Įkraunama...
Įkraunama...

Prekybos centras, kuriame dažniausiai perkate

Apklausa: Prekybos centras, kuriame dažniausiai prekinatės (809 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Man tai prekybos centrai iš principo nepatinka schmoll.gif
Ypač jų politika tiekėjų atžvilgiu. Bet kad nėra pasirinkimo, nėra kur apsipirkinėti... Todėl tenka eiti į tą pačią Maxima, Rimi ar IKI.
Nors esu kurį laiką boikotavisi Maximas už tai, kaip jie šantažuoja tiekėjus. Bet vėliau pamačiau, kad kiti tinklai ne ką geresni schmoll.gif
Atsakyti
Apsipirkinejam ten,kur visada viska galiu rasti vaikuciui(t.y.tyreles,misinukus,vandeni,pampersusus ir tt).Is pat pradziu istyrinejau visu parduotuviu asortimenta ir kainas ax.gif Taigi,isvada:tik Maxima Pramones pr. 4u.gif ir niekur kitur.Ten labai geras vaiku skyrelis,visada galima rasti mums reikiamas tyreles,kainos nesikandzioja(kaip pvz.iki),o be to yra svieziu darzoviu,randu pirkti net moliuga,kuri mes skaniai valgom su darzoviene rolleyes.gif Tikrai kitose pardose tokiu dalyku nera.O kas liecia maista suaugusiems tongue.gif :tai kelis kartus esam nusipirke Rimi prasmirdusiu misrainiu cry.gif ,tai po to ten tik nebent buteliuko mineralinio uzsuku,ir tai kai labai jau troskulys kankina vaikstant su vaiku lauke.O kitose centruose kaip Norfoj ir tt irgi vaizdelis tragiskas cry.gif (pasirinkimo prasme)
Atsakyti
Daugiausia apsipirkinejam pc SILAS
Atsakyti
Mes dažniausiai prekinamės Maximoje, turiu jų kortelę,kurioje kaupiasi pliusai,jau keletą kartų sėkmingai juos panaudojau ax.gif Man patogiausia,nes žinau kas kur padėta mirksiukas.gif
Atsakyti
Hyper maximoj, iki ir kartais taupyk, jei kokiu ledu staigiai prireikia
Atsakyti
maximoj Akropolyje
Atsakyti
Nu nezinau....man visas VPMarketas alergija kelia.Ir jei yra galimybe, niekada nevaziuojame pirktis ten.perkames HYPER RIMI.Na dar ne kart nepavede,nors esame ju klientai jau ne pirmus metus.

Atsakyti
Apsipirkinejam ir Maximoje, ir Rimi, ir IKI - priklausomai ko reikia. Pvz., mesos niekada nebeperku Rimi, tik Maximoje. O dukrai antialerginio misinelio galima rasti tik Rimi - taip ir laviruojam... biggrin.gif
O kai reikia sviesto ar duonos - ant kiemo Saulute. ax.gif
Atsakyti
Kadangi iki RIMI keli žingsniai, tai kasdieną jei prireikia duonos, pieno ar šiaip ko pritrūksta vakarienei perku ten, nes tingiu kur toliau keliauti. O savaitgaliais nuvažiuojam į NORFĄ įvairių makaronų, konservuotų produktų, ryžių, muilų, valiklių ir pan. nusipirkti, nes ten pigiau. O ir pieno produktų skyrius man labiau NORFOJ nei RIMI ar MAXIMOJ patinka. Įvairesnis pasirinkimas sūrelių, jogurtų, tepinių ant sumuštinių ir panašių dalykėlių. O mėsą perkam tik MAXIMOS ūkininkų turguje savaitgalį. Ir kaina nesikandžioja, ir pasmirdusios niekada nenusipirkau. Tiesa šiokią dieną užsukus vištos kokios tai nelabai šviežios pasirodė, matyt nuo savaitgalio užsilikę mirksiukas.gif
Atsakyti

As tai isvisu pusiu tai Maximomis apsistaciusi: Hyper Maxima ir Pramones Maxima nepertoliausiai, taip pat Media, Silas, Samsonas, Pliusas biggrin.gif
Paprastai i Pliusa ar i Hyper Maxima nulekiu, nes arti namu. Taciau jei rimciau apsipirkti noriu, tai ir iki Norfos nuvaziuoju: ten man visai nieko, ir pigiau, ir dar nuolaidu kortele savo duoda. Butu Norfa prie namu- tik ten ir pirkciau mirksiukas.gif
Atsakyti
Dažniausiai Norfoje,ten didelės nuolaidos taikomos.O kai norisi paįvairinimo, važiuojam į RIMI arba į Maximą.
Atsakyti
Prie pat namų yra Rimi , iš pat pradžių kaip ir nieko buvo , bet kuo toliau tuo baisiau - visą dieną eilės , ne visos kasos dirba . Siaubas kažkoks ...... Iš Lazdynu netoli nuvažiuoti į Maximą bazę , tai mes taupydami savo nervus sėdame į mašiniuką ir palekiame ten apsipirkti . Labai patogi Maxima pliusų kortele - esu pliusiukais pasinaudojusi - džiaugiuosi . Visose pard . yra kažkokios nuolaidų kortelės , kažkokie pliusai - vienintelė Rimi jokiu nuolaidų kortelių , jokių skatinimo akcijų .
Atsakyti