Įkraunama...
Įkraunama...

Manoji jau moka ploti rankytėm

QUOTE(Matelyk @ 2006 04 26, 22:35)
sorry, bet susidaro vaizdas, kad čia užeinama tik pasigirti kas ką anksčiau padarė  blink.gif  maniškiui 10 mėn, bet katučių pats neploja, nu ir nereikia  irnesakyk.gif  užtai sako mama  wub.gif  tongue.gif

Nu ir kas cia blogo g.gif Labai smagu palygint ka daro kiti leliukai ir ka tavasis moka biggrin.gif
Papildyta:
maniskei uz 5 dienu bus 7 men,mes katuciu irgi dar namokam,bet mokam kitokiu bajeriu thumbup.gif
Atsakyti
Mano mergaite ploja katuciu nuo 6,5 men. dabar jei 7,5 men, bet niekaip neismoksta padaryti ate, taip pat nelabai megsta vaikscioti vaikstykais, dazniausiai stovi ir zaidzia su zaisliukais
Atsakyti
QUOTE(edisada @ 2006 10 04, 14:51)
Manau, nepasigirt, o pasidžaiugt vaikučių laimėjimais čia užsukam mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif
visada smagu suzinoti ir palyginti ka daro panasaus amziaus vaikuciai.
maniske irgi nuo 8men. ploja katutes, o kadangi as ja kai mokiau paimdavau i savo delnus ir plodavom, tai dabar mazyle paima i savo delniukus mano rankas ir plojam katutes wub.gif
Atsakyti
Maniskis ploti katuciu pradejo tik neseniai 11 menesiuku smile.gif ir tai retai ploja.
Atsakyti
mums 6men.ir 23d.rankytem jau plojom 6men. 4u.gif dabar po truputi jau mokam rodyt saule vire saule vire is tos daineles,jei pamenat?kaip faina thumbup.gif ir mazikei be galo patinka kai dainuojam ir rodom ka nors clap.gif labai ji stebi,paskui bando pati,kaip faina negaliu clap_1.gif
Papildyta:
o kodel nepasidziagt ka vaikas ismoksta,nemanau,kad cia giriamasi,juk kitas vaikas ka nors kita moka,idomiai galvojat schmoll.gif
Atsakyti
Manoji ir nemoka katuku ploti,bandziau mokinti,betnelypo. KAI ISGIRSTA MUZIKA AR JAI LABAI LINKSMA,TAI SU ABIEJOMIS RANKYTEMI SPELVBESUOJA
Atsakyti
Nesuprantu ka reiskia ploja, ar pasakai ir vaikas pats savo rankytem ploja, ar paimi jam uz rankyciu ir pati padedi tai didelis skirtumas. Mano mazei 8 men bet pati tikrai neploja, bet rankytes graziai laiko. ax.gif
Atsakyti
Mano maziukas jau nuo 5men ploja katuciu smile.gif vis zaizdavom su jo rankytem taip, ir viena diena ziuriu pats ploja biggrin.gif biggrin.gif delniukais pliauska, kelis kart net miegodamas plojo lotuliukas.gif
Atsakyti
Maniškė tai paprašyta ploja maždaug nuo 7 mėnesių,anksčiau visad pasakydavom "paplok" ir iškart plodavo bigsmile.gif ,dabar jau ne visad paprašyta ploja,nes labai jau daug savų reikalų atsirado biggrin.gif
Atsakyti
maniske nuo 7 men kazkur ismoko katutes,bet cia seneliu nuopelnas,vis prasydavo ploti katutes ploja.gif
Atsakyti
mano mazute nuo 8men moka plot katuciu ir dabar daznai ploja smile.gif
Atsakyti
Maniškė katutes išmoko beveik 10 mėn., atia jau nuo 8 mėn. daro.
Atsakyti