Įkraunama...
Įkraunama...

Prekybos centras, kuriame dažniausiai perkate

Apklausa: Prekybos centras, kuriame dažniausiai prekinatės (809 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Kad ir kaip bebūtų keista, bet dažniausiai apsipirkinėjam Maximoj (nors jos pas mus miestelyje ir nėra cool.gif )
Atsakyti
Dazniausiai "Hyper Maximoje" kaune,nes arti prie namu,geras pasirinkimas,galima labai greitai apsisukti,nes zinau kur kiekviena smulkmenele padeta tongue.gif problema ta,kad man jau ji baigia atsibosti,nes daznai tenka kiekviena diena ten pabuvoti po kelis kartus doh.gif .kai norime prasiblaskyti ar ivairoves su saviskiu vaziuojame apsipirkti i "Rimi" -kaune vadinasi prekybos centras "Savas". Nors pasirinkimas ne tox didelis,bet vis sis tas biggrin.gif
Atsakyti
Man mieliausias prekybos centras IKI, gal todėl kad arčiausiai biggrin.gif Maxima dar nieko. Kiti visiškai nepatinka...
Atsakyti
dazniausiai lankausi MAXIMOJE,BIGE.ziauriai laukiu,kada atvers duris Klaipedoje AKROPOLIS thumbup.gif
Atsakyti
iki.Todel.kad arciausiai
Atsakyti
Sauluteje, nes arciausiai namu. Kangi neviska galima joje gauti, rimtesni apsipirkimai vyksta Maximose. Vyrui parduotuves yra kancia, bet Saulute ir Norfa kazkoks kosmaras, nes tokia betvarke jose (supelijusi duona, purvina, ir t.t.) o apie aptarnavimo kokybe nekalba.
Atsakyti
as pastoviai pirkdavau pramones maximoj ir merkurijaus medijoj kaune
bet kelis kartus maciau tokiu vaizdu, kad paskui visa diena valgyt nenorejau
blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif
nusprendziau ten pirkt tik gamintojo fasuotus produktus
o visa kita gamintis
ir beje, turgui salygos baisios, bet ten dar baisiau, patikekit manim schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
Bet siom dienom i IKI buvau uzsukus, kadangi jei negirdejote taipasakysiu. Siuo metu ten akcija KUBUS sultims 750- 2.99Lt., bei informacijoje dar grazia stikline duoda dovanu.
Atsakyti
dazniausiai perkuosi maximoj.labiausiai nepatinka norfoj.
p.s. o del iki jau pirkom KuBUS ir gavom stiklines,jos tokios fainulkos norim dar.bet sese sake,kad stikliniu jau kai kur nebeturi.tad skubekit!
Atsakyti
Dazniausiai apsipirkineju Maximose,man ten patogiausiai ir prekiu asortimentas didesnis,ir ko reikia ta randi.Kartai uzeinu ir i IKI,ar Rimi bet man ten nelabai.
Atsakyti
Netoli musu namu yra ir rimi ir iki,tai nulekiam ir ten ir ten,jei kazko greitai reikia.Kartais nepatingim ir i norfa uzsukt,jei pakeliui.O jei noriu pasizvalgyt, tai i hyperi vaziuojam,kartais i sava.Kadangi jokiu ten PC gamintu misrainiu ir mesos patiekalu neperkam,tai dideles reiksmes tam ir neskiriam.
Atsakyti
Man labiausiai patinka apsipirkineti maximoje, o nemegstu norfos ir rimi smile.gif
Atsakyti