Įkraunama...
Įkraunama...

Rūbai lėlėms

Tikrai labai gražu. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif Įkvėpta jūsų grožybių nutariau ir patidar ką nors brolio mergytėm padaryti. Tik gaila, kad jau vakaras ir foto ne tokia ryški gavos blush2.gif bet gal eis ką įžiūrėti. bigsmile.gif

user posted image
Papildyta:
QUOTE(kristi13 @ 2008 08 02, 18:07)
Štai dar keletas mano senesnių darbelių



Nu labai jau gražios jūsų suknutės 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Crowned @ 2008 08 04, 15:11)
Prisiziurejau jusu darbeliu thumbup.gif  Tai sumasciau ir savo barbes aprengti. Stai mano pirmieji drabuzeliai:

Labai gražu reik tikėtis, kad ne paskutiniai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Bet turiu ir blogą naujieną- kartą paragavęs negali sustot lotuliukas.gif na bent jau aš susirgau šia liga lotuliukas.gif Butų viskas gerai jei dukrytę turėčiau, o pas mane du bernužėliai. Didisis šiandien manęs paklausė, kodėl aš tiek daug mezgu. doh.gif Sako ar tau megzti taip pat labai patinka kaip ir man mašinos lotuliukas.gif Tai vat kaip išeina mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu labai visoms uz pagyrimus mirksiukas.gif As taip pat tikiuosi, kad cia ne paskutiniai bus ax.gif Jau sugalvojusi modeliuku keleta esu, tik vat dar igyvendinti juos reikia laiko smile.gif
jokunda2 thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Crowned: 04 rugpjūčio 2008 - 20:27
user posted image
user posted image
na va kaip ir žadėjau iš ryto mes jau su šaliu 4u.gif

labai graži suknutė jokunda2 tikrai šaunuolė
Atsakyti
Man irgi patiko Jokundos2 suknelė. thumbup.gif Gaila tik, kad pati dabar tam laiko neturiu - reikia pabaigt dovaną pusbrolio draugei - adatinę. Ir kuo skubiau. tongue.gif
Atsakyti
Kaip faina kad ir jum patiko. Brolio mergytė taip pat labai džiaugės. bet pasižūrėjau, kad jom (yra 2) jau tiek suknių pridarius, kad nė nebenudėvės. Reiks kam nors kitam daryt lotuliukas.gif
Papildyta:
Tiesa, kiek prisdimenu kažkuri iš mamyčių atnaujino darželio lėlytę, tai būtų labai smagu pažiūrėti galutinį variantą. Nu jau baisiai smalsu. labai laukiu blush2.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
Rusaičių forume radau neblogų modeliukų gal patiks bigsmile.gif
Papildyta:
Dar ir šis labai gražus.
user posted image
Paskutiniu metu turiu silpnybę karoliukams. Ruošiuosi nerti vakarinę suknutę su jais. Teks nerti su plonais siūlais tai jaučiu užtruksiu nemažai laiko.
Atsakyti
tikrai labai gražu labiausiai ta paskutinė esu mačius panašią su žaliu tikrai pabandysiu nunert tik dar neišsirinkau siūlo įdomu kokiu čia nerta gal numanot .jis turi žvilgesį gal čia irisas g.gif
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2008 08 06, 10:07)
tikrai labai gražu labiausiai ta paskutinė esu mačius panašią su žaliu tikrai pabandysiu nunert tik dar neišsirinkau siūlo įdomu kokiu čia nerta gal numanot .jis turi žvilgesį gal čia irisas  g.gif

Gali būti ir irisas. Dažniausiai aš neriu maxi nėrimo siūlais, tačiau tokę teks dar plonesniu siūliuku nerti g.gif , nes karoliukai labai maži ir su storesniu nesigaus.
Atsakyti
Na laikas atgaivinti ir šią temelę.Įdedu keletą modeliukų iš interneto kaip atrodo siūti drabužėliai:
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Wau bigsmile.gif
Kad taip pasiūt tai jau tikrai reik turėt ne tik auksines rankas, galežinę kantrybę, bet ir talento ne truputuką blush2.gif
O aš nimezgiau drabužiukų savo nudistams beibiukams blush2.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
O aš turiu klausimėlį: kaip čia su tais karoliukais neriama? g.gif Aš dar tik pradinuke šioje srityje blush2.gif Be to jau baigiau vakar dar vieną suknytę ir vėliau ikelsiu nuotrauką biggrin.gif
Atsakyti