Įkraunama...
Įkraunama...

Rūbai lėlėms

mano kukla ir visi kiti mano mezginiai

http://www.freewebs....a/knittings.htm

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liolke: 19 gegužės 2008 - 20:48
QUOTE(Vaizele @ 2008 05 19, 09:53)
Nuostabi suknelė  wub.gif

Ačiū 4u.gif
QUOTE(Surfinija @ 2008 05 19, 12:34)
Oho kaip gražu, kaip karoliukais gražiai išsiuvinėta thumbup.gif Aš irgi planavau suknutės dekolte išsiuvinėti, bet... blush2.gif

Ačiū blush2.gif
Karoliukų aš nesiuvinėjau, o juos iš karto įnėriau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lauramama @ 2008 05 19, 21:38)
Jau mes nukrypom nuo temos,gali kas nors supykti.


Nesamonė, labai įdomu kaip vyksta tas persodinimas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(inginė @ 2008 05 19, 22:15)
Karoliukų aš nesiuvinėjau, o juos iš karto įnėriau  ax.gif

Tikrai, o kaip? Siūlas tai neriant juk ištisinis mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(liolke @ 2008 05 19, 22:44)
mano kukla ir visi kiti mano mezginiai

http://www.freewebs....a/knittings.htm


Žiauriai gražu thumbup.gif Man labai patiko tos gulbės ir bliuskutė žalia ant petnešėlių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lauramama @ 2008 05 19, 21:38)
Kadangi barbes galvyte labai maza,sunkoka bus prieiti,bet nusipirk ilga adata.Nuimk galva ir durk is apacios.Reiks netrumpos sruogos kad mazdaug puses istraukus dar mazgiuka galetum suristi,tada nudegini,ir trauki.Nemoku paaiskinti.
Bandyti verta.As irgi savo dar vaikystes turiu barbes kelias tokias senas,tai jom kai bus reikalas bandysiu persodint plaukus  smile.gif
Papildyta:

Jau mes nukrypom nuo temos,gali kas nors supykti.

jau supratau reiks eiti ieškot peruko (kad kur nebrangiai) ir per atostogas pabandyti atlikti operaciją biggrin.gif labai tau ačiū.
Atsakyti
O kas man dabar pasakys kaip įkelti nuotrauką iš fotofabriko??? Kažko man nesigauna... g.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmuliux: 20 gegužės 2008 - 18:31
nesigauna nors tu ką... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmuliux: 20 gegužės 2008 - 19:16
QUOTE(Surfinija @ 2008 05 20, 15:18)
Tikrai, o kaip? Siūlas tai neriant juk ištisinis mastau.gif

Prieš neriant reikia susiverti karoliukus ant siūlo ir tada įneri kur reikia... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2008 05 20, 15:55)
jau supratau  reiks eiti ieškot peruko (kad kur nebrangiai) ir per atostogas pabandyti atlikti operaciją  biggrin.gif  labai tau ačiū.

va CIA rasi tuos plauku kuokstus. Tau tikrai neverta vargti ieskant peruko,o jis ir brangiau kainuos. Is tokio vieno poko apsodintum, manau, kokias tris barbiu galvas.Aisku priklauso nuo tankumo ir plauko ilgio.
Perukai, net ir sintetiniai - brangoki.Man pasiseke rasti maksimoje uz 19.90,bet tada buvo kaledos.Dabar, manau, tikrai nera. Ir daran is peruko,reikia sruogelem atskirineti, o jis labai veliasi.
Cia tie plaukai,kur siulo senas/naujas yra vientisa labai ilga sruoga,kaip virvele. Tokia kazkuom sulipinta ir issiskleidzia tik prasukavus.Tai paimtum, vienodo ilgio susikarpytum ir vertum be vargo. O is peruko tai vargstu kol tuos kuokstelius iveriu i adatos skilute.
Zodziu, nemoku aiskinti, kalbos raiskos stoka doh.gif Bet, sakau,gal nenukrypkim nuo temos, cia apie nerinius ir mezginius.Leliu plaukam ir drabuziams yra kita tema ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ErnestaKaunas @ 2008 05 20, 16:24)
Žiauriai gražu  thumbup.gif  Man labai patiko tos gulbės ir bliuskutė žalia ant petnešėlių  4u.gif


dekui uz pagyras malonu girdeti ta bliuskute tai tik rankovytes pridetos kitos o pagrindas tai is vieno pavyzdzio daug kur internete galima rasti
Atsakyti
Aaa... Aišku. Bet tuomet reikia iš anksto žinoti, kiek tų karoliukų reikės.
Atsakyti