Įkraunama...
Įkraunama...

Prekybos centras, kuriame dažniausiai perkate

Apklausa: Prekybos centras, kuriame dažniausiai prekinatės (809 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
HYPER Rimi, nes arti ir pasirinkimas geresnis nei atitinkamoj maximoj... smile.gif
Atsakyti
dazniausiai maximoj, nes musu mikro rajone nera rimi.
Atsakyti
Dažniausiai IKI, nes ji yra prie namų ir turiu IKI kortelę. Mat prie namų yra ir RIMI, bet man ten nepatinka, nes pastebėjau, kad kainos didesnės, nei IKI ir aptarnavimas schmoll.gif Kasininkės susiraukusios (ne visos, bet dauguma) ir šiaip ten kažkoks jovalas, nėra tvarkos... Beje, ir nuolaidų kortelės jie neduoda ax.gif
Atsakyti
Dažniausiai Maximoje, nes netoli yra namų mirksiukas.gif
Atsakyti
IKI dazniausiai. I HyperRimi taip pat patinka, bet jie neturi korteliu, ir daugumai man reikalingu prekiu kainos aukstesnes nei kituose tinkluose. O Maximos nekenciu, minios zmoniu visada.
Atsakyti
HyperRIMI 4u.gif
Atsakyti
Kartą per savaitę apsiperkam Norfoje, nes ten labiausiai patinka thumbup.gif , o jei per savaitę dar ko pritrūkstu, tai einu į Maximą ax.gif
Atsakyti
Dažniausiai Maximoj, nes turiu nuolaidų kortelę ir yra šalia namų. Nors teko ten nusipirkti pupelių mišrainę su plastmasės gabalu, o ir dažnai kainos salėje parašytos mažesnės, o kasoj nuskanuoja didesnes verysad.gif
Atsakyti
dazniausiai maximoj, turiu nuolaidu kortele, geras aptarnavimas, arti namu. karta vyras nusipirko per didelius marskinius tai mielai pakeite i kitus, o uz dukrytes zaisla, kuris neveike, grazino pinigus, man patiko... kitose paruotuvese reikia ilgai ieskoti teisybes
Atsakyti
Mes Mandarino Rimi apsipirkinejam 4u.gif
Atsakyti
Maximose, nesvarbu , pakeliui ar ne, vis tiek asipirkinejam ten 4u.gif ax.gif
Atsakyti
Dazniuasiai Maximoj, bet tik todel, kad arciausiai namu biggrin.gif
Atsakyti