Įkraunama...
Įkraunama...

Rūbai lėlėms

uuuuups, manes nera namie... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmuliux @ 2008 05 15, 14:34)
uuuuups, manes nera namie...  blush2.gif

lotuliukas.gif Oi, melagėle, matau kiaurai sieną, kad esi user posted image Kur suknelės?
Atsakyti
QUOTE(Surfinija @ 2008 05 13, 00:29)
originalas
Pagal tai štai kas man išėjo ax.gif
user posted image

vienu zodziu pasaka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
QUOTE(myliuvasara @ 2008 05 15, 18:35)
vienu zodziu pasaka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

aciuks.gif
Atsakyti
As jau kazkada rodziausi kitoje temoje savo darbelius.Bet sioje temoje jie tinka labiau,nes megzti virbalais.
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image


Papildyta:
O cia labai senovine lele.Paemiau ja is darzelio atnaujinti.Siuo metu "priauginu jai plaukus" ir baigineju kepuryte, kojinaites ir triusikelius.Tai kai baigsiu viska,parodysiu lele su galva.Kol kas be galvos blush2.gif
user posted image
Atsakyti
oho koks grozis, super thumbup.gif saunuole, isivaizduoju kaip tokios lelytes yra mylimos mazosios zaidejos.
Atsakyti
QUOTE(lauramama @ 2008 05 16, 19:13)
As jau kazkada rodziausi kitoje temoje savo darbelius.Bet sioje temoje jie tinka labiau,nes megzti virbalais.
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
O cia labai senovine lele.Paemiau ja is darzelio atnaujinti.Siuo metu "priauginu jai plaukus" ir baigineju kepuryte, kojinaites ir triusikelius.Tai kai baigsiu viska,parodysiu lele su galva.Kol kas be galvos  blush2.gif
user posted image


labai dailūs darbeliai smile.gif O už tai, kad atnaujini darželio lėlę - DIDŽIAUSIA TAU PAGARBA 4u.gif 4u.gif 4u.gif . Tai man priminė mano vaikystę. Aš pamenu, kai pati lankiau darželį, tai mano mama irgi kartais imdavo iš darželio lėlių į namus "gydymui" ax.gif
Atsakyti
Na va, kelias dienas praleidau ir kiek čia grožybių atsirado doh.gif Šaunuolės visos, labai gražūs rūbeliai thumbup.gif Įkelsiu ir aš savo paskutinį darbelį jums parodyti... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inginė: 16 gegužės 2008 - 22:06
QUOTE(inginė @ 2008 05 16, 23:05)
Įkelsiu ir aš savo paskutinį darbelį jums parodyti...  ax.gif

O aš darbelio nematau mastau.gif Kodėl? g.gif
Atsakyti
QUOTE(lauramama @ 2008 05 16, 20:13)
As jau kazkada rodziausi kitoje temoje savo darbelius.Bet sioje temoje jie tinka labiau,nes megzti virbalais.


O gal turi kokias schemutes, tokiems rūbeliams? blush2.gif
Atsakyti
As ir nematau verysad.gif
Atsakyti
lauramama, labai dailiai numegzta... Kaip kelnytes taip gražiai numegzti, ar ties klynuku platinat? akių pridėdama? ax.gif
Atsakyti