Įkraunama...
Įkraunama...

Manoji jau moka ploti rankytėm

QUOTE(Fatimaallaa @ 2009 10 07, 21:34)
atia atia kazkur po 6 men ismokome, lietuvoje budamos. o sedeti tvirtai nuo 6 men irgi pradejo, iskarto issededavome kazkur 20min. o dabar jau mokam pasisukineti aplinkui, viska pasiekti. na vienu zodziu tik  ziurek kad kur guzo nebutu.
o siandiena kaip graziai mojavom galvyte ir stumem sauksteli tolyn kai jau nenorejom valgyt  wub.gif

as irgi laukiu nesulaukiu kada jau mes sedesim... isvis lauiu kada suprotingesim, nes dabar apart oziuku ir pastovaus rankyciu reikalavimo daugiau nieko nedarom doh.gif net iemuty normaliai but negalim, nes damute vezime neguli, tai galvoju, kad gal kai prades sedeti kasnors pasikeis.. blush2.gif
Atsakyti
mano jau nuo 9menesiu ploja kai sakau VALIO!!! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lincia_pincia @ 2009 10 07, 19:12)
as irgi laukiu nesulaukiu kada jau mes sedesim... isvis lauiu kada suprotingesim, nes dabar apart oziuku ir pastovaus rankyciu reikalavimo daugiau nieko nedarom  doh.gif net iemuty normaliai but negalim, nes damute vezime neguli, tai galvoju, kad gal kai prades sedeti kasnors pasikeis..  blush2.gif

nenusimink, viskas savu laiku. ir atsimink musu vaikai patys protingiausi, genijai mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano sūnelis nuo 7 mėnesių rankytėm ploja, o kaip ploja man į ranką tai aš jam visa laiką pradedu sakyti ladu ladu ladutes, keps mažutis bandutes, tai juokiasi ir matosi, kad jam patinka...
Atsakyti
QUOTE(Fatimaallaa @ 2009 10 07, 22:33)
nenusimink, viskas savu laiku. ir atsimink musu vaikai patys protingiausi, genijai mirksiukas.gif

atrodo kiek cia mums iki tu 6 menesiuku beliko, o mazgei atia atia toooooks kosmosas dar... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lincia_pincia @ 2009 10 08, 08:25)
atrodo kiek cia mums iki tu 6 menesiuku beliko, o mazgei atia atia toooooks kosmosas dar...  doh.gif

na vieni anksciau kazka pradeda, kiti veliau, o treti is viso sito nedaro. taip kad nepergyvenk, kiekvienas vaikas unikalus ir jis moka daryti viska mirksiukas.gif
Atsakyti
Man juokingos tokios temos....mazdaug...na, pasigirsiu ka maniskis vaikas moka...ir prasideda.....o mano ta, o mano ana, maniskis irgi daug ka pradejo daryti neiprastai anksti, bet kazkaip niekuomet nerasiau to ir kam, akd isitikintum, jog tavo vaikas nerealus....???? Jis ir taip mums yra nerealus, pats paciausias mirksiukas.gif Be to, tokios temos varo kai kurias mamytes i nevilti, nes jos suvokia, kad ju maziukai dar to nedaro....ir pradeda galvoti, gal kas nors negerai??? tad, jei norime pasigirti, manau geriau rasykime i pasiekimu tema, o ne uzveskime atskira tema kazkokiam vienam pasiekiumui mirksiukas.gif Bet kokiu atveju balionas 4u.gif temos autorei smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lincia_pincia @ 2009 10 07, 21:12)
as irgi laukiu nesulaukiu kada jau mes sedesim... isvis lauiu kada suprotingesim, nes dabar apart oziuku ir pastovaus rankyciu reikalavimo daugiau nieko nedarom  doh.gif net iemuty normaliai but negalim, nes damute vezime neguli, tai galvoju, kad gal kai prades sedeti kasnors pasikeis..  blush2.gif

as tai tokio amziaus savo maziuke vezimuke pusiau gulom sodindavau (tokia pozicija vezime yra) ir jau laaabai patiko, viska matydavo ir neziurgzdavo thumbup.gif gal ir jus pabandykite?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Raselelyte @ 2009 10 08, 13:46)
as tai tokio amziaus savo maziuke vezimuke pusiau gulom sodindavau (tokia pozicija vezime yra) ir jau laaabai patiko, viska matydavo ir neziurgzdavo thumbup.gif  gal ir jus pabandykite?? g.gif

bandem... ir lygiai tas pats kaip ir gulom - zurzia ir viskas doh.gif manau, kad bus maziuke is tu vaikuciu, kurie vezimuose nesedi, nes nies jai neidomu.. o vat ant rankyciu itas reikalas - dairos visur net issirietus... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lincia_pincia @ 2009 10 08, 13:49)
bandem... ir lygiai tas pats kaip ir gulom - zurzia ir viskas  doh.gif manau, kad bus maziuke is tu vaikuciu, kurie vezimuose nesedi, nes nies jai neidomu.. o vat ant rankyciu itas reikalas - dairos visur net issirietus...  blush2.gif

na manoji irgi nemegi pusiaugulom sedeti. arba pilnai guleti arba sodinome normaliai, bet tik gerai prisege, kad neiskristu. o dabar musu atradimas yra maitinimo kedute. labai megsta joje sedeti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fatimaallaa @ 2009 10 08, 17:01)
na manoji irgi nemegi pusiaugulom sedeti. arba pilnai guleti arba sodinome normaliai, bet tik gerai prisege, kad neiskristu. o dabar musu atradimas yra maitinimo kedute. labai megsta joje sedeti  4u.gif

o pilnai sedom patinka jai but? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lincia_pincia @ 2009 10 08, 17:18)
o pilnai sedom patinka jai but?  blush2.gif

jo pilnai sedom, bet mes butinai prisegdavome ja prie vazimelio nugarytes . kad nesikraipytu. na ji pas man jau 5.5 men atsisedo, bet taip netvirtai.
Atsakyti