Įkraunama...
Įkraunama...

Rūbai lėlėms

QUOTE(Surfinija @ 2008 05 21, 15:24)
Aaa... Aišku. Bet tuomet reikia iš anksto žinoti, kiek tų karoliukų reikės.

Galima bet kada nutraukti siūlą, susiverti karoliukus ir toliau nerti... blush2.gif
Atsakyti
user posted image

Gal dabar pavyks??? g.gif
Papildyta:
Valio pavyko... thumbup.gif Na tai štai dar kelios suknelės...

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Sveikutės, nu kad jau ir čia temelė apie lėlių aprėdus atsidarė, tai įmesiu ir aš keletą darbelių:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Nagis liuks thumbup.gif suknutės. O kurios megztos virbalais? Iš nuotraukos nesuprantu g.gif
Atsakyti
Vajei kaip gražu, o man įdomu kaip rūbelių užsegimus darote? iš ko?
Atsakyti
Virbalais megztos dvi - oranžinė ir ta, šviesiu sijonėliu. 4u.gif
Atsakyti
Vienoms suknelėms dedu kabliukus (iš sunešiotų liemenukų išėmiau blush2.gif ), kitas virvelėmis suvarstau. O virbalais megztos tai išvis be užsegimo - puikiai tempiasi, tad ir taip nesudėtinga aprengt... 4u.gif
Atsakyti
Maciau sitas suknutes jau ir kitoje temoje. Saunuole, pasidarbavai thumbup.gif O kuom sios temos skiriasi?(kita tema prie mezgame ir neriame forumo yra)
Atsakyti
QUOTE(Irmuliux @ 2008 05 22, 15:37)
Vienoms suknelėms dedu kabliukus (iš sunešiotų liemenukų išėmiau  blush2.gif ), kitas virvelėmis suvarstau. O virbalais megztos tai išvis be užsegimo - puikiai tempiasi, tad ir taip nesudėtinga aprengt...  4u.gif

Barbes tai taip, bet jei pupsiukus apmezginetum,reiktu saguciu arba tokiu knopkyciu.Pirkau vienoje parduotuveje - skersmuo 2-3mm,tai tokios tiktu ir barbems laisvai. Galima mezgnius sukabinti ir lipnia specialia medziaga(nezinau kaip ji vadinasi, bet visos ja zinom puikiai)
Atsakyti
Ko gero, kad niekuo nesiskiria, tik kažkas atidarė dar vieną temą tik kitam skyrely. g.gif
Atsakyti
Irmuliux, labai gražios suknelės thumbup.gif
O man laiko nebelieka nėrimui, nes visą dieną praleidžiam lauke... ax.gif
Atsakyti
Ačiū už pagyrimus, bet kad ir aš ne kažin kiek to laiko turiu - dažniausiai vakarais, kai dukrelė jau užmiega, pasičiumpu kokį darbelį savo malonumui... 4u.gif
Atsakyti