Įkraunama...
Įkraunama...

Manoji jau moka ploti rankytėm

mes katutes plojam nuo 10men, anksciau ismokom ate parodyti 4u.gif
Atsakyti
Mano dukryte katutes ploja nuo 8 men thumbup.gif ir labai graziai siknyte judina kai muzika groja lotuliukas.gif
Atsakyti
Ploti rankutemis mano sunelis ismoko apie 8 menesi 4u.gif i pabaiga 9 menesiuko ismoko duoti penkis biggrin.gif ir mazdaug 7 - 8 menesiuka ismoko ate ate padaryti. Manau butent tokio amziaus visi vaikai sito ismoksta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(buruliuke @ 2009 08 14, 17:05)
Mes jau nuo 6men,rodom ate,bet kai ismoko ploti katutes 7men.jas visiems ir ploja,ate jau neberodo biggrin.gif dar kita karta labai graziai kumstuka uzgniauzia ir atgniauzia,ateik ateik rodo.

Jau rodo ir didele didele,jau taip graziai rankytes i virsu iskelia smile.gif
Atsakyti
Mano suneliui jau desimt menesiu, bet katuciu nedaro, jam kai ploju, net neidomu, na kartais ploja tik paemes uz mano ranku. O jei susidauzt rankom rodai, iskart susidauzia, labas pasakius, iskietes ranka duoda jau nuo 6 men.
Atsakyti
mes jau plojam ir labai labai graziai ir skambiai. pradejom ploti 7 men biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fatimaallaa @ 2009 10 07, 16:28)
mes jau plojam ir labai labai graziai ir skambiai. pradejom ploti 7 men biggrin.gif

saunuoles 4u.gif o maniske ismoko pires kokias 2 sav clap.gif tik niekaip jos neismokinu ate ate parodyti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Raselelyte @ 2009 10 07, 16:30)
saunuoles 4u.gif  o maniske ismoko pires kokias 2 sav  clap.gif  tik niekaip jos neismokinu ate ate parodyti doh.gif

nieko nieko ismoks. manoji atia atia jau 6 menesiu rode. ne visada, bet daznai ir dar su tokia didele sypsena. tu tik dazniau rodyk ir ismoks, vaikai kaip bezdzioniukai viska kartoja biggrin.gif
Atsakyti
Mes irgi jau moomes atia tia daryti.. vis iseidama mojuoju mojuoju, o maziuke ziuri i mane kaip i 8aji pasaulio stebukla akis isputus doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lincia_pincia @ 2009 10 07, 17:18)
Mes irgi jau moomes atia tia daryti.. vis iseidama mojuoju mojuoju, o maziuke ziuri i mane kaip i 8aji pasaulio stebukla akis isputus  doh.gif  biggrin.gif

o tu kita karta kai kazkas iseina paimk savo mergytes rankyte ir pamokink rodyt atia atia. pamatysi labai greit ir ji pati prades rankyte mojuot. as ja taip ismokinau ir rankutem ploti mirksiukas.gif dabar kai tik kazka padaro ar kazkas patinka is karto ima ploti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fatimaallaa @ 2009 10 07, 20:37)
o tu kita karta kai kazkas iseina paimk savo mergytes rankyte ir pamokink rodyt atia atia. pamatysi labai greit ir ji pati prades rankyte mojuot. as ja taip ismokinau ir rankutem ploti  mirksiukas.gif dabar kai tik kazka padaro ar kazkas patinka is karto ima ploti  biggrin.gif

Taip ir darysim thumbup.gif
o jus nuo kada jau atia atia rodyt ismokot? blush2.gif

beje, sedit jau tvirtai? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lincia_pincia @ 2009 10 07, 18:22)
Taip ir darysim  thumbup.gif
o jus nuo kada jau atia atia rodyt ismokot?  blush2.gif

beje, sedit jau tvirtai?  blush2.gif

atia atia kazkur po 6 men ismokome, lietuvoje budamos. o sedeti tvirtai nuo 6 men irgi pradejo, iskarto issededavome kazkur 20min. o dabar jau mokam pasisukineti aplinkui, viska pasiekti. na vienu zodziu tik ziurek kad kur guzo nebutu.
o siandiena kaip graziai mojavom galvyte ir stumem sauksteli tolyn kai jau nenorejom valgyt wub.gif
Atsakyti