Įkraunama...
Įkraunama...

Sveikinimai: žodžiai, eilėraščiai, posakiai...

Pagelbekite... Man reikia pasveikinimo vestuviu proga italu kalba ...gal kas turite koki grazu
Atsakyti
Laba, gal galėtumėte padėti. Duktė ir marti tą pačią dieną švęs jubiliejus (40-50m). Ieškau prasmingų gražių sveikinimo žodžių.Kad nebūtų eiliuoti kaip eilėraštis.Būčiau labai dėkinga.
Atsakyti
Sveikutės,
o man reikia 5-ių trumpų ir skirtingų (o gal nebūtinai skirtingų? ) sveikinimų auklėtojoms, muzikos mokytojom ir pan. darželinukui 4u.gif
sugalvojo tėvai, kad vakai iškeptų po sausainį/-ius kiekvienai auklėtojai ir užrašytų palinkėjimą/sveikinimą. sausainius kaip nors iškepsiu, o vat su žodžiais tai sunku tikrai. o dar galvoju, ant ko tą sveikinimą rašyt, vaikui tik 2,5m nelabai atvirukų pridarys doh.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2012 10 03, 09:52)
Sveikutės,
o man reikia 5-ių trumpų ir skirtingų (o gal nebūtinai skirtingų? ) sveikinimų auklėtojoms, muzikos mokytojom ir pan. darželinukui  4u.gif
sugalvojo tėvai, kad vakai iškeptų po sausainį/-ius kiekvienai auklėtojai ir užrašytų palinkėjimą/sveikinimą. sausainius kaip nors iškepsiu, o vat su žodžiais tai sunku tikrai. o dar galvoju, ant ko tą sveikinimą rašyt, vaikui tik 2,5m nelabai atvirukų pridarys  doh.gif  smile.gif


Tai ant sausainuku tegul teveliai uzraso po zodi ir viskas smile.gif Pvz.: dziaugsmo, saules, silumos, meiles ir t.t. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(NinaAtina @ 2012 10 03, 09:58)
Tai ant sausainuku tegul teveliai uzraso po zodi ir viskas smile.gif Pvz.: dziaugsmo, saules, silumos, meiles ir t.t.  4u.gif

ne ne, kiekvienas vaikas turi atnešt po sausainį, juos tada sudės į vieną dėžutę. o tie palinkėjimai... dabar galvoju, gal iškept sausainukus su palinkėjimais viduje. būtų idealiausia turbūt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teka: 03 spalio 2012 - 09:06
Sveiki, gal kas zino koki grazu sveikinima pirmojo gimtadienio proga ax.gif ?
Atsakyti
Čia labai daug gerų sveikinimų anglų kalba:
http://www.birthdaywishes.eu/


dar gražūs atvirukai su sveikinimo žodžiais wub.gif
http://www.freebirthdaycards.eu/
Atsakyti
Labas vakaras,

Ieškau pagalbos. Reikia minčių, šmaikščių palinkėjimų vyrams, didžiąją gyvenimo dalį gyvenantiems furose. Galvoje sukasi tik viena mintis - fura geriau nei moteris. Bet kažko nekabina. Gal turite įdomesnių minčių?
Atsakyti
Furistas kaip suo - gyvena budoje, sisioja ant padangos ir klauso seimininko wink.gif
Atsakyti
Gal kas turi grazu palinkejima 10metu praga vyrui vedybinio gyvenimo 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Prasau padekite, reikia graziu padekos zodziu uosvienei nuo zento ir mamai nuo dukros, kad uz sirdies griebtu smile.gif Aciu.
Atsakyti
Laba diena merginos, na ir man reikia pagalbos. Mano vyro gimtadienis ir ne uz kalnu ir noriu ilgesnio grazaus palinkejimo jam gal kuri turit ka pasiulyti?
Nes siaip internete tai daug graziu zodziu mylimajam, bet as noriu kazko kito. Nes zodziai apie meile as manau nelabai tinka gimtadieniui
Atsakyti