Įkraunama...
Įkraunama...

Sveikinimai: žodžiai, eilėraščiai, posakiai...

QUOTE(Vaima @ 2012 05 24, 15:24)
Labutis  4u.gif

Gal turit žodžių darželio išleistuvėms, auklėtojoms  ax.gif

Kaip greit prabėgo laikas, mes užaugom.
Jau ryt į pamokas pakvies skardus varpelis.
Atrodo, dar tik vakar drugelius po pievą gaudėm,
o ryt – mokyklon jau nuves tiesus takelis.

Tačiau mes jūsų niekad neužmiršim,
gerumo jūsų, meilės, rūpesčio ir patirtų vargų
mūs širdyse jūs tokios amžiams ir išliksit
vis tokios pačios jaunos, gražios, apsupty vaikų.

Mes jau išeinam, bet tikiuos kada sugrįšim,
tik jau savais vaikais už rankų patys vedini,
tada ir vėl visi kartu mielai mes susitiksim,
lyg būtume senų gerų draugų būry.

Jums palinkėti norim iš visos širdies,
gyvenimas lai vien tik laimę, džiaugsmą neša.
Tebūna Jūsų metai visad kupini vilties...
Atsakyti
Gal žinote gražius žodžius uošvienei? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(barboraite @ 2013 04 30, 09:44)
Gal žinote gražius žodžius uošvienei? ax.gif


šie gal labai jau artimai uošvienei g.gif dar kai ka galima ir pakeisti.Na ir žinoma nežinia kokiai progai Jums reikia,čia gal labaiu kaip pdėka skamba

Miela Anyta,

Leiskite padekoti uz lengva gyvenima Jusu namuose. Kai tekejau uz Jusu Sunaus, niekada nesitikejau tokio nuosirdaus Jusu pritarimo. Kai perzengiau Jusu namu slenksti, nesitikejau Jusu rupescio musu jauna, nepatyrusia seima, nesitikejau tiek daug pamokymu ir patarimu, nesitikejau, kad darbuosites su manimi, o daznai ir uz mane. Atrode, kad myleti galima tik mama.
Lai zydi Jums mano uzaugintos geles. Lai klauso Jusu musu vaikai- Jusu anukai. Lai stiepiasi i saule musu bendri dziaugsmai ir gyvenimiska kasdienybe. Tegu nusvinta Jusu akys musu namuose. Geroji Motinele, turite zinoti, kad esate labai brangi ir artima, kad rupinsiuos Jumis visados. Linkiu Jums laimes!
Atsakyti
Labai reikia sveikinimo zodziu tevelio 50 meciui, turesiu kaip dukra pasisakyti, nieko nerandu, noriu kazko paprasto silto smile.gif padekit prasau 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, man labai reikia eilerastuko kokio ar graziu zodeliu nuo anukeles seneliui ax.gif
Atsakyti
Sveikos,
su dideliu prašymu aš. Nors matau, jog tema apmirusi.
Taigi, artėja dėdės jubiliejus. Nepraėjo nei metai, kai palaidojom tetą. Kaimynai, artimieji nori jį pasveikinti. Nors tai bus tik pasisėdėjimas, nerandu žodžių jam. Ieškojau kaip elgtis gedulo metu per šventę, neradau. Gal kas turite ką santūraus, bet nuo širdies. Nemoku kurti, o dėdę labai myliu.
Atsakyti
Laba diena mergaites gal kas galetu padeti, reikalingas nuosirdus , grazus sveikimas mergaitei, kuriai sukako 10 metu, ir reikalingas Vokieciu kalba, ir pasirasyti, nuo Kriksto tievu.Gal kas gali pagelbeti, Labai skubiai reikia blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Pagelbėkit mielosios blush2.gif 4u.gif

Reikia trumpo užrašo, sentencijos ant nuotraukos ( bus gaminama drožinėta nuotrauka) .
Joje tėtis ir aš prieš daaaaug daaaaaaug metų.
Na "nedraugauju su plunksna" doh.gif , nu niekaip neišmastau kaip perteikti jausmą, kad myliu, kad ilgiuosi..... doh.gif

bet ziūriu čia dauguma tik prašome unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Unera: 23 rugpjūčio 2013 - 14:48
QUOTE(Unera @ 2013 08 23, 14:40)
Pagelbėkit  mielosios blush2.gif  4u.gif

Reikia  trumpo užrašo, sentencijos ant nuotraukos ( bus gaminama drožinėta nuotrauka) .
Joje tėtis ir aš prieš daaaaug daaaaaaug metų.
Na "nedraugauju su plunksna"  doh.gif , nu niekaip neišmastau kaip perteikti jausmą, kad myliu, kad ilgiuosi.....  doh.gif

bet ziūriu čia dauguma tik prašome  unsure.gif  verysad.gif

as prisimenu viena rusiska daina:
teti teti teti,pasedekime kartu
mes seni draugai;
laikas greit prabejo:
uzaugau ir as .

aisku,jei dar reikia,gali ka nors pakeisti:...

tetis - mano gyvenimo azuolas!

gal ka rasite:
http://www.pauze.lt/...mai/teciui.html
eilerastis su pavadinimu: kaip dekoti nezinome tau,man tikrai labai grazus.gal aki pakeistus,paemus,isemus,gali sau pritaikyti....

Papildyta:
QUOTE(Fille @ 2013 08 01, 17:09)
Sveikos,
    su dideliu prašymu aš. Nors matau, jog tema apmirusi.
    Taigi, artėja dėdės jubiliejus. Nepraėjo nei metai, kai palaidojom tetą. Kaimynai, artimieji nori jį pasveikinti. Nors tai bus tik pasisėdėjimas, nerandu žodžių jam. Ieškojau kaip elgtis gedulo metu per šventę, neradau. Gal kas turite ką santūraus, bet nuo širdies. Nemoku kurti, o dėdę labai myliu.

Į Jūsų duris pasibeldę, mes randame vietos visi —
Maži, dideli ir suaugę… čia mūs reikalai aptarti.
Į Jūsų duris pasibeldę, sutrupinant žmogišką kaltę.
Tad leiskit pasveikinti, Dėde, su Jūsų didžiausia švente!
Gyvenimas vėtęs ir metęs lai skamba tvirtybės daina.
Į mūsų duris pasibeldę, suteiksit mums džiaugsmą ir laimę.





gal dar ka nors rasite cia :
http://www.sveikinim...y_id=jubiliejus
Atsakyti
Neseniai girdejau viena humoristini tosta..
Viename miestelyje buvo pirtis. Vyru ir moteru persirengimo kambariai buvo atskirti siena. Ir viena diena, kai visi persirenginejo siena eme ir nuvirto. Moteru kuna dengiantys ranksluosciai nukrito, o vyru liko kaboti. Tai pakelkime taure uz ta jega, kuri laiko tuos vyru ranksluoscius. biggrin.gif
Atsakyti
Rašant internete "plaukiojančius" sveikinimus labai rizikuojate, kad jie jau bus matyti. Tai ypač galioja eilėraščiams. kai kurie šimtą kartų girdėti...
Nebloga idėja pavartyti posakių knygą arba pasieiškoti žymių žmonių citatų pagal temą, o paskui prie tinkančios citatos pridėti savo žodžius, palinkėjimą. gaunasi ir nuoširdžiau, ir originaliau. Pabandykit.
Atsakyti
user posted image
Atsakyti