Įkraunama...
Įkraunama...

Rūbai lėlėms

QUOTE(jokunda2 @ 2008 06 26, 20:39)
Sveikos mamytės, baltai pavydžiu jum, kad turit dukrytes. Aš jos neturiu, o lėles labai myliu ir jom rūbelius patinka daryti. na mano rūbeliai paprastučiai, gal kas jum patiks.
http://s304.photobuc...v_tab_my_albums

Labai gražūs rūbeliai. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(vogels @ 2008 06 26, 09:24)
labai lauksim pasirodant kas gavosi

Būtinai. Tik dabar remontais namie užsiėmėm doh.gif ... Bet po to - pasižadu įkelti, kas gavosi.
Atsakyti
Tai kad darbai- sodai, uogienės doh.gif Kaip tik ruošiuos savo naujoms dvynukėms chou ir Anabelei ką nors nuraizgyt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jokunda2 @ 2008 06 26, 20:39)
Sveikos mamytės, baltai pavydžiu jum, kad turit dukrytes. Aš jos neturiu, o lėles labai myliu ir jom rūbelius patinka daryti. na mano rūbeliai paprastučiai, gal kas jum patiks.

thumbup.gif Labai gražūs rūbeliai, daug gerų idėjų drinks_cheers.gif
Atsakyti
na va vakar pabaigiau 2 savaiciu kurini sunkiai sekesi bet gavosi stai rodomes ta kreminė ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
na va dar viena baigiau jau rodomes ax.gif ta kremine
user posted image

user posted image
Atsakyti
Super suknelė thumbup.gif Tikra dama smile.gif Ir tas kostiumėlis baltas, kur greta matosi labai fainas 4u.gif
Atsakyti
wau kokia princesė bigsmile.gif thumbup.gif
Auksarankė
Atsakyti
QUOTE(Rugiaveide @ 2008 07 03, 08:55)
Labai gražūs rūbeliai.  smile.gif
Papildyta:



Ačiū 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Surfinija @ 2008 07 06, 13:17)
thumbup.gif Labai gražūs rūbeliai, daug gerų idėjų drinks_cheers.gif


Labai ačiū 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(vogels @ 2008 07 07, 11:44)
na va dar viena baigiau jau rodomes  ax.gif ta kremine



Jūsų labai gražūs barbių rūbai. thumbup.gif wub.gif Jei ne paslaptis kiek maždaug laiko juos neriat? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jokunda2: 07 liepos 2008 - 19:10

Jūsų labai gražūs barbių rūbai. thumbup.gif wub.gif Jei ne paslaptis kiek maždaug laiko juos neriat? blush2.gif
[/quote]

jokia čia ne paslaptis tik kad niekad neskaičiavau to laiko dažniausiai vakarais , savaitgaliais , šitai kreminei prireikė 2 savaičių nes labai daug darbo turėjau ir nepriėjau prie mezgimo. vienai ripulio eilutei prireikė 1 val o išsiuvinėti blizgučiu 4 val. taip po truputį po vieną eilutę ir numezgu.
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2008 07 08, 14:09)
]

jokia čia ne paslaptis tik kad niekad neskaičiavau to laiko dažniausiai vakarais , savaitgaliais , šitai kreminei prireikė 2 savaičių nes labai daug darbo turėjau ir nepriėjau prie mezgimo. vienai ripulio eilutei prireikė 1 val  o išsiuvinėti blizgučiu 4 val. taip po truputį po vieną eilutę ir numezgu.


Pagarba už tokią kantrybę. Man labai patiko tie jūsų ripuliai, kaip juos mezgat, beproto gerai atrodo wub.gif thumbup.gif Ir iš vis darbo idėta ... doh.gif
Atsakyti
O kaip jūs nugarą darot? Dedat sagutes mažas, kibukus ar kabes? Visur rodo iš priekio, o nugaros - ne, tai nežinau kaip padaryt g.gif .
Atsakyti
QUOTE(jokunda2 @ 2008 07 08, 18:59)
Pagarba už tokią kantrybę. Man labai patiko tie jūsų ripuliai, kaip juos mezgat, beproto gerai atrodo  wub.gif  thumbup.gif Ir iš vis darbo idėta ... doh.gif

na darbo tai tikrai daug o ripulius nunėriau atskirai ir prisiuvau prie suknelės o darau taip : nuneriu pynelę kokio reikia ilgio. pirmoj eilutėj 7 akių pynelę įneriu į pirmą akį vėl 7 akių pynelė vėl įneriu į sekančia akį ir taip iki galo į kiekvieną akį gavosi daug bangelių o antroj eilutėj jau tik 5 akių pynelė ir įneriu į tų bangelių centrą ir taip iki galo o eilučių skaičius neribotas na jei neaiškiai parašiau pridedu foto gal bus aiškiau.
user posted image
Papildyta:
QUOTE(morta-sigita @ 2008 07 08, 19:21)
O kaip jūs nugarą darot? Dedat sagutes mažas, kibukus ar kabes? Visur rodo iš priekio, o nugaros - ne, tai nežinau kaip padaryt  g.gif .

iš pradžių bandžiau padaryti užrišimą. sekančią dieną parėjo mažoji ir pareiškė mama kaip tu nesupranti aš dar nemoku užrišti tada teko greit tobulinti ir dabar siuvu karoliukus kaip užsegimą
user posted image
Atsakyti