Įkraunama...
Įkraunama...

Rūbai lėlėms

Ačiū merginos 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Dabar iš neturėjimo ką veikt lotuliukas.gif Nu nebegaliu nebemegzt ar nebenert lotuliukas.gif pradėjau barbei suknutę, turėtų gerai gautis, bwet matysim kas išeis. blush2.gif
Atsakyti
Tikrai labai labai gražu... thumbup.gif
Aš savo dukrytei krikštynų suknelę jau baigiau, jau ir apvilkt suspėjau, tai dabar galiu ką nors nunarpliot lėlytėms. Taip pat norėčiau nunert vieną iš tų nuostabiųjų senovinių suknelių... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rugiaveide @ 2008 07 12, 21:25)
Na va, susiruošiau po visų remontų pagaliau nerti tuos puikius senovinius rūbelius Barbėms, o nuorodos jau nebeveikia...  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif Liko tik keletas paprasčiausių darbelių. Taip gaila, kad negaliu apsakyti. Nesitikėjau, kad taip greitai pradings iš interneto...

pabandysiu padėti. kurios suknelės man patiko parsisiunčiau į savo kompiuterį. jau sukėliau į picasa žiniatinklį ir galiu pasidalinti tuo ką išsaugojau. štai nuoroda :
http://picasaweb.goo.../vogels3/Barbie

jei turite ir jūs išsaugoję tokių grožybių galime sukelti visas į vieną vietą taip bus paprasčiau visas surasti siūskit foto arba parašykit nuorodą į AŽ arba vogels3@gmail.com
Atsakyti
Vogels, puiki mintis. Tik siūlyčiau šitą turtą sukelti kur nors kiotur, o ne į Picasa. Baisu, kad neištrintų... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmuliux @ 2008 07 25, 08:35)
Vogels, puiki mintis. Tik siūlyčiau šitą turtą sukelti kur nors kiotur, o ne į Picasa. Baisu, kad neištrintų...  g.gif


Gal į photobuket.com Atsidarim savo puslapi. Ir bet kuri galėtume ieit ir sudet ką turim. Per az susirasytume loginą ir slaptažodį
Papildyta:
QUOTE(jokunda2 @ 2008 07 26, 18:22)
Gal į photobuket.com  Atsidarim savo puslapi. Ir bet kuri galėtume ieit ir sudet ką turim. Per az susirasytume loginą ir slaptažodį


Nu žiūriu dar vieną buvau išsisaugojus
http://picasaweb.goo.../gerve77/Barbes
Čia jų nedaug bet viai nieko
Atsakyti
na va dar viena suknia ax.gif
user posted image
Atsakyti
Jokunda, puiku, taip ir padarykim. drinks_cheers.gif Ką kitos galvoja? Vogels, labai graži suknelė. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2008 07 28, 10:20)
na va dar viena suknia  ax.gif
user posted image


Labai fainai sugalvojai. thumbup.gif O tu čia ant medžiagytės apsiuvai ?
O del to puslapio photobuket pabandykim čia sukelt ką turim.

http://s534.photobuc...45/barbiurubai/


Kurios norėsit parašykit man į az parasysiu niką ir slaptažodį ir visos kartu galėsim pildyti. bigsmile.gif Ten kol kas du albumai, vienas iš interneto rūbelių. antras mūsų pačių blush2.gif Ar gerai, jei kas galit ir daugiau albumu sukurti, o gal net kiekvienai savo albumuką g.gif taip net geriau gal? Na rašykit
Papildyta:
Kol kas ikėliau tik kelias nuotraukas, kai turėsiu laiko sukelsiu visas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jokunda2 @ 2008 07 31, 22:28)
Labai fainai sugalvojai. thumbup.gif  O tu čia ant medžiagytės apsiuvai ?
O del to puslapio photobuket pabandykim čia sukelt ką turim.



šita suknutė irgi nunerta vašeliu. ant iriso siūlo sunėriau daug blizgučių ir kas antram stulpelį įnėriau po vieną labai paprasta ir labai neblogai žiūrisi. 4u.gif
na rašyk niką rodysim ką turim.
Atsakyti
Sveikutės. Jau senokai buvau užsukusi pas lėlyčių dizaineres. Tiek daug prikūrėt modeliukų net akys raibsta. Jau ir man vėl knieti ką nors naujo sumeistrauti bigsmile.gif
Atsakyti
jau prisijungiau prie photobuket ir sukėliau kiek turėjau laukiam visų kitų irgi prisijungiant thumbup.gif
Atsakyti
Na štai, imečiau ir aš keletą suknelių aprašymų (rusų kalba) į mūsų albumėlį. Vėliau įmesiu daugiau. Tik suknelėms su aprašymais atidariau atskirą albumą. Taip pat reikės atidaryti atskirus albumus siūtų drabužėlių oškarpoms, mažylėms ir rūbeliams, skirtiems įvairioms kitokioms lėlytėms. Taip bus patogiau rasti viską, kas reikalinga. mirksiukas.gif
Atsakyti