Įkraunama...
Įkraunama...

Prekybos centras, kuriame dažniausiai perkate

Apklausa: Prekybos centras, kuriame dažniausiai prekinatės (809 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
[COLOR=fuchsia][B] Anksciau apsiprekindavom Maximose, bet atsiradus Megai ir HyperRimi, nejuciom tapom sios parduotuves dazni lankytojai. Ypac, mano manymu...Silainiu Maxima suprastejo. I IkI, labai retai uzsukam, ten brangu ir pasiula mazoka. Norfoje tikrai pigiau, ypac alkoholis ax.gif
Mano atradimas Vilijampoles turgus. Viskas viduje, silta, svaru. Svarbiausiai, atradau kokybisku mesos gaminiu vietele (20) thumbup.gif Tikrai jokiam prekybos centre tokiu gaminiu nera. doh.gif [B]
Atsakyti
Dažniausiai apsiprekinu Maximoje
Atsakyti
Šalia namų maxima, bet ten perkam tik kai visai "degančiai" kažko prireikia. Šiaip va-iuojam į Hyperrimi savaitei apsipirkti.
Atsakyti
Dazniausiai perkam Maximoj, nes ji salia namu.
Bet labiau patinka HyperRimi.
Atsakyti
Sveikos,pirkėjos 4u.gif man irgi šalia MAXIMA,tai ten ir perku,o mėsą ir duoną turguje,nes ten duonos didesnis pasirinkimas ir visada šviežia. thumbup.gif
Atsakyti
Šakiuose tėra tik Maxima. Arba miniatiūrinės krautuvėlės smile.gif .
Atsakyti
Dazniausiai perku maximoje, kadangi ten pasiula didziausia, iki nepatinka, nes atrodo brangoka, o rimi kazkaip prekiu pasiula mazoka
Atsakyti
Ar kas nors jau išbandėte naujas savitarnos kasas IKI? Ar daug greičiau ten viskas vyksta? Ar aišku, ką ten daryti? biggrin.gif
Atsakyti
Dažniausiai apsiperku Maximoje.
Atsakyti
QUOTE(aisvyde @ 2008 02 14, 13:21)
Ar kas nors jau išbandėte naujas savitarnos kasas IKI? Ar daug greičiau ten viskas vyksta? Ar aišku, ką ten daryti?  biggrin.gif

o kas cia per daigtas blink.gif
Atsakyti
QUOTE(aisvyde @ 2008 02 14, 13:21)
Ar kas nors jau išbandėte naujas savitarnos kasas IKI? Ar daug greičiau ten viskas vyksta? Ar aišku, ką ten daryti?  biggrin.gif

Ir man įdomu kas čia per daiktas? blink.gif Kaip tik buvau šiandien Iki bet jokių neįprastų objektų nepastebėjau lotuliukas.gif
Atsakyti
Jau pati (smalsumo vedama) susiradau internete atsiliepimus, tai galiu ir jus apšviesti biggrin.gif

http://www.blogas.lt...arnos-kasa.html
Atsakyti