Įkraunama...
Įkraunama...

Manoji jau moka ploti rankytėm

anksti maziukai ismoksta visokiu gestu...priklauso nuo to kaip ir nuo kada pradedama mokinti...
manoji ploja katutes ir pyypp i nosyte daro jau senu seniausiai... bet mes ir labai anksti pradejom mokintis tai daryti smile.gif
ate rodyti mokam jau nuo 8 menesio, dudele pusti irgi... laiptas koptis i vrisu irgi, bet va tik neseniai i puoduka daryti pradejom rolleyes.gif
siaip mokam daug ivariu dayku, reik su vaikais tik uzhsiimti ir mokinti juos, o tada ir rezultatai labai greitai pasirodys wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SGT: 05 gegužės 2009 - 16:31
mes ploti rankytemis pradejome nuo 5 menesiu,bet kad pasakius kad suneli paplok pradejo nuo 7menesiu.. dabar mes jau mokame ate rodyti ir aciu visada pasako kai ka nors valgomo duodu,bet sito as jo nemokinau,turbut pats klausydavo kai as sakydavau.. ax.gif labai nustebino mane sunus kai taip mandagiai elgtis pradejo rolleyes.gif
dar mano vaikutis labai muzika megsta (ypac ritminga) tik isgirdes ima strypciot ir rankom ploti ...labai juokingai atrodo lotuliukas.gif ..o dar pamirsau pasigirti,kad jau pirmus zingsnius dedame ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo librunia: 07 gegužės 2009 - 00:14
smagu kai visko ismoksta anksti, bet maniskiai visi labai skirtingai visko ismoko ,o dabar pagal mokyklos rezultatus matau - tikrai tai ne rodyklis, o mano mama sako kad klausydavosi kaip kitos mamos pasakoja apie saviskiu pasiekimus, o pati galvoja koks siaubas, maniske nieko nemoka, bet mokiausiau puikiai, ir dar ne gimtaja kalba, ir puikiai baigiau 2 universitetus smile.gif
Atsakyti
Kiekvienai mamai smagu, kai vaikutis ko nors naujo išmoksta. O mokoso jie labai greitai. vieną dieną dar negali katučių ploti, o kitą dieną žiūrėk, jau ir mokinti nereikia, patys padaro.
Atsakyti
Mes katuciu ismokom 5men. dabar kai jau beveik 7men pasakau katu katu ir ploja thumbup.gif
Atsakyti
mes irgi mokame ploti delniukais,daug kalbame,vartomės,sėdime,esame labai linksmi ir nerėksniai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Mums ryt jau 9 men. Rodom ir sakom "atia", mokam virti kose, sakyti ssss... prisidejus pirstuka prie lupyciu, duodam bucki, plojam katutes, bet labai savotiskai. biggrin.gif Suima abi rankytes ir kilnoja aukstyn zemyn.
Daug ropoja, bet nei atsiseda, nei atsistoja, o ir vedama uz rankyciu neina ir kojyciu dar nekilnoja. verysad.gif
Papildyta:
Tiesa, uzmirsau pamineti, kad i viska rodom pirstuku, o as turiu sakyti kas ten. Prasoma taip pat kai ka parodo.
Atsakyti
Mes jau nuo 6men,rodom ate,bet kai ismoko ploti katutes 7men.jas visiems ir ploja,ate jau neberodo biggrin.gif dar kita karta labai graziai kumstuka uzgniauzia ir atgniauzia,ateik ateik rodo.
Atsakyti
Mano zuikis ploti rankutem pradejo 11 men, ir pvz sakai PASOK, ir soka labai graziai patenkintas smile.gif
Atsakyti
mano dukra 10men budama plot pradejo rankytem ir katutes ir siaip kai muzika isgirsta,kartu ir pasoka dar beplodama clap_1.gif
Atsakyti
mes 9men,bet dar tik stebi,dar neploja smile.gif
Atsakyti
Maniskis katutes ismoko irgi kokiu 6 men ploti, o dabar rodo ate ate ir sako ate ate smile.gif Dar parodo didelis didelis, pats jau daro keleta zingsneliu - kasdiena vis daugiau smile.gif
Atsakyti