Įkraunama...
Įkraunama...

Prekybos centras, kuriame dažniausiai perkate

Apklausa: Prekybos centras, kuriame dažniausiai prekinatės (809 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Kadangi ir as dirbu vp marketo maximoj tai man kitose parduotuvese apsipirkineti yra zemas lygis. O be to kai gauni visokiu nuolaidu tai kam kazko kito ieskoti. biggrin.gif
O va ka galiu apie kitas parduotuves pasakyti (na ajsku is savo patirties smile.gif ), nueini i "pigiau grybo" tai ten isvis kaimas sad.gif , kadangi as grynuju niekad nesinesioju tai... na kas buvot manau suprantat apie ka as smile.gif , norfa...ten tai isvis be zodziu, na as apie ta kuri yra ne toli manes (karoliniskese vilniuje), chebra dirbanti labai jau isskirtine, kiek nueini apsauginis fanaruotas, kasininkes sedi ri grauzia ziaumoske ir nuolat sako "nuu, davai, kytas" fee blink.gif , na rimi visai nieko ypac didziosios, saulutes, na kaip saulutes, apie jas nei gerai nei blogai biggrin.gif
Atsakyti
Ipratau apsipirkti Hyper Maximoj, ji mums su vyru jau gerai zinoma, zinom kur kurio daikto galim ieskoti. Negaliu sakyti, kad nera arciau jokiu kitu parduotuviu, taciau i artimesne einiu tik kazko extra prisireikus, nes nesu patenkinta tos parduotuves kainomis o ir paciu aptarnavimu. Tiesa, teko ir nusvilti su produktu galiojimo laiku, o nunesus atgal isgirdau daugybe priekaistu is pardaveju schmoll.gif Maximoj taip pat pasitaiko visokiu nesamoniu, taciau ten jau zinau, kad reikalui esant atsiprasys ir pakeis ar priims atgal preke ax.gif
Atsakyti
Dazniausiai Hyper Maximoje, i iki uzsuku retokai-nebent pakeliui ir reik tik keliu produktu. Rimi visiska nesamone, kiek buvau tiek ratais ejau kol norima preke radau, arba neradau, o prie kasos kaskart mums su vyru nesiseka, tai barkodo nera, tai vel kas-vienzo pastoviai laukt eileje reik, daugiau nebeuzsukam.
O Maximoje pasirinkimas didelis, lanksti nuolaidu sistema.
Atsakyti
Prie namų yra maza Rimi, tik ten eilės didelės baisiai, o kai reikia stipriau apsipirkti, savaitgaliais, i maxima bazę nulekiam
Atsakyti
QUOTE(Viksva @ 2005 04 25, 13:10)
Tiesiog smalsu  smile.gif

Maxima. tiesiog viskas vienoj vietoj tongue.gif
Atsakyti
Saulutė arčiausiai namų. Iki ir netoli, bet ten manau brangoka unsure.gif
Atsakyti
iki arciausiai.namu ir mazas siliukas(dar arciau)
Atsakyti
DAŽNIAUSIAI APSIPERKAME IKI. TENKINA PREKIŲ KOKYBE TIK KAINOS TRUPUTI AUKSTESNES NEI KITUR. tongue.gif
Atsakyti
Šiaip visada renkuosi arba Maxima arba Iki. Nes kartais kas būna Maximoje, nebūna Iki arba atvirkščiai.
Atsakyti
Balsuot dar neleidzia,tai siaip parasysiu-RIMI,gal tik del to kad arciausiai namu g.gif ne,Norfa dar arciau,bet ten spam.gif
Atsakyti
Aš dažniausia apsiperku būtent NORFOJ, nes tikrai nemažai sutaupau ir ten einu žinodamas, kad nematysiu blizgesio ir super serviso iš pardavėjų, o tiesiog einu apsipirkti pigiausiomis kainomis ir dar man visai nepatinka eiti į parduotuvę kaip į muziejų, nes dažnas eidamas į kokį AKROPOLĮ (ne į NORFĄ) pasipuošia ir kitus apžiurinėja. Aišku kai ką perku ir MAXIMOJ ir SAULUTEI ir IKI. Rimi man nepatinka.
Atsakyti
Dažnai apsiperku Norfoje, o jei reikia kuo nors mažai tai Saulutėje, nes yra arčiau.
Atsakyti