Įkraunama...
Įkraunama...

Manoji jau moka ploti rankytėm

9 mėn o jau moka ploti rankytėm, ir kaip indėnai su burnytė ora nutraukti moka, na man taip tai patinka thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ,
o gal taip visi tokio amžiaus vaikai moka g.gif
Atsakyti
Na maniškis katutes pradėjo ploti 8 mėn rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rokute @ 2005 04 29, 11:24)
Na maniškis katutes pradėjo ploti 8 mėn rolleyes.gif

pasirodo ne viena mano tokia
Atsakyti
O mano dar nemoka sad.gif Bet mums dar tik 6 mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mutantė @ 2005 04 29, 11:02)
9 mėn o jau moka ploti rankytėm, ir kaip indėnai su burnytė ora nutraukti moka, na man taip tai patinka  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif ,
o gal taip visi tokio amžiaus vaikai moka g.gif

Nenuostabu, juk jos mama - mutante ax.gif
Atsakyti
Katutes buvo pirmas dalykas, ka mes ismokome thumbup.gif Tai pradejom rodyti bevik 6 men, veliau parodem kokie esam dideli, tada sugalvojom parodyti kokia pas mus beda (susimdavo rankytem uz galvytes ir linguodavo), veliau seke viru viru kose, na ir pries koki menesiuka pradejo vaikas rodyti, kiek jam bus metuku thumbup.gif
Oi, ir prisigyriau blush2.gif Bet labai didziuojuosi savo vaiku, kaip ir jus visos. biggrin.gif
Ir sventai tikiu, kad kiekvienas vaikai moka vis kitokiu fintu parodyti thumbup.gif
Atsakyti
maniskis 10 men. pucia dudele, man labai patinka thumbup.gif
Atsakyti
Na mes katutes nuo kokiu 8 irgi pradejo plot, ir atia atia jaumokam, nosyte suraukt ir pust mokam, o visa kita kol kas sunkiai, mat jai įdomiau žiūrėt į mano mosikavimus ir mimikas nei pačiai daryt tongue.gif
Atsakyti
Mes dar nemokam ploti rankytėmis, nes mums dar tik 4,5 mėn. Bet jau laiko sukabinęs rankytes smile.gif Gal jau greitai pradėsime ploti katučių ax.gif
Atsakyti
Nors mes jau dideli ax.gif , bet puikiai prisimenam, kai pradėjom ploti katučių: mums buvo 6 mė. biggrin.gif
Atsakyti
manoji irgi 6 mėn. pradėjo tongue.gif
Atsakyti
pasirodo ne viena mano tokia 4u.gif
Atsakyti