Įkraunama...
Įkraunama...

Prekybos centras, kuriame dažniausiai perkate

Apklausa: Prekybos centras, kuriame dažniausiai prekinatės (809 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Sveikos,

man labiausiai tai patinka IKI - tokia moderni pardduotuve atrodo tongue.gif - ir oras kondicionuotas vasara, ir kasos aparatai modernus smile.gif
O siaip tai daznai apsipirkineju Rimi (nes tai mano brangiausiojo megstamiausia parduotuve), o kadangi prie namu yra Maxima (tiksliau buvusi Minima), tai daznai tenka apsipirkti ir ten... mirksiukas.gif
Atsakyti
Perkuosi MAXIMA Mindaugo g. (Vilniuje). Ji man pati jaukiausia, 5min nuo namų, tik žmonių piko valandomis (o ir šiaip) ten daugokoka, dėl to dažnai ir problemų su automobilio pastatymu iškyla.
Bet ne visi žino, kuo būtent ši MAXIMA yra ypatinga - ten prekes sudeda į maišelius thumbup.gif
O apie visą MAXIMA tinkla pasakytina tai, jog aptarnavimas ten - maloniausias. Kai nueinu, pvz., į RIMI (jau nekalbant apie NORFA blink.gif ), skirtumas tarp aptarnaujančio personalo - ryškus...
Atsakyti
QUOTE(jurgutiene @ 2006 01 24, 12:20)
nu o aš dažnai apiperku Ikiuke, ir tik neseniai pastebejau, kad muilina pirkėjams akis.. blink.gif  Ogi, kaip? Niekada nešovė man pažiūrėt kiek kainuoja produktas ant pakuotės ir kiek imūšė, bet vieną dieną žiūriu ogi mano salotos ant pakuotės kainuoja 1,5 kasa imuša 3,45  blink.gif , atsisakiau aišku.. kitą dieną vėl tas pats Šaltiena kainuoja 3,55, kasa įmuša virs 5 litų  blink.gif  blink.gif Ir tai man ne vienai, taip buvo bobulkai, mano draugei.... Daugiau ten jau nebeilankysiu ir šiaip reikėtu kažkur pasiskusti g.gif

doh.gif Ai naivuoliene tu, Jogurtiene wink.gif
Taip vyksta ne tik tavąjame IKIUKE - čia visų prekybos centrų problema. Man taip yra buvę n kartų, tad jau kokius trejetą metu seku, ką pardavėja man muša į čekį, o pastebėjusi klaida visada tai pasakau - visada išminusuoja wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kootwella: 24 sausio 2006 - 14:55
aš pažymėjau Maximą, nors dažnai ir Rimi parduotuvėje apsiperkame. Nevengiu ir IKI. O Norfos ir Saulutės nemėgstų, nes bjauri aplinka, Saulutėje pilna žmonių, ypač pensininkų, kurie dažnai eilėse su kasininkėm riejasi dėl kainų.
Atsakyti
Man labiausia patinka apsipirkti maximoje,sale namu ir patogu smile.gif
Atsakyti
Mes apsiperkam maximoj, tik mėsos niekad ten neperku - nepatinka.
Atsakyti
dazniausiai apsiperku mindaugo maximoi, nes netoli ir asortimentas pakankamas. pasitaiko ir kitur uzeit. patinka kad Rimi didelis salotu pasirinkimas, mini maximoj salotu kainos patinka, o IKI salotos labai neskanios kaip ir kiti pusfabrikaciai, bet ten skanus pyragaiciai blush2.gif
Atsakyti
Tik Rimi thumbup.gif ir labai kartais Akropolio maxima..
Atsakyti
MAXIMA thumbup.gif
Atsakyti
MĘS IR MAXIMKOI biggrin.gif
Atsakyti
Mes apsiperkam Akropolio Maxsimoj, nes daug erdves ir siaip tvarka didesne nei kur kitur.
Atsakyti
dazniausiai maksimoj, bet retkarciais iki.
tos parduotuves arciausiai namu. thumbup.gif
Atsakyti