Įkraunama...
Įkraunama...

Rūbai lėlėms

As jau nebesuprantu i kuria tema rodytis? Ar i sita kur mezgam lelem rubus ar i ta kur rubai lelems?Vis paskaitau ir viena ir kita, tai tie patys darbeliai g.gif
Netrukus parodysiu ka pridirbau ax.gif nes labiau atitinka sia tema. Tai cia ir rodysiuos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauramama: 08 liepos 2008 - 21:54
na aš irgi per abi temas rodausi tiesiog kai baigėsi pirma nespėjau parašyti kad pereinam į šitą jau atidarytą taip gavosi dvi šiaip tai nieko tame blogo manau
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2008 07 08, 21:50)
na darbo tai tikrai daug o ripulius nunėriau atskirai ir prisiuvau prie suknelės o darau taip : nuneriu pynelę kokio reikia ilgio.  pirmoj eilutėj 7 akių pynelę  įneriu į pirmą akį vėl 7 akių pynelė vėl įneriu į sekančia akį ir taip iki galo į kiekvieną akį gavosi daug bangelių o antroj eilutėj jau tik 5 akių pynelė ir įneriu į tų bangelių centrą ir taip iki galo o eilučių skaičius neribotas na jei neaiškiai parašiau pridedu foto gal bus aiškiau.
user posted image
Papildyta:



Ačiū už išsamią informaciją aciuks.gif
Atsakyti
Na va, susiruošiau po visų remontų pagaliau nerti tuos puikius senovinius rūbelius Barbėms, o nuorodos jau nebeveikia... verysad.gif verysad.gif verysad.gif Liko tik keletas paprasčiausių darbelių. Taip gaila, kad negaliu apsakyti. Nesitikėjau, kad taip greitai pradings iš interneto...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rugiaveide: 12 liepos 2008 - 19:49
QUOTE(Rugiaveide @ 2008 07 12, 20:25)
Na va, susiruošiau po visų remontų pagaliau nerti tuos puikius senovinius rūbelius Barbėms, o nuorodos jau nebeveikia...  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif Liko tik keletas paprasčiausių darbelių. Taip gaila, kad negaliu apsakyti. Nesitikėjau, kad taip greitai pradings iš interneto...

http://picasaweb.goo...iondollscrochet
Gal dar kas is cia tiks g.gif
Atsakyti
QUOTE(lauramama @ 2008 07 14, 08:57)

Labai ačiū. smile.gif
Atsakyti
Sveikos.Idedu paskutinius savo darbus. Draugė prašė atgaivint savo mažės nustekentas lėlytes, buvo nuogos, murzės, plaukučiai į kuldūna suvelti. pagailo lėliu- nuprausiau, plaukučius puo sruogelę iššukavau ir aprengiau. Pasinaudojau vogels pamokymais ir antros suknutės apačia papuošiau ribuiliukais, tik aš jų neprisiuvu. O toje vietoje kur jie turi būti užbaigiu mezgimą ir vėl iš naujo sutenku akis iš vidinės pusės, o prie išorinės tos pačios akies pusės darau ribuiliukus-mažiau darbo blush2.gif
1. Pirmoji kankinė lotuliukas.gif
user posted image
2. Antroji
user posted image

Mažė kai pamatė lėlių nepažino. Man pasižadėjo, kad daugiau jų neskriaus. Tikiuosi smile.gif
Atsakyti
na tiesiog šaunuolė thumbup.gif ir džiaugiuosi kad pasinaudojai patarimais matau tu mezgei virbalais taip papraščiau ir griečiau o vašeliu neriant man taip nesigavo 3 kartus išardžiau ir nunėriau atskirai ax.gif o rūbeliai tikrai tiesiog nuostabūs
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2008 07 21, 10:49)
na tiesiog šaunuolė  thumbup.gif  ir džiaugiuosi kad pasinaudojai patarimais matau tu mezgei virbalais  taip papraščiau ir griečiau o vašeliu neriant man taip nesigavo 3 kartus išardžiau ir nunėriau atskirai  ax.gif  o rūbeliai tikrai tiesiog nuostabūs


Ačiū blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jokunda2 @ 2008 07 20, 22:27)
Sveikos.Idedu paskutinius savo darbus. Draugė prašė atgaivint savo mažės nustekentas lėlytes

Ir pirmoji suknutė graži, bet antroji tai tiesiog thumbup.gif Labai gražu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jokunda2 @ 2008 07 20, 22:27)
Mažė kai pamatė lėlių nepažino. Man pasižadėjo, kad daugiau jų neskriaus. Tikiuosi  smile.gif

Tikrai gražiai gavosi. Ypač man patiko antroji suknutė. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2008 07 07, 11:40)
na va vakar pabaigiau 2 savaiciu kurini sunkiai sekesi bet gavosi stai rodomes ta kreminė  ax.gif


labai grazi suknute, tikrai auksines rankas turi bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti