Įkraunama...
Įkraunama...

Prekybos centras, kuriame dažniausiai perkate

Apklausa: Prekybos centras, kuriame dažniausiai prekinatės (809 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Gal mes reklamos aukos ar ką mastau.gif biggrin.gif Kodėl Maximoj dauguma? Ir aš ten. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lane @ 2008 02 14, 19:32)
Gal mes reklamos aukos ar ką mastau.gif biggrin.gif Kodėl Maximoj dauguma? Ir aš ten. biggrin.gif

man tai arciausiai maxima bigsmile.gif
Atsakyti
Mes irgi apsiperkam Maximoj. 4u.gif
Atsakyti
Anksčiau apsipirkinėjau tik maximoj, dabar tik rimi smile.gif aišku ji man arčiausiai namų, bet čia man labiau patinka maisto produktai, mėsa 4u.gif
Atsakyti
Man Maxima kažkaip mieliausia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(A.IEVA @ 2008 02 16, 18:37)
Man Maxima kažkaip mieliausia smile.gif

drinks_cheers.gif mums irgi biggrin.gif Seniau Iki patikdavo apsipirkineti , o dabar kazkaip lekiam,kur pasirinkimo daugiau rolleyes.gif
Atsakyti
Man arčiau namų yra IKI ir Maxima. Tai dažniausiai ir apsiperku tose parduotuvėse. Jei matau,kad Maximoj eilės baisulinės, einu į IKI, ten pas mus retai kada būna eilės. Bet jei tik turiu galimybę, visada užsuku į Rimi. Man patinka ten mėsos gaminiai, kažkaip pasirinkimas didesnis
Atsakyti
dazniausia maxima, dar retkarciais iki ax.gif
Atsakyti
Man arciausiai yra norfa, maxima ir rimi (mazdaug vienodu artumu)
Visada renkuosi rimi, kadangi ji didele ir erdvi, patinka jog dideli praejimai tarp lentynu, nebuna tokiu kamsciu kaip maximose. Ir pasirinkimas tenkina.
Atsakyti
as tj manau kad maximoj pasirinkimas didziausias ir nuolaidos didziausios:)nors kartais ir norfa man visai patinka:)
Atsakyti
o man priklauso nuo nuotaikos ax.gif galima sakyt viena diena einu i IKI, o kita i Maxima smile.gif, bet siaip tai Kas liecia erdves ir isdestyma, tai labiau patinka IKI. Ir zmoniu ten maziau buna, ir eiles mazesnes smile.gif
Atsakyti

Mes perkam ir Norfoj, ir Rimi, ir Maximoj. Norfoje - nes arčiausiai namų, Rimi - kai reikia mėsos, nes ten jos pasirinkimas geriausias; Maximoj - kai norisi kažko ypatingo (labai dažnai norisi ax.gif )
Atsakyti