Įkraunama...
Įkraunama...

Prekybos centras, kuriame dažniausiai perkate

Apklausa: Prekybos centras, kuriame dažniausiai prekinatės (809 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
mes apsiperkam Justiniškių turgelyje - varškė ir varškės sūris, žalia mėsa, skilandinė dešra, žuvis

daržovės - dalis iš kaimo, dalis iš turgelio ūkininkų, dalis - iš parduotuvės

visa kita - pagrinde Maximoje

anksčiau buvome Norfos klientai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bajm: 10 sausio 2006 - 11:06
Dazniausiai Saulutei nes prie pat namų, nors asortimentas nelabai džiugina. Bet savaitgali visada važiuojame į maximą. jau ten randu visko ko reikia thumbup.gif
Atsakyti
Mes Pramonės Maximoje mirksiukas.gif
Ir dar kartais SAVO Rimi, nes tingim važiuot į Maximą blush2.gif
Atsakyti
paprastom dienom-Saulutej,Norfoj, Ikiuke-savaitgali HyperRimi arba Maxima mirksiukas.gif
Atsakyti
Šalia namų yra Saulutė, Iki, ir Maxima ,tačiau dažniausiai apsiperku IKI centre,nes labai puikiai veikia kondicionieriai (su vaikais tai aktualu) ir ,beje,prekių asortimentas platus ax.gif Saulutėj mačiau lakstančius tarakonus blink.gif ,tai dabar joje lankytis kažkaip noras dingo rolleyes.gif
Atsakyti
Anksčiau apsipirkinėjome ir Norfoje, bet paskutiniu metu asortimentas schmoll.gif , tai dabar tik Maximoje, nes šalia namų ir randame viską ko reikia. thumbup.gif
Atsakyti
Mes Norfoje,o vyras labai megsta Maximoje,turi keleta megstamu daikciuku,kuriu tik ji siulo thumbup.gif
Atsakyti
Maxima- thumbup.gif
IKI brangia- schmoll.gif
saulute ir norfa- doh.gif doh.gif doh.gif
rimi -dar irengineja g.gif
Atsakyti
apsipirkineju Rimi dazniausiai, nes ten maziau zmoniu buna smile.gif
tenka daznai eiti i IKIuka, nes visai arti namu, taip pat ir i MAXIMA einam.. smile.gif na ziurint ko reikia. pvz Sushi RIMI niekada graziu nebuna doh.gif
Atsakyti
Dažniausiai prekinuosi ,,Maximoj'', nes arčiausiai namų, o kartais ,,iki'' ar ,,norfoj''.
Atsakyti
Dažniausiai perkuosi IKI, nes arti namų.
Kartais dėl įdomumo ir sovietmečio nostalgijos doh.gif biggrin.gif nueinu į Šiaurinę (ten dar gyvos kai kurios senosios tradicijos laugh.gif ).
Kai darom didelį apsipirkimą, kartais važiuojam į Maximą.
O jei norim pasijusti, kaip filme „Vienas mieste“ - einam į RIMI, nes ten paprastai būna kokie 5 pirkėjai laugh.gif
O skubiems pirkiniams šalia namų turim mažą parduotuvytę, į kurią galima ir su šl;epetėm nutapsėti biggrin.gif .
Atsakyti
nu o aš dažnai apiperku Ikiuke, ir tik neseniai pastebejau, kad muilina pirkėjams akis.. blink.gif Ogi, kaip? Niekada nešovė man pažiūrėt kiek kainuoja produktas ant pakuotės ir kiek imūšė, bet vieną dieną žiūriu ogi mano salotos ant pakuotės kainuoja 1,5 kasa imuša 3,45 blink.gif , atsisakiau aišku.. kitą dieną vėl tas pats Šaltiena kainuoja 3,55, kasa įmuša virs 5 litų blink.gif blink.gif Ir tai man ne vienai, taip buvo bobulkai, mano draugei.... Daugiau ten jau nebeilankysiu ir šiaip reikėtu kažkur pasiskusti g.gif
Atsakyti