Įkraunama...
Įkraunama...

Rūbai lėlėms

Va ir mano suknytė biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Crowned: 07 rugpjūčio 2008 - 11:05
Oho kaip simpatiškai atrodo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Crowned @ 2008 08 07, 10:26)
O aš turiu klausimėlį: kaip čia su tais karoliukais neriama?  g.gif  Aš dar tik pradinuke šioje srityje  blush2.gif Be to jau baigiau vakar dar vieną suknytę ir vėliau ikelsiu nuotrauką  biggrin.gif

Pirmiau karoliukus visus reik sunerti ant siūlo, o po to tiesiog kartu su jais nerti. Mano mini suknutė su karoliukais eina į pabaigą, kai pabaigsiu galėsiu parodyti
Atsakyti
aha labai simpatiška ir mes jau įsigijom beibi born tai dabar laukia eilėje kol aprengsim būtinai pasirodysim kas gavosi dabar į pabaigą dar viena balinė suknia barbei.
Papildyta:
na ir aš dar pridėsiu kelias siūtas sukneles thumbup.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Crowned @ 2008 08 07, 12:05)
Va ir mano suknytė  biggrin.gif
user posted image

Gražu ir seksova thumbup.gif
Na o čia mano naujausias kūrinėlis

user posted image

user posted image
Atsakyti
Nu jau kokios gražios visų sukurtos suknelės, negaliu atsižiūrėti ax.gif , net pačiai jau norisi ką nors padaryti, tik bėda nebeturiu barbių verysad.gif .
Atsakyti
QUOTE(kristi13 @ 2008 08 07, 14:38)
Pirmiau karoliukus visus reik sunerti ant siūlo, o po to tiesiog kartu su jais nerti. Mano mini suknutė su karoliukais eina į pabaigą, kai pabaigsiu galėsiu parodyti


Laukiu nesulaukiu. Labai idomu. Pati taip niekada nesu bandžius blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kristi13 @ 2008 08 07, 14:38)
Pirmiau karoliukus visus reik sunerti ant siūlo, o po to tiesiog kartu su jais nerti. Mano mini suknutė su karoliukais eina į pabaigą, kai pabaigsiu galėsiu parodyti


Ačiū už atsakyma 4u.gif
Ir ačiū gerus įvertinimus biggrin.gif Ir aš laukiu suknytes su karoliukais mirksiukas.gif Gal ir pati ka nors nunerti pabandysiu su jais. O dabar mastysiu ką čia dar nunerti gražaus, ieškau internete raštų kokių nors ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Crowned: 07 rugpjūčio 2008 - 20:53
Vajeeee..... Kokia ta mėlyna graži suknelė wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif Aš tik keleta nunėrusi drabužėlių esu, bet buvo ir yra minčių gal ir pasiūti ką nors... Tokių grožių prisižiūrėjus sukyla noras ką nors gražaus padaryti, bet ir kartu žinau kad taip neišeis doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Klaidžioju po internetinius puslapius, žiurinėju ir štai tokia foto radau čia Labai faina pasirodė, iš Sekso ir Miesto 4-riukės suknelės. Gal idomu bus jums bus pagalvojau, tai idedu biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Na ir užderėjo naujų darbelų 4u.gif
O štai mano žadėta suknutė su karoliukais ir prie jos derantys aksesuarai-rankinukas ir karoliai.
user posted image
user posted image
Atsakyti
o jetau kiek cia kruopstumo reikalauja....
Atsakyti