Įkraunama...
Įkraunama...

Rūbai lėlėms

Labai gražu 4u.gif
Atsakyti
Tikrai labai grazu! thumbup.gif
Atsakyti
user posted image
QUOTE(kristi13 @ 2008 08 08, 18:32)
Na ir užderėjo naujų darbelų 4u.gif
O štai mano žadėta suknutė su karoliukais ir prie jos derantys aksesuarai-rankinukas ir karoliai.
user posted image
user posted image


Nu labai jau gražu, gal kada ir aš pabandysiu, o kol kas idedu savo naujausia darbelį beby bornui
Atsakyti
Naujausias mano kūrinėlis barbei, ko gero ilgiausiai darytas :
user posted image
Atsakyti
Paskutinė suknelė labai graži wub.gif
jokunda2 kaip supratau suknutę mezgei virbalais ir tik garbatkėles pabaigiai vašeliu. Kaip tu susigraibai su tais virbaliukais. Juk taip smulkiai reik barbei mezgti.
Atsakyti
QUOTE(kristi13 @ 2008 08 11, 22:00)
Paskutinė suknelė labai graži wub.gif
jokunda2 kaip supratau suknutę mezgei virbalais ir tik garbatkėles pabaigiai vašeliu. Kaip tu susigraibai su tais virbaliukais. Juk taip smulkiai reik barbei mezgti.


Ačiū 4u.gif Taip. Na su virbalais man atrodo kaip tik lengviau, tiesa, su rankovėm biškuti vargo yra.Ištiesu tai prie šios suknutės reikėjo paplušėt. Gal kokias tris savaitęs su pertraukom mezgiau. Atsibosta-numetu, ką nors kitą padarau ir vėl pripuolu. Atrodo nieko ypatingo, bet yra kas veikt. Na, o apačia labai plati, tai ant 4 virbalų vos tilpo lotuliukas.gif Jei būtų reikėję viskąkabliuku nunert doh.gif schmoll.gif man atrodo, kad kantrybės būtų pritrūkę lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jokunda2 @ 2008 08 11, 17:33)
Naujausias mano kūrinėlis barbei, ko gero ilgiausiai darytas :
user posted image


Labai gražu wub.gif .O rankoves irgi su keturiais virbalais mezgei?
Papildyta:
[quote=kristi13,2008 08 08, 18:32]Na ir užderėjo naujų darbelų 4u.gif
O štai mano žadėta suknutė su karoliukais ir prie jos derantys aksesuarai-rankinukas ir karoliai.
user posted image

Labai kruopštus darbas, manau, kad man neužtektų kantrybės blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leluxs: 12 rugpjūčio 2008 - 07:39
QUOTE(leluxs @ 2008 08 12, 08:34)
Labai gražu wub.gif .O rankoves irgi su keturiais virbalais mezgei?


Liemenį ir rankoves su trim biggrin.gif Šiaip galiu net akit parašyt. Pradedu su trim virbalais po 7 akis ant kiekvieno. Gražiai apsitempia, gerai laikos ir gerai apsimauna, nereikia susegimų tongue.gif na rankovės jei nepūstos ant trijų virbalų po 4 akis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jokunda2 @ 2008 08 12, 19:52)
Liemenį ir rankoves su trim  biggrin.gif Šiaip galiu net akit parašyt. Pradedu su trim virbalais po 7 akis ant kiekvieno. Gražiai apsitempia, gerai laikos ir gerai apsimauna, nereikia susegimų  tongue.gif na rankovės jei nepūstos ant trijų virbalų po 4 akis  mirksiukas.gif

Labai ačiū 4u.gif
Atsakyti
Prašom 4u.gif
Atsakyti
Štai dar keletas idėjų:
user posted image
user posted image
Atsakyti
user posted image
user posted image
Papuošalai:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Tikiuosi įdomu.
Atsakyti