Įkraunama...
Įkraunama...

Manoji jau moka ploti rankytėm

o mes ploti pradejom nuo 7 men, dabar mums 9 su puse men, duodam bucki, darom pa pa smile.gif 4u.gif
Atsakyti
pats dar nedaro katučių, tačiau kai mama su jo rankutėm daro tai sėdi išsižiojęs ir visas apsipatenkinęs biggrin.gif
Atsakyti
mums 7men ir mes darom jau "ate ate "" plojam darom katuciu" duodam bucky ir sokam pagal muzika 4u.gif biggrin.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miksta: 05 kovo 2009 - 14:41
musu dukriukas katutes pati ploja,parodo su rankytem saule vire nuo 8,5men.Duoda pa ir daro mylu,mylu.Nesenai pradejo daryti kuti kuti smile.gif ir mums ir zaisliukams smile.gif.As ja svelniai kutendavau ir sakydavau kuti kuti,tai dabar ir ji taip daro ir kiek juoko buna.
Atsakyti
Gabrielius, zaisdamas vienas paploja sau, bet priprasyt kad man paplotu tai nesigauna dar... unsure.gif biggrin.gif
Atsakyti
mums jau 9men bet mes nei katutes plojam nei ate rodom...idomu ar mes cia nesiveliam tokiu daliku nemokedami? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mutantė @ 2005 04 30, 19:05)
pasirodo ne viena mano tokia 4u.gif


blogiausia kas gali buti - mamos isivaizduoja, kad ju vaikai ypatingi, sauniausi, nuostabiausi, o kitu mamu vaikai nieko nemoka doh.gif
Papildyta:
QUOTE(robertukas @ 2009 04 15, 10:42)
mums jau 9men bet mes nei katutes plojam nei ate rodom...idomu ar mes cia nesiveliam tokiu daliku nemokedami? g.gif

\aisku, kad nesiveliat mirksiukas.gif kiekvienas vaikas yra individualus ir ismoksta savo laiku smile.gif
Atsakyti
Mes mokinames ploti nuo ~ nuo 6 men. is pradziu nieko nesigaudavo, ~8men. pradejo pati "ploti" ( viena rankyte - muse kita), o nuo 10 men. jau ismoko graziai ploti biggrin.gif , nors dukrytei labiau patinka paimti mano rankas ir ploti jom lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beautiful Life: 15 balandžio 2009 - 12:46
na gal ir mes netolonoje ateityje ismoksim smile.gif dar laiko yra juk pagal viska iki 1metuku vaikas turi ismokti tad dar laiko yra smile.gif nors aisku kartais labai norisi kad ir mano jau moketu blush2.gif
Atsakyti
mes nuo 6 men darome "ate-ate" katutes plojam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gutte86 @ 2009 04 15, 10:55)
blogiausia kas gali buti - mamos isivaizduoja, kad ju vaikai ypatingi, sauniausi, nuostabiausi, o kitu mamu vaikai nieko nemoka  doh.gif
Papildyta:

\aisku, kad nesiveliat  mirksiukas.gif  kiekvienas vaikas yra individualus ir ismoksta savo laiku  smile.gif


drinks_cheers.gif pilnai pritariu thumbup.gif
kiekvienai mamai savo vaikas yra ypatingas, nesvarbu ar anksciau kazko ismoksta ar veliau. jei vienas anksti pradeda sedet, vaiksciot ir pan, kitas gali buti gabesnis mokslui mirksiukas.gif
kiekvienas vaikas yra ypatingas, toks kaip visi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~mama mia~: 05 gegužės 2009 - 11:53
o mes dar nemokam nei rankutem plot,nei atia rodyt,bet manau ismoksim smile.gif
Atsakyti