gražu tikrai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
o čia mano darbelis .panašu kad mano beibi born šiek tiek didesnis biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2008 08 19, 18:22)
o čia mano darbelis .panašu kad mano beibi born šiek tiek didesnis  biggrin.gif
wub.gif
Atsakyti
Vogels labai gražūs jūsų rūbeliai. Gerbiu, kurios moka ir gražiai neria vašeliu. rolleyes.gif Žinot aš taip pat pabandžiau vieną nunert tik vašeliu, tik gal, kad siūliukų gražių neturėjau, tai mezgiau su tais kokius turėjau. Pirmasis blynas gavos biškutį prisvilęs, bet vis tiek rodomės. Gal kiti išeis gražesni. Visai patiko nert lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(jokunda2 @ 2008 08 20, 00:29)
Vogels labai gražūs jūsų rūbeliai. Gerbiu, kurios moka ir gražiai neria vašeliu. rolleyes.gif Žinot aš taip pat pabandžiau vieną nunert tik vašeliu, tik gal, kad siūliukų gražių neturėjau, tai mezgiau su tais kokius turėjau. Pirmasis blynas gavos biškutį prisvilęs, bet vis tiek rodomės. Gal kiti išeis gražesni. Visai patiko nert  lotuliukas.gif


nereikia taip kuklintis tikrai gražiai pavyko thumbup.gif aš jau buvau atsimezgus virbalais negalėjau net žiūrėti į tą pusę dabar jau nieko pradėjau beibi bornui suknutę virbalais bet dar tik pirmos eilutės tai negreit pasirodysim ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2008 08 19, 18:22)

o čia mano darbelis .panašu kad mano beibi born šiek tiek didesnis  biggrin.gif


Matau,kad didesnis bigsmile.gif Labai grazu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2008 08 20, 09:15)
nereikia taip kuklintis tikrai gražiai pavyko  thumbup.gif  aš jau buvau atsimezgus virbalais negalėjau net žiūrėti į tą pusę dabar jau nieko pradėjau beibi bornui suknutę virbalais bet dar tik pirmos eilutės tai negreit pasirodysim  ax.gif


Ačiū. Lauksim beby borno rūbelių bigsmile.gif
Atsakyti