Įkraunama...
Įkraunama...

Rūbai lėlėms

na tikrai super thumbup.gif labai labai gražu clap.gif labai daug darbo įdėta šaunuolė.
man irgi teko atnaujinti darželio lėlytę siuvau chalatą ir nunėriau sijonuką su megstuku tik jau išnešiau į darželį ir nepadariau nuotraukos g.gif gaila būtume pasirodę
Atsakyti
QUOTE(Surfinija @ 2008 05 18, 13:31)
O aš darbelio nematau mastau.gif Kodėl? g.gif

QUOTE(Kokere @ 2008 05 18, 15:48)
As ir nematau verysad.gif

Jau turėtumėt matyti ax.gif
http://public.fotki....s/dsc00329.html
user posted image
Atsakyti
na tiesiog be žodžių kaip nuostabu thumbup.gif
Atsakyti
Aciu uz pagyras,nera cia kazko stebuklingo. Labai patinka tokius darbelius daryti,tik neturiu kam. Auginu kol kas berniuka.
QUOTE(ErnestaKaunas @ 2008 05 18, 14:52)
O gal turi kokias schemutes, tokiems rūbeliams?  blush2.gif

Mezgiau pasidejusi lele salia.Jokiu schemuciu neturiu, tik rasciukus is knygu buvau nusiziurejusi. Bet tokiem leliukam megzti galima paimti bet kokiu kudikeliu drabuzeliu mezgimo schemutes.

Kelnytes mezgiau platindama link kliniuko.Kaip ir siuvant, mintyse schema turejau.

Papildyta:
Jau nedaug liko "plauku persodinimo operacijos" darbu lotuliukas.gif .Pasirodysiu su darzelio lele,kai pabaigsiu.
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2008 05 19, 08:17)
na tiesiog be žodžių kaip nuostabu  thumbup.gif

Ačiū aciuks.gif
Suknelė turėjo būti ilga, bet siūlų neužteko, o tokios pat spalvos neberadau pirkti
Atsakyti
QUOTE(inginė @ 2008 05 19, 07:14)


Nuostabi suknelė wub.gif
Atsakyti
o kaip viskas vyksta su tuo plaukų persodinimu mano mažoji gavo dovanų barbę o plaukų tik per vidurį vien eilutė ir viskas labai baisiai atrodo o aš net nenumanau kur gauti plaukų ir kaip viskas daroma jei gali pasidalink patirtimi būsiu labai dėkinga g.gif
Atsakyti
QUOTE(inginė @ 2008 05 19, 08:14)
Jau turėtumėt matyti  ax.gif

Oho kaip gražu, kaip karoliukais gražiai išsiuvinėta thumbup.gif Aš irgi planavau suknutės dekolte išsiuvinėti, bet... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2008 05 19, 12:07)
o kaip viskas vyksta su tuo plaukų persodinimu mano mažoji gavo dovanų barbę o plaukų tik per vidurį vien eilutė ir viskas labai baisiai atrodo o aš net nenumanau kur gauti plaukų ir kaip viskas daroma jei gali pasidalink patirtimi būsiu labai dėkinga g.gif

Is pradziu galvojau padaryti tai lelei plaukus is silkinio siulo, kol viena forumiete mane paprotino nusipirkti plauku peruka. Kaip tik buvo kaledu laikas,tai maksimoj (akropolyje)buvo visokiu sintetiniu peruku. Barbei tokio peruku butu net labai per daug. Zinau,kad kokybiskais leliu plaukais tik zymiai mezesniu kiekiu prekiauja www.senasnaujas.lt, taip pat maciau didesnes pakuotes leliu plauku rankdarbiu parduotuvej hobby centras (VCUP).
O sodinu tai labai paprastai.Tik laiko,velnias labai daug sugaisti. Imi plona sruogele plauku iveri i adata, kisi i leles galvoje esancia skyle, istraukus puse sruogos, jos apatineje dalyje uzrisi mazgelis ir apdegini su degtuku,kad neissileistu.Tada istrauki visa sruoga ir stipriau patraukus isodini.
Jei nera skyluciu, siulyciau su kokiu atsipaunanciu paisekliu, susizymeti vietas,kuriose dursi,nes kitu atveju, subadysi sruogas nelygiai, labai negraziai atrodys.
Kai grisiu namo nufotkinsiu mano darbo procesa ir kaip atrodo plauku lelems pakuotes
Atsakyti
grazuole,kuria parsinesiau is darzelio
user posted image
o va jau kiek isodinau plauku,liko kita puse galvos ir graziai apkarpyti
user posted image

Beje, VOGELS, patariu isodinti po labai labai plona sruogele.As truputeli persistengiau su visa plauku apintim.Bet kas tokiu vesliu plauku pavydetu thumbup.gif
O barbe,tai manau su didziuliu kuokstu ant galvos ne kaip atrodys.
Atsakyti
bet verti su adata reikia iš vidaus galvos ir ištraukti į gerą pusę o kaip ten priieiti užrišti ir prideginti ar aš čia kažko nesuprantu .manau kad man taip nepavyk greičiau nupirksiu naują barbę. O tu tiesiog šaunuolė tiek darbo įdėta ir kaip gražiai. first.gif
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2008 05 19, 17:59)
bet verti su adata reikia iš vidaus galvos ir ištraukti į gerą pusę o kaip ten priieiti užrišti ir prideginti ar aš čia kažko nesuprantu .manau kad man taip nepavyk greičiau nupirksiu naują barbę. O tu tiesiog šaunuolė tiek darbo įdėta ir kaip gražiai.  first.gif

Kadangi barbes galvyte labai maza,sunkoka bus prieiti,bet nusipirk ilga adata.Nuimk galva ir durk is apacios.Reiks netrumpos sruogos kad mazdaug puses istraukus dar mazgiuka galetum suristi,tada nudegini,ir trauki.Nemoku paaiskinti.
Bandyti verta.As irgi savo dar vaikystes turiu barbes kelias tokias senas,tai jom kai bus reikalas bandysiu persodint plaukus smile.gif
Papildyta:
QUOTE(lauramama @ 2008 05 19, 20:37)
Kadangi barbes galvyte labai maza,sunkoka bus prieiti,bet nusipirk ilga adata.Nuimk galva ir durk is apacios.Reiks netrumpos sruogos kad mazdaug puses istraukus dar mazgiuka galetum suristi,tada nudegini,ir trauki.Nemoku paaiskinti.
Bandyti verta.As irgi savo dar vaikystes turiu barbes kelias tokias senas,tai jom kai bus reikalas bandysiu persodint plaukus  smile.gif

Jau mes nukrypom nuo temos,gali kas nors supykti.
Atsakyti